Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak wlasnie. Niemal 5 lat to za dlugo, na prawde jesli ktos nie jest pewny milosci niech ucieka jak najdalej bo z każdyn kolejnym dniem tkwienia w takiej relacji, po rozstaniu jest gorzej
8
Dziękuje wam. Napisała, że mam znależć sobie inną bo "ma twardy charakter, a ja nie chce być pantoflem". Chciała ze mnie zrobić przynieś, wynieś pozamiataj a sama bujać w obłokach wyobraźni
1
Obraca się wśród wielu chłopaków/mężczyzn, bo pracuje w kawiarni na lotnisku. Zna niemal cały personel więc nigdy nie można być niczego pewnym.
0
Być może i przerasta. Nie wiem czy oczekiwanie obiadu to aż tak wiele. Czas żeby np. pograć miała. Najgrosze jest to, że na koniec potraktowało moją matkę jak kogoś obcego. Ani dzień dobry, ani do widzenia. Weszła do domu pozabierała i wyszła.
1
Maker to sobie to tłumacze. Lepiej teraz, nawet po takim okresie gdzie spędziłem z nią cudowne chwile życia. Co zrobić. Czas oddawało się drugiej osobie, a teraz widać pustkę. Widocznie tak musiało być. Jednak nie jestem w stanie pogodzić z myślą, że zwiąże się z kimś innym.
6
Mało tego. Wyprowadziła się, gdy byłem w pracy. Pozabierało wszystko, łącznie z częścią moich pieniędzy. Trzeba mieć tupet.
0
Trudno powiedzieć. Nie miała odwagi nic w oczy wyznać, nie chce porozmawiać. Mam sobie darować i jej zdaniem znaleźć ideał, który będzie gotował, prał i sprzątał.
0
Definitywnie, akurat bez żadnych wątpliwości
52
Tak, to to miejsce, bo jestem wśród swoich.
11
Może nie wszystkie, ale już nie wiem czego one czasami oczekują od życia
6
Może to nie miejsce na to, ale chcę się komuś wyżalić. Zostawiła mnie narzeczona, spakowała manatki i zostawiła. 4,5 lata związku poszło.. rozstanie cięższe jest niż mi się wydawało.
0
Trudno się z tym nie zgodzić. Wiele Barcelona zawdzięczka dzięki niemu. Zawsze będę miał do niego szacunek bo to on dał Messiemu szansę na wielką karierę i to za jego czasów Ronaldinho bawił się futbolem..
1
Haha. Na jakiej podstawie wyciągasz te wnioski? Widzę, że Barcelona nie nauczyła się swoich możliwości.Barcelona to najlepszy klub w historii był,jest i będzie i nigdy nie będzie trzęsła tak portami jak PSG w pamiętnym 6-1. Mieli doskonały wynik, a widać było ich strach gdzie przyjechali i że czeka ich porządna lekcja futbolu.
0
Od początku sezonu nasza obrona wygląda katastrofalnie. Zaczęło się rąk Pique co dziś trwa trwa w postaci poważnego urazu BigSama na dwa miesiące. To był filar naszej gry i czuje, że nie kupując Inigo jeszcze za to zapłacimy wysoką cenę.
3
Kubica to sportowiec, ktory NIGDY nie odpuszcza. Jeszcze wroci i ich wszystkich pokona
0
Hahahaha tylko czemu robią to miotłami :-)
0
Ja też tak mam, ale po kilku chwilach dźwięk się pojawia
0
Sprawdzilby sie, ale to żre tyle prądu że nie warto
3
Tak właśnie nie dawno zrobiło Atletico. Pamiętny sezon, w którym nikt nje chciał być mistrzem
1
Pewnie. Na początku cjężko sie przełamać, ale z czasem smakuje wybornie :-)
12
A powiedz mi, kto dawał nam ligę już w październiku?
2
Nigdy nie wolno odpuszczać. Nie ma co usprawiedliwiać BigSama bo to jego błąd na spółke z Pique
0
W przypadku, gdy jest na styku sędzia ma obowiązek puścić grę
4
Umtiti przy bramce wracał jakby na plecach miał worek kartofli. Kolejny popis sędziowski.
0
Ręce opadają.
0
To ciekawe. Telewizja "n" przestała funkcjonować w 2013 roku.
0
Dobra robota ;D
1
Też tak sądze. ATM nie może pozwolić sobie na straty, a Bilbao jest obecnie tak słabe, że każdy wynik niż pewne zwycięstwo Realu to będzie sensacja
2
Pewniak na dziś ;)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM3NzM2NDA3MzQwMDp42xK%2BkAfM1L0PP4I%3D&kind=MAIN
0
Oczywiście. Od razu po zapłaceniu jest już możliwość oglądania