Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Denis w Villarreal. Świetnie grał wtedy
1
Z pary Messi - Suarez przynajmniej jeden musi odpocząć. Za tydzień Atleti..
0
https://www.facebook.com/ultrastifo/videos/10155194384032466/?hc_ref=ARRq6GjdciFVJ6aHYcxgGcZTNIcV7b3O1cWleB8Do845-9tYL3dcESJOxBYvHyugYO4
Myślałem, że tego typu akcje są już za nami. Jak widać ruskie to nadal stan umysłu . Zasady powinne być proste - wyrzucenie klubu z rozgrywek na kilka ładnych lat.
0
To akurat inna kwesia. W futbolu 2. miejsce to porażka. Na IO 2, miejsce to niebywały sukces.
2
Autor tekstu powinien odpowiedzieć przed sądem. Może niektórzy dwa razy zastaowiliby się nad tym co piszą.
87
Bardzo słaby
2
Zawodnicy made by La Masia. Wiadomo, że lubi się każdego, ale wychowankowie to fundament tej drużyny
0
Jeszcze się nie napracował, a już chce odpoczywać. Tego uczą dziś na studiach? ;D
0
Pogba.
0
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jak najbardziej powinien zostać i kontynuować to co zaczął.
0
Jeden z najlepszych zawodników jakich wykształciła La Masia.
0
Tak ciężko skopiować wypowiedź i wkleić do translatora?
1
"Andrés Iniesta és un exemple. El volem aquí no com a jugador, sinó com a llegenda en el futur. I amb Messi espero que sigui igual. Ara té un contracte de quatre anys, però no crec que sigui el seu últim contracte"
Oryginalna wypowiedź.
4
Nic takiego nie powiedział. Czytałem ten wywiad i zaznaczył, że Messi ma 4-letnią umowę, ale nie sądzi, że to jego ostatnia umowa. I tyle.
2
Nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera.
13
Masz wspaniałą siostrę. Szanuj ją :)
0
Najpierw to Coutinho musi dostać paszport UE.
0
Nie nowy, a odnowiony. To spora różnica. Byłeś na Camp Nou? Jeśli tak to zapewne widziałeś, że wymaga gruntownej przebudowy
0
Tak jest. Z 10 lat pewnie będzie
1
No nie do końca. Za tydzień w czwartek gramy mecz z Las Palams. Tydzień później z Espanyolem, ale tam to pewnie zagra sama Barca B
1
PSG jak wychodziło na CN to już mieli mokro w batkach. Chelsea zagrała świetny mecz i trzeba oddać Conte, że świetnie przygotował swój zespół na ten mecz.
7
Prawda
9
Bartomeu: Prawa do nazwy stadionu zapewnią połowę inwestycji w Espai Barca [FCB.cat]
0
Nie ma komu uderzyć. No może Coutinho, ale wiadomo, że w LM to on nam bramek póki co nie da.
1
Fenomenalne czytanie gry Iniesty. Geniusz zawsze będzie geniuszem.
1
Możemy im podziękować
0
Masakra.
1
Rakiticia to ty zostaw w spokoju. Kluczowy piłkarz.
2
Tylko niby dlaczego? Czemu winny jest piłkarz i to on ponosi karę?
2
Masa szczęścia, bo mogło być gładkie już 3-0 dla CFC