Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta koszulka to petarda. Ma swój niepowtarzalny urok
0
Gdzie ona to znalazła i za ile O.O
1
Akurat Brytyjczycy w ogóle się tym nie przejmują, jak wszlekimi innymi atakami. Każdego dnia jest kilka "incydentów" w samym Londynie.. a po prostu się o tym nie mówi.
0
City pewne 0-3, a Koguty wygrają 0-1
19
Czasu by im brakło przed następną kolejką, żeby z błędów się wytłumaczyć
0
Katastrofa to oba transfery, zarówno Vermaelen jak i Mathieu. Przypomnę, że Belga kupiono, mimo że miał kontuzję co jest obecnie po prostu skandaliczne.
6
Akurat transfer Vermy to jest katastrofa. Jakby przeliczyć ile kosztowała jego minuta gry, to niebyłoby ciekawie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak na 38 mln obywateli to ogólnie jest jeden wielki dramat. Ale tak to jest jak przez tyle lat nie było ani jednego krytego toru do łyżwiarstwa szybkiego. Nie mówiąc już o torze saneczkowym chociażby
0
Ile przewidujecie medali Polski na obecnych ZIO? Przyznam, że jak uda się trzy to będzie dobrze. Tak naprawdę cała nadzieja w skoczkach i może Bródka coś pokaże.
0
Według mnie Real odprawi z kwitkiem PSG, mimo że nic ciekawego nie grają.
0
Zapewne losowanie, tak jak w ubiegłych latach
1
http://www.fcbarca.com/81529-kalendarze-na-luty-2018.html
1
Na marzec to trochę za wcześnie.
3
Od dawna powtarzam. Dajmy chłopakowi czas. On ma dopiero 20 lat i wszystko, by zrobić wielką karierę. Oceniać będziemy za rok, jak zaaklimatyzuje się na dobre.
0
Mój błąd. Oczywiście masz racje. Czyli 3 IO pod rząd w Azji. Chore.
0
Nie Chinom, a Japonii. Co nie zmienia faktu, że dla mnie to też błąd. Dwie tak ogromne imprezy w Azji to gruba przesada.
1
Nie mówiąc o kolejnych odwołanych zawodach w nar. alpejskim...
1
Ktoś się orientuje czy było to spotkanie Barcy i Sevilli ws. finału PK? Czy jednak teraz będą debatować miesiąc nad tym, gdzie ma być finał..
1
Gdyby było po za polem karnym pewnie by gwizdnął. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego w "16" obowiązują ich inne zasady
0
Coutinho to w ogóle gra?..
6
A wy gotowi? https://zapodaj.net/a3a352ad184b1.jpg.html
;D
10
https://tenor.com/view/messi-ronaldo-cr7-christiano-cute-gif-7386173
0
Digne na ŚO. Strach się bać.
0
Na stadionie muszą być na 2h przed rozpoczęciem.
0
Nie dość, że mały stadion to jeszcze w dzielnicy Fulham. I tak naprawdę derby mają z Fulham FC.
0
W tym sezonie nie.
28
Na razie to balonik pompują kibice Barcy, twierdząc, że PSG zje Real. Ja bym o tym nie był taki przekonany. Realowi, by uratować sezon zostały dwa mecze z PSG.Wielu już śmiało się z nich w ubiegłych latach, a koniec końców płacz to potem był ale na Rambli, że Real obronił tytuł. Real był i jest wielki niezależnie od formy. A pamiętaj, że Barca i Real wzajemnie się nakręcają i jeden bez drugiego żyć nie może ;)
11
Nie chodzi o ostatni sezon, a bodajze ostatnich 5 sezonów w EP. Skoro francuska ma 2.0, to miała lepsze wyniki niż drużyny portugalskie.
1
Tak.