Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Deulofeu dostaje sygnał, że jego czas już się skończył
122
Ty za tak beznadziejny pomysł dożywotni ban z możliwością wykupienia konta.
0
Zaznaczyłem, że chodzi o całą Europę, nie TOP4
0
Orientuje się ktoś kto ma najwięcej strzelonych bramek dla jednego klubu w historii w Europie?
0
Gdyby byla większa brałbym bez wahania
0
Jeden z użytkowników bardzo fajnie to zobrazował w ostatnich latach i Barca w każdym sezonie spełniła przyszłe wymogi.
0
Zmiennik dla Busuetsa jest w canterze i nie trzeba kupować. Oriol ma przed sobą dużą przyszłość i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to możemy mieć z niego mnóstwo pociechy.
6
WhoScored wylicza noty według własnego systemu.
2
Walkower w meczu rewanżowym oznacza zawsze wykluczenie z rozgrywek. Choćbyś wygrał i pierwszy mecz 10:0 to jak w reważnu oddasz mecz walkowerem, to zostajesz wykluczony z rozgrywek.
0
Będzie mógł grać
0
Zapieprzam od 3 lat i 20 dni to trochę za mało. Zwłaszcza, że połowe tego planuje pracodawca.
0
Prasa trafiła z kwotami idelanie.
0
Do marca komisja kodyfikacyjna ma czas na przygotowanie nowego kodeksu pracy.
2
W końcu wróci sprawiedliwość. Czym różnię się od pracownika, który pracuje 5 lat dłużej ode mnie i ma 6 dni wolnego wiecej, a wykonuje dokładnie tą samą robotę co ja? Niczym. Każdemu należy się 26 dni i to jest zmiana na plus.
19
Kibice Betisu po meczu o Messim:
https://x.com/Zona_Blaugrana/status/955231399392444417
Popis jednego aktora ;)
0
Otóż to. Barcelona nie miała wpływu na transfer, troszkę źle sformułowane pytanie
0
Wszystko wskazuje na to, że Masche już nie zagra, by nie ryzykować jakiejkolwiek kontuzji.
0
Mumia to jest jakiś dramat. Kino poniżej jakiejkolwiek krytyki.
3
Messi nota 10. Kolejny zwykły dzień w pracy
3
Dziś gra naprawdę dobrze, oby tak dalej
0
Alba kolejny raz bezmyślne kopnięcie rywala bez piłki
0
2500 netto
7
Dziś znowu gramy w domowym komplecie stroju ;)
1
Pokaż mi kiedy dziś naciągali kombinezon. Są w formie i nie mają dziś rywali
0
Nie wiem co biorą Norwegowie, ale niech podzielą się z Polakami :)
0
No z samego rana u nas, ale taka już natura :)
1
Oczywiście, że nie. Zabrali je sędziowie w trakcie całego sezonu, gdzie robiony wałki kolejka po kolejce.
0
Komu kibicujecie w tegorocznym AO w Melbourne? Ja mam wielkie nadzieje na triumf Rafy Nadala ;)
1
Bierz Sony Xperie jakąkowiek. Będzie zadowolona.
4
Kamil dokonuje rzeczy wielkkich, ale w czasach Adama była tak ogromna konkurencja, że to się w głowie nie mieści. Człowiek co tydzień siadał przed tv i czekał co pokaże nasz orzeł. Emocje były niesamowite. Po za tym to od niego wszystko się zaczęło, gdyby nie Małysz w Polsce nigdy nie byłyby tak popularne skoki.