Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Europa się dostoswuje pod Azję, a czy Azjaci zrobią IO nocą, żeby Europejczykom się wyglądanie oglądało? Każdy na to pytanie odpowie sobie sam
24
Bezcenna
0
Padnie rekord oglądalności, Tebas może być z siebie dumny
1
Czy tylko ja mam taki problem, że główna jest 4.0, a po wejściu w jakikolwiek news jest stary design?
4
Robert, a mobilna ulegnie zmianie?
15
Jak przychodzi sobie taki Arda i bierze kilka mln od początku to jak ma być dobrze. Taki Iniesta pracował na swoją gażę kilkanaście lat..
0
To aż dziwne, że Barca wyciągnie z tego jeszcze 10 mln.
0
Chłopak ma wielki talent, ale to jak wyniszczają go kontuzje to jest masakra.
2
Taka manitkexim klupnąć i ustawić szpaler, czemu nie :)
0
To jest jakiś dramat z tymi kontuzjami
9
Busquets zjada nie tyko jego, ale i wszystkich DP na świecie. Nie przypadkowo sam Guardiola mówił, że chciałby grać tak jak Busi.
0
Wsadzić do kryminału. Czysty atak na ludzkie życie
0
może napisz jaka to konsola..
0
Przydałby się dziś hattrick Leo i zamknąć ten rok jako nr 1 ;)
0
Hmm 50 dyszek? 50x10 zł. Czyżbyś był w stanie postawić 500 zł na coś takiego? ;)
1
Czyżby kolejny odgrzewany kotlet? Pierwszy sezon był epicki, a póżniej już tylko gorzej. Chociaż '5' trzeba przyznać też była świetna
0
Lemara widziałbym nawet u nas. Przekocur
0
Nie ma problemu z biletami. Najlpeiej poprzez oficjalną stronę FCB. Odnośnie mieszkanka to polecam hostele, mega tanio można wyszukać nawet w samym centrum.
0
Nie ma możliwości kupna oryginalnych koszulek, którymi grają zawodnicy. Vaportm to doskonałe koszulki, ale nigdy one nie są meczowe.
0
O 3 wstać do pracy, a mecz skończy się ok. 22.30. Jak żyć ;)
1
Po co ci to. Ale no mozesz wziac
1
Przepada :).
0
U la la. Cudo.
0
Gdyby stawić go na stoperze, to czasami mam wrażenie, że też były najlepszy ;)
35
Messi to najlepszy napastnik, prawoskrzydłowy, środkowy i ofensywny pomocnik.
2
Od kiedy to ty pisze sie z duzej litery? Po za tym jsk juz to wielkiej. Ty z wielkiej to mozesz w liscie pisac a nie na stronie z obcymi ludzmi
0
O 12.
0
Skoro ten mecz w czwartek, to z Levante zagramy 7 stycznia.
5
Katalońskie dzienniki jak zwykle wiedziały czego nie dawać na okładkę ;D
0
Mozna uznać za przegryw dnia ;)