Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudo
0
W plebiscycie na najgorszego komentatora byłby u mnie w czołówce ;D
0
Oczywiście, że A
0
Robert od samego początku informował, że zmiany będą wprowadzane etapami i ma zakończyć się okolo czerwca bodajże.
0
Messi był wielokrotnie. Bardzo rzadko jest Busquets
0
La Casa ;)
0
Messi mieszka w Castelldefels
0
Jak są na wysokości 11 km to nie przeszkadza, ale jak startują i lądują 300 m od domu to jest uciążliwe zwłaszcza nocą latem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Hmm jakby Ci to powiedzieć. Pas startowy mam za swoim polem. Nie mam raczej nic do gadania
0
Zamknąć mecz w pierwszej połowie i dać odpocząć kluczowym piłkarzom przed niedzielą.
0
DLatego czytałem tylko co mi pasowała, a reszta na streszczeniach ;D Pamiętam,, że podobał mi się Dywizjon 303, świetna książka ;p
1
36 tys subskrypcji w miesiąc robi wrażenie.
6
Śledzi ktoś kanał na YT turbulencja. Przyznam szczerze, że to jeden z najlepszych polskich kanałów. Pilot w fantastyczny sposób opowiada o swojej pracy i pasji.
34
Podoba mi się, że władze Gremio otwarcie mówią o rozmowach, a nie kłamią jak to wszyscy mają w zwyczaju.
0
A co jak mieli karnet? ;)
1
O 20 mają być ;)
0
Czyżby Placa Reial? :).
3
Przeczytaj jeszcze raz.
0
O tyle mam dobrze, że śmieci same się wyniosły i mam spokój ;)
1
Dokładną datę meczu poznamy w okolicach połowy marca.
1
Setka wódki, sprawdzone
11
Zamieszanie to on dopiero zobaczy jak wprowadzą go Hiszpanie :)
0
Jak widać Piqué na chleb chyba nie braknie :)
1
na WhoScored.com przy każdym meczu jest podana frekwencja
2
Himalaistą jest jednym z najepszych na świecie, ale wyjście bez wiedzy i konsultacji kierownika wyprawy to szczyt skrajnej głupoty.
0
Można oczywiście ;)
33
Większość osób (w tym ja) jechała po Bartomeu, nie zostawiając suchej nitki. Pawda jest taka, że ma łeb ma karku i wizję klubu na najbliższe 3 lata. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Barcelona stanie się nie tylko najlepszym piłkarsko, ale i najlepszym finansowo klubem świata.
4
Zapytaj się LFP.
1
Ja jestem ciekaw do jakiego momentu Messi jest w stanie grać na takim poziomie. Przez całą swoją karierę przechodził niesamowitą przemianę, staje się typowym zawodnikiem środka pola. Ile lat można jeszcze grać na najwyższym poziomie..