Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raz, że tak jak wspomniał kolega wyżej to nie mentalność Barcy, a dwa to jednak 1,5 mln euro piechotą nie chodzi
3
Valverde miał niesamowitego pecha, że wypadł mu z gry Dembele. Ten chłopak na pewno dałby więcej niż obecnie Suarez i Deulofeu razem wzięci. Zimą trzeba sprowadzić kogoś, bo z obecnym składem liga i PK to maksimum możliwości co da się z tego zespołu wyciągnąć. Przecież w takim ćwierćfinale LM wystawienie Deulofeu to będzie sabotaż.
0
Iniesta całkowicie opadł z sił i od tego momentu Barca zaczęła grać słabo
1
Facet nigdy nie powinien zagrać w pierwszej drużynie takiego klubu jak Barcelona. No chyba, że w Espanyolu, tam może by się odnalazł wśród odpowiedników na swoim niskim poziomie. Wszedł i nie dał kompletnie NIC. Wręcz osłabił zespół, bo z nim to graliśmy w 10.
9
Dokładnie. Rok temu Barcelonę też okradli, a potem niewiele do tytułu brakło. Dziś troszkę pogadają, jutro zapomną a dwa ważne punkty uciekły.
1
Asysta + gol, co daje że miałby udział przy obu bramkach. Dla niektórych wciąż mało
4
Już wiemy kto poprowadzi GD. W nagrodę za ten mecz powinien zostać zesłany do ligi szóstek juniorów
5
To stwierdzenie, że Dreamliner by się tam zmieścił też było na miejscu ;)
1
Co za mecz gra Barca. Coś cudownego
0
To już nie El Madrigal, a Ceramica :)
0
Extra +
0
Trzeba mieć odpowiednio wysoki pakiet
5
Messi 39,4 + bonusy. Żadne 48....
5
Wiem o co chodzi. Masz ustawiony za niski limit na karcie przy płatnościach internetowych. Wejdź do banku i zmień na wyższą kwotę
3
Czytam sobie dzienniki internetowe i nagle artykuł o Monako.Książe Albert II zatwierdził projekt urbanizacji miasta i zasypią część Morza Śródziemnego, bowiem brakuje miejsca na zabudowę ;D Nieźle się milionerzy tam bawią
0
Haha, pamiętam takie ćwiczenia na moich zajęciach ;D
0
BVB widzę chciało dorównać PSG i też zostało frajerami roku
0
Tak, ma. Nic w tym dziwnego.
4
Według mnie zakończy mimo wszystko w Barcelonie
0
39.4 mln euro netto
1
Pewnie zaraz będzie plota o jego chęci odejścia, a skończy się kolejną umową ;)
2
Leo Messi na mocy nowego kontraktu z Barceloną będzie zarabiał (a właściwie już zarabia od początku sezonu, jak powiedział prezes Bartomeu) aż 39,4 miliona euro netto - najwięcej na świecie. Do tego należy będzie doliczyć jeszcze bonusy. [Kręcidło]
2
Wypożyczenie z obowiązkową opcją wykupu
0
Garniak rzeczywiście świetny i krawat też niczego sobie ;)
0
Od zawsze wiadome było, że Leo chce zostać w Barcelonie i nie zamierza odchodzić dla kasy. Gdyby chciał poczekałby do stycznia i podpisał bajeczny kontrakt z MC czy PSG. Doskonale wie, że tutaj ma wszystko, żonę, dzieci i miliony ludzi, którzy go uwielbiają.
0
Kod BFELEVEN.
3
Na elevensports promocja - 30%. Jutro pora kupić roczny pakiet dobrego futbolu
1
Aż mi się przypomniało to cudo:
0
Robie tak samo tylko mam osobny kabel :)
0
Jeśli nie masz Samsunga to nic ci nie da zainstalowana aplikacja player na tv. I tak musiałbyś podłączyć np HDMI laptop - tv