2

Raz, że tak jak wspomniał kolega wyżej to nie mentalność Barcy, a dwa to jednak 1,5 mln euro piechotą nie chodzi

3

Valverde miał niesamowitego pecha, że wypadł mu z gry Dembele. Ten chłopak na pewno dałby więcej niż obecnie Suarez i Deulofeu razem wzięci. Zimą trzeba sprowadzić kogoś, bo z obecnym składem liga i PK to maksimum możliwości co da się z tego zespołu wyciągnąć. Przecież w takim ćwierćfinale LM wystawienie Deulofeu to będzie sabotaż.

0

Iniesta całkowicie opadł z sił i od tego momentu Barca zaczęła grać słabo

1

Facet nigdy nie powinien zagrać w pierwszej drużynie takiego klubu jak Barcelona. No chyba, że w Espanyolu, tam może by się odnalazł wśród odpowiedników na swoim niskim poziomie. Wszedł i nie dał kompletnie NIC. Wręcz osłabił zespół, bo z nim to graliśmy w 10.

9

Dokładnie. Rok temu Barcelonę też okradli, a potem niewiele do tytułu brakło. Dziś troszkę pogadają, jutro zapomną a dwa ważne punkty uciekły.

1

Asysta + gol, co daje że miałby udział przy obu bramkach. Dla niektórych wciąż mało

4

Już wiemy kto poprowadzi GD. W nagrodę za ten mecz powinien zostać zesłany do ligi szóstek juniorów

5

To stwierdzenie, że Dreamliner by się tam zmieścił też było na miejscu ;)

1

Co za mecz gra Barca. Coś cudownego

0

To już nie El Madrigal, a Ceramica :)

0

Extra +

0

Trzeba mieć odpowiednio wysoki pakiet

5

Messi 39,4 + bonusy. Żadne 48....

5

Wiem o co chodzi. Masz ustawiony za niski limit na karcie przy płatnościach internetowych. Wejdź do banku i zmień na wyższą kwotę

3

Czytam sobie dzienniki internetowe i nagle artykuł o Monako.Książe Albert II zatwierdził projekt urbanizacji miasta i zasypią część Morza Śródziemnego, bowiem brakuje miejsca na zabudowę ;D Nieźle się milionerzy tam bawią

0

Haha, pamiętam takie ćwiczenia na moich zajęciach ;D

0

BVB widzę chciało dorównać PSG i też zostało frajerami roku

0

Tak, ma. Nic w tym dziwnego.

4

Według mnie zakończy mimo wszystko w Barcelonie

0

39.4 mln euro netto

1

Pewnie zaraz będzie plota o jego chęci odejścia, a skończy się kolejną umową ;)

2

Leo Messi na mocy nowego kontraktu z Barceloną będzie zarabiał (a właściwie już zarabia od początku sezonu, jak powiedział prezes Bartomeu) aż 39,4 miliona euro netto - najwięcej na świecie. Do tego należy będzie doliczyć jeszcze bonusy. [Kręcidło]

2

Wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu

0

Garniak rzeczywiście świetny i krawat też niczego sobie ;)

0

Od zawsze wiadome było, że Leo chce zostać w Barcelonie i nie zamierza odchodzić dla kasy. Gdyby chciał poczekałby do stycznia i podpisał bajeczny kontrakt z MC czy PSG. Doskonale wie, że tutaj ma wszystko, żonę, dzieci i miliony ludzi, którzy go uwielbiają.

0

Kod BFELEVEN.

3

Na elevensports promocja - 30%. Jutro pora kupić roczny pakiet dobrego futbolu

1

Aż mi się przypomniało to cudo:

0

Robie tak samo tylko mam osobny kabel :)

0

Jeśli nie masz Samsunga to nic ci nie da zainstalowana aplikacja player na tv. I tak musiałbyś podłączyć np HDMI laptop - tv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?