1

Wszystko padło, można się było spodziewać, że player tego nie uciąnie

0

Jak będziesz dziadkiem, oddaj coś do muzeum Barcy. Niech następne pokolenia chociaż skorzystają z tego dziedzictwa ;)

0

Ta zadra tkwi gdzieś pewne w każdym z nas. Ten dwumecz bardziej boli niż odpadnięcie z Interem.

0

Przecież to zrozumiałe, że tak własnie jest. Gdyby nie trzeba było podawać nr karty, to każdy tworzyłby 50 kont i wiecznie oglądał za darmo..

0

Nie pobierze ci kasy. Dopiero po upływie okresu próbnego ;)

0

Po 28 meczach troszkę się zmieni, gdy do gry wrócą pozostali bramkarze ;)

0

Wziąłem pakiet MAX i nie mogę kliknąć w opcje zamawiam i płacę, a kartę przyjeło. Ktoś wie o co chodzi?

0

Dadzą radę, jeszcze jak wcześniej nie było transmisji live na elevensports.pl to oglądałem na playerze i śmigało wszystko jak należy ;)

1

Zdecydowanie samemu. Tak naprawdę nie ma żadnego problemu z niczym. Miasto piękne, transport to jest bajka. Ja korzystałem w zasadzie tylko z metra.

1

Od połowy sierpnia już są mecze ;)

0

Korzysta ktoś z bezpłatnego okresu próbnego w playerze? Mogę sobie wziąć na 2 tyg pakiet MAX i powiedzmy po 13 dniach zrezygnować i wówczas nie pobiorą kasy z karty?

3

Barca wielkim klubem była na długo przed Ronaldinho. Brazylijczyk po prostu zmienił podejście do futbolu i bawił się na boisku niczym z najlpszymi kumplami

1

Poprawiłem. Dziękuje za info :)

1

Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;)

0

Z 70 euro na pewno

3

Aż ciary przeszły. Coś pięknego.

1

Witamy na pokładzie ;)

0



Świetny teledysk w cudownej okolicy ;D

0

Jedno z najbardziej irtycujących pytań to na jakim kanale mecz, mimo że na głównej ZAWSZE jest informacja.

2

Byłem jednym z pierwszych, który wspomniał o tym serialu na Rambli także mi polecać nie musisz ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przydałby się przypięty post na Rambli z kluczowymi tematami.

0

Tak, drugi sezon to ostatni. ;)

0

Warto, warto. Polecam.

1

No Breaking Bad to nie jest i nie bedzie, ale mega wciągający. Ciekawa akcja i laski też niczego sobie

0

Napad na hiszpańska mennicę narodową.

0

Będzie, ale rewanż.

33

Nie. Człowiek nie żyje samą piłką, a już na pewno nie Realem. Wygrali to wygrali.

0

ekinomaniak.tv

0

Trzymam za slowo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?