0

Cudo

0

W plebiscycie na najgorszego komentatora byłby u mnie w czołówce ;D

0

Oczywiście, że A

0

Robert od samego początku informował, że zmiany będą wprowadzane etapami i ma zakończyć się okolo czerwca bodajże.

0

Messi był wielokrotnie. Bardzo rzadko jest Busquets

0

La Casa ;)

0

Messi mieszka w Castelldefels

0

Jak są na wysokości 11 km to nie przeszkadza, ale jak startują i lądują 300 m od domu to jest uciążliwe zwłaszcza nocą latem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Hmm jakby Ci to powiedzieć. Pas startowy mam za swoim polem. Nie mam raczej nic do gadania

0

Zamknąć mecz w pierwszej połowie i dać odpocząć kluczowym piłkarzom przed niedzielą.

0

DLatego czytałem tylko co mi pasowała, a reszta na streszczeniach ;D Pamiętam,, że podobał mi się Dywizjon 303, świetna książka ;p

1

36 tys subskrypcji w miesiąc robi wrażenie.

6

Śledzi ktoś kanał na YT turbulencja. Przyznam szczerze, że to jeden z najlepszych polskich kanałów. Pilot w fantastyczny sposób opowiada o swojej pracy i pasji.

34

Podoba mi się, że władze Gremio otwarcie mówią o rozmowach, a nie kłamią jak to wszyscy mają w zwyczaju.

0

A co jak mieli karnet? ;)

1

O 20 mają być ;)

0

Czyżby Placa Reial? :).

3

Przeczytaj jeszcze raz.

0

O tyle mam dobrze, że śmieci same się wyniosły i mam spokój ;)

1

Dokładną datę meczu poznamy w okolicach połowy marca.

1

Setka wódki, sprawdzone

11

Zamieszanie to on dopiero zobaczy jak wprowadzą go Hiszpanie :)

0

Jak widać Piqué na chleb chyba nie braknie :)

1

na WhoScored.com przy każdym meczu jest podana frekwencja

2

Himalaistą jest jednym z najepszych na świecie, ale wyjście bez wiedzy i konsultacji kierownika wyprawy to szczyt skrajnej głupoty.

0

Można oczywiście ;)

33

Większość osób (w tym ja) jechała po Bartomeu, nie zostawiając suchej nitki. Pawda jest taka, że ma łeb ma karku i wizję klubu na najbliższe 3 lata. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Barcelona stanie się nie tylko najlepszym piłkarsko, ale i najlepszym finansowo klubem świata.

4

Zapytaj się LFP.

1

Ja jestem ciekaw do jakiego momentu Messi jest w stanie grać na takim poziomie. Przez całą swoją karierę przechodził niesamowitą przemianę, staje się typowym zawodnikiem środka pola. Ile lat można jeszcze grać na najwyższym poziomie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?