0

Napisy są przetłumaczone rewelacyjnie. Obejrzałem drugi sezon i zrobił genialną robote

0

To nie Guardiola wystawił 11 wychowanków a Tito

0

Na filmwebie gościu przetlumaczył i dodał własne napisy.

5

Wypożyczeni piłkarze Barcy:
Samper -> Las Palmas do 2018
Douglas -> Benfica do 2018
Munir -> Alaves do 2018
Rafinha -> Inter do 2018
Marlon -> Nice do 2019
Turan -> Basaksehir do 2020

Wszystkie daty oczywiście 30 czerwca.

3

To już na serio przestaje być zabawne. Jak to możliwe, żeby taki klub jak Barca nie umiał sprzedać zawodnika przynajmniej za równowartość kwoty za którą za niego zapłacono? W lecie wróci i kolejny problem ze znalezieniem mu klubu. Paranoja.

23

MD: Vidal przeniesie się do Romy, albo zostanie w Barcy. Sevilla odpuszcza. Deulofeu z kolei blisko Watfordu

2

Zobacz sobie Dom z papieru. Świetna produkcja.

0

Nie grał na swojej pozycji przez co tracił swoje atuty.

0

Problemy żąłądkowe to nie kontuzja

4

Dziś mamy obraz jak ważnym piłkarzem jest Alba.

0

To tylko pokazuje jak cienka jest granica między szczytem kariery, a upadkiem. Pamiętam jak wygryzał ze składu Zlatana..

1

Kompletnie bez formy, psychika chyba wysiadła już na dobre.

4

Jak nisko upadł Bojan żeby nie mieścić się w składzie Alaves? Masakra.

78

Kiero dziś Messi. Reszta może pić.

0

To chyba Busquets.

0

Od tego jest oficjalna strona Barcy, tam są wszystkie dostępne miejsca.

0

Nie ma problemu

1

Ciał się nie znosi.

0

Armstrong to najwiekszy koksiarz wsrod sportowców. Porównanie go do Messiego czy Federera to hańba

0

Właśnie skończylem oglądać 1 sezon "Dom z papieru". Szczęki z podłogi długo jeszcze nie pozbieram. Genialna produkcja Netflixa.

9

Sergi Roberto to również dobry kandydat

25

Chłopie odpuść. Mnie zostawiła narzeczona i dziś po czasie leje na to, a też nie było łatwo

0

Ciekawe, bo wszystkie 3 miejsca dla zawodników spoza UE zajęte.

0

Na Nanga Parbat obecnie -48 stopni...

33

Przynajmniej jest facet szczery.

0

1 i 8. Radzę na przyszłość sprawdzać źródło.

29

OFICJALNIE: Barca z Valencią zagra 1 i 8 lutego. Oba mecze o 21.30. [LFP]

0

Można i tak, ale nie zasnę o tej godzinie ;)

0

A dotacje nie należą się czasem temu, który uprawia, a nie dzierżawi? ;)

1

Ja mam nadzieje mile się zaskoczyć rano, bo dziś meczu Barcy nie obejrzę. O 3 rano wstaje, więc odpada ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?