9

Europa się dostoswuje pod Azję, a czy Azjaci zrobią IO nocą, żeby Europejczykom się wyglądanie oglądało? Każdy na to pytanie odpowie sobie sam

24

Bezcenna

0

Padnie rekord oglądalności, Tebas może być z siebie dumny

1

Czy tylko ja mam taki problem, że główna jest 4.0, a po wejściu w jakikolwiek news jest stary design?

4

Robert, a mobilna ulegnie zmianie?

15

Jak przychodzi sobie taki Arda i bierze kilka mln od początku to jak ma być dobrze. Taki Iniesta pracował na swoją gażę kilkanaście lat..

0

To aż dziwne, że Barca wyciągnie z tego jeszcze 10 mln.

0

Chłopak ma wielki talent, ale to jak wyniszczają go kontuzje to jest masakra.

2

Taka manitkexim klupnąć i ustawić szpaler, czemu nie :)

0

To jest jakiś dramat z tymi kontuzjami

9

Busquets zjada nie tyko jego, ale i wszystkich DP na świecie. Nie przypadkowo sam Guardiola mówił, że chciałby grać tak jak Busi.

0

Wsadzić do kryminału. Czysty atak na ludzkie życie

0

może napisz jaka to konsola..

0

Przydałby się dziś hattrick Leo i zamknąć ten rok jako nr 1 ;)

0

Hmm 50 dyszek? 50x10 zł. Czyżbyś był w stanie postawić 500 zł na coś takiego? ;)

1

Czyżby kolejny odgrzewany kotlet? Pierwszy sezon był epicki, a póżniej już tylko gorzej. Chociaż '5' trzeba przyznać też była świetna

0

Lemara widziałbym nawet u nas. Przekocur

0

Nie ma problemu z biletami. Najlpeiej poprzez oficjalną stronę FCB. Odnośnie mieszkanka to polecam hostele, mega tanio można wyszukać nawet w samym centrum.

0

Nie ma możliwości kupna oryginalnych koszulek, którymi grają zawodnicy. Vaportm to doskonałe koszulki, ale nigdy one nie są meczowe.

0

O 3 wstać do pracy, a mecz skończy się ok. 22.30. Jak żyć ;)

1

Po co ci to. Ale no mozesz wziac

1

Przepada :).

0

U la la. Cudo.

0

Gdyby stawić go na stoperze, to czasami mam wrażenie, że też były najlepszy ;)

35

Messi to najlepszy napastnik, prawoskrzydłowy, środkowy i ofensywny pomocnik.

2

Od kiedy to ty pisze sie z duzej litery? Po za tym jsk juz to wielkiej. Ty z wielkiej to mozesz w liscie pisac a nie na stronie z obcymi ludzmi

0

O 12.

0

Skoro ten mecz w czwartek, to z Levante zagramy 7 stycznia.

5

Katalońskie dzienniki jak zwykle wiedziały czego nie dawać na okładkę ;D

0

Mozna uznać za przegryw dnia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?