6

Denis w Villarreal. Świetnie grał wtedy

1

Z pary Messi - Suarez przynajmniej jeden musi odpocząć. Za tydzień Atleti..

0

https://www.facebook.com/ultrastifo/videos/10155194384032466/?hc_ref=ARRq6GjdciFVJ6aHYcxgGcZTNIcV7b3O1cWleB8Do845-9tYL3dcESJOxBYvHyugYO4

Myślałem, że tego typu akcje są już za nami. Jak widać ruskie to nadal stan umysłu . Zasady powinne być proste - wyrzucenie klubu z rozgrywek na kilka ładnych lat.

0

To akurat inna kwesia. W futbolu 2. miejsce to porażka. Na IO 2, miejsce to niebywały sukces.

2

Autor tekstu powinien odpowiedzieć przed sądem. Może niektórzy dwa razy zastaowiliby się nad tym co piszą.

87

Bardzo słaby

2

Zawodnicy made by La Masia. Wiadomo, że lubi się każdego, ale wychowankowie to fundament tej drużyny

0

Jeszcze się nie napracował, a już chce odpoczywać. Tego uczą dziś na studiach? ;D

0

Pogba.

0

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jak najbardziej powinien zostać i kontynuować to co zaczął.

0

Jeden z najlepszych zawodników jakich wykształciła La Masia.

0

Tak ciężko skopiować wypowiedź i wkleić do translatora?

1

"Andrés Iniesta és un exemple. El volem aquí no com a jugador, sinó com a llegenda en el futur. I amb Messi espero que sigui igual. Ara té un contracte de quatre anys, però no crec que sigui el seu últim contracte"

Oryginalna wypowiedź.

4

Nic takiego nie powiedział. Czytałem ten wywiad i zaznaczył, że Messi ma 4-letnią umowę, ale nie sądzi, że to jego ostatnia umowa. I tyle.

2

Nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera.

13

Masz wspaniałą siostrę. Szanuj ją :)

0

Najpierw to Coutinho musi dostać paszport UE.

0

Nie nowy, a odnowiony. To spora różnica. Byłeś na Camp Nou? Jeśli tak to zapewne widziałeś, że wymaga gruntownej przebudowy

0

Tak jest. Z 10 lat pewnie będzie

1

No nie do końca. Za tydzień w czwartek gramy mecz z Las Palams. Tydzień później z Espanyolem, ale tam to pewnie zagra sama Barca B

1

PSG jak wychodziło na CN to już mieli mokro w batkach. Chelsea zagrała świetny mecz i trzeba oddać Conte, że świetnie przygotował swój zespół na ten mecz.

7

Prawda

9

Bartomeu: Prawa do nazwy stadionu zapewnią połowę inwestycji w Espai Barca [FCB.cat]

0

Nie ma komu uderzyć. No może Coutinho, ale wiadomo, że w LM to on nam bramek póki co nie da.

1

Fenomenalne czytanie gry Iniesty. Geniusz zawsze będzie geniuszem.

1

Możemy im podziękować

0

Masakra.

1

Rakiticia to ty zostaw w spokoju. Kluczowy piłkarz.

2

Tylko niby dlaczego? Czemu winny jest piłkarz i to on ponosi karę?

2

Masa szczęścia, bo mogło być gładkie już 3-0 dla CFC

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?