26

Deulofeu dostaje sygnał, że jego czas już się skończył

122

Ty za tak beznadziejny pomysł dożywotni ban z możliwością wykupienia konta.

0

Zaznaczyłem, że chodzi o całą Europę, nie TOP4

0

Orientuje się ktoś kto ma najwięcej strzelonych bramek dla jednego klubu w historii w Europie?

0

Gdyby byla większa brałbym bez wahania

0

Jeden z użytkowników bardzo fajnie to zobrazował w ostatnich latach i Barca w każdym sezonie spełniła przyszłe wymogi.

0

Zmiennik dla Busuetsa jest w canterze i nie trzeba kupować. Oriol ma przed sobą dużą przyszłość i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to możemy mieć z niego mnóstwo pociechy.

6

WhoScored wylicza noty według własnego systemu.

2

Walkower w meczu rewanżowym oznacza zawsze wykluczenie z rozgrywek. Choćbyś wygrał i pierwszy mecz 10:0 to jak w reważnu oddasz mecz walkowerem, to zostajesz wykluczony z rozgrywek.

0

Będzie mógł grać

0

Zapieprzam od 3 lat i 20 dni to trochę za mało. Zwłaszcza, że połowe tego planuje pracodawca.

0

Prasa trafiła z kwotami idelanie.

0

Do marca komisja kodyfikacyjna ma czas na przygotowanie nowego kodeksu pracy.

2

W końcu wróci sprawiedliwość. Czym różnię się od pracownika, który pracuje 5 lat dłużej ode mnie i ma 6 dni wolnego wiecej, a wykonuje dokładnie tą samą robotę co ja? Niczym. Każdemu należy się 26 dni i to jest zmiana na plus.

19

Kibice Betisu po meczu o Messim:

https://x.com/Zona_Blaugrana/status/955231399392444417

Popis jednego aktora ;)

0

Otóż to. Barcelona nie miała wpływu na transfer, troszkę źle sformułowane pytanie

0

Wszystko wskazuje na to, że Masche już nie zagra, by nie ryzykować jakiejkolwiek kontuzji.

0

Mumia to jest jakiś dramat. Kino poniżej jakiejkolwiek krytyki.

3

Messi nota 10. Kolejny zwykły dzień w pracy

3

Dziś gra naprawdę dobrze, oby tak dalej

0

Alba kolejny raz bezmyślne kopnięcie rywala bez piłki

0

2500 netto

7

Dziś znowu gramy w domowym komplecie stroju ;)

1

Pokaż mi kiedy dziś naciągali kombinezon. Są w formie i nie mają dziś rywali

0

Nie wiem co biorą Norwegowie, ale niech podzielą się z Polakami :)

0

No z samego rana u nas, ale taka już natura :)

1

Oczywiście, że nie. Zabrali je sędziowie w trakcie całego sezonu, gdzie robiony wałki kolejka po kolejce.

0

Komu kibicujecie w tegorocznym AO w Melbourne? Ja mam wielkie nadzieje na triumf Rafy Nadala ;)

1

Bierz Sony Xperie jakąkowiek. Będzie zadowolona.

4

Kamil dokonuje rzeczy wielkkich, ale w czasach Adama była tak ogromna konkurencja, że to się w głowie nie mieści. Człowiek co tydzień siadał przed tv i czekał co pokaże nasz orzeł. Emocje były niesamowite. Po za tym to od niego wszystko się zaczęło, gdyby nie Małysz w Polsce nigdy nie byłyby tak popularne skoki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?