Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystko padło, można się było spodziewać, że player tego nie uciąnie
0
Jak będziesz dziadkiem, oddaj coś do muzeum Barcy. Niech następne pokolenia chociaż skorzystają z tego dziedzictwa ;)
0
Ta zadra tkwi gdzieś pewne w każdym z nas. Ten dwumecz bardziej boli niż odpadnięcie z Interem.
0
Przecież to zrozumiałe, że tak własnie jest. Gdyby nie trzeba było podawać nr karty, to każdy tworzyłby 50 kont i wiecznie oglądał za darmo..
0
Nie pobierze ci kasy. Dopiero po upływie okresu próbnego ;)
0
Po 28 meczach troszkę się zmieni, gdy do gry wrócą pozostali bramkarze ;)
0
Wziąłem pakiet MAX i nie mogę kliknąć w opcje zamawiam i płacę, a kartę przyjeło. Ktoś wie o co chodzi?
0
Dadzą radę, jeszcze jak wcześniej nie było transmisji live na elevensports.pl to oglądałem na playerze i śmigało wszystko jak należy ;)
1
Zdecydowanie samemu. Tak naprawdę nie ma żadnego problemu z niczym. Miasto piękne, transport to jest bajka. Ja korzystałem w zasadzie tylko z metra.
1
Od połowy sierpnia już są mecze ;)
0
Korzysta ktoś z bezpłatnego okresu próbnego w playerze? Mogę sobie wziąć na 2 tyg pakiet MAX i powiedzmy po 13 dniach zrezygnować i wówczas nie pobiorą kasy z karty?
3
Barca wielkim klubem była na długo przed Ronaldinho. Brazylijczyk po prostu zmienił podejście do futbolu i bawił się na boisku niczym z najlpszymi kumplami
1
Poprawiłem. Dziękuje za info :)
1
Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)
0
Z 70 euro na pewno
3
Aż ciary przeszły. Coś pięknego.
1
Witamy na pokładzie ;)
0
Świetny teledysk w cudownej okolicy ;D
0
Jedno z najbardziej irtycujących pytań to na jakim kanale mecz, mimo że na głównej ZAWSZE jest informacja.
2
Byłem jednym z pierwszych, który wspomniał o tym serialu na Rambli także mi polecać nie musisz ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przydałby się przypięty post na Rambli z kluczowymi tematami.
0
Tak, drugi sezon to ostatni. ;)
0
Warto, warto. Polecam.
1
No Breaking Bad to nie jest i nie bedzie, ale mega wciągający. Ciekawa akcja i laski też niczego sobie
0
Napad na hiszpańska mennicę narodową.
0
Będzie, ale rewanż.
33
Nie. Człowiek nie żyje samą piłką, a już na pewno nie Realem. Wygrali to wygrali.
0
ekinomaniak.tv
0
Trzymam za slowo :)