Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orientuje się czy Messi strzelił bramkę Liverpoolowi? Powiem szczerze, że nie przypominam sobie..
0
Marcy? Takiej odmiany to jeszcze nie było. Poprawnie to po prostu Marki.
1
Bylem w kinie. Szalu nie było
0
To zaczyna być lepsze niż czytanie dziecku bajek na dobranoc.
0
Może taki, że nie ma tam gigantycznych pieniędzy i amatorów. Każdy z nich to wielki profesjonalista
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na to czekałem. Jak zwykle, genialna robota.
21
Busquets widać stan konkretny ;D
5
Pora chyba stawiać kasę na zostanie w LFC. Najwyżej to będzie dobrze wydana kasa ;)
0
Zależy przez jakiś link wchodzisz.Jeśli fcbarca.com/mobile to powinna być jednakowa. Jeśli fcbarca.com to zmienia się.
0
Mało kto jest w stanie powiedzieć "nie" takiej marce jaką jest FC Barcelona. Przekonał się o tym chociażby BVB, które też myślało że Dembele stawia tylko foszki i wróci potulnie do klubu. Co było później, wiemy ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak zdrowie pozwoli to na pewno posłucham ;D
1
Około miesiąc wcześniej.
0
Były już kalendarze na styczeń? ;D
1
W życiu nie odejdzie zimą 6 piłkarzy. Jak Turan odejdzie to będzie i tak dobrze,
7
OFICJALNIE: Real Betis - Barca w niedzielę, 21 stycznia o 20.45
0
Niestety ale Barca dla niego, podobnie jak np. Montoyi to za wysokie progi
2
Stare i w dodatku fejk.
3
Wszyscy trenerzy, którzy ustawiają zespół pod zatrzymanie Messiego nie powinni w ogóle brać się za trenerke.
6
Życzę każdemu aby wybrał się do Barcelony zobaczyć na żywo nasz klub. Niezapomniane chwile na całe życie.
1
Ta kolejka wyjątkowo dobrze ułożyła się dla Barcy. Jeszcze dwa mecze i runda jesienna za nami.
1
W życiu bym nie przypuszczał, że z niego zrobi się taki potwór. Zawsze był wyróżniającym się piłkarzem, ale w tym roku przeszedł samego siebie
3
Zostaje jeszcze to przeklęte Anoeta w styczniu..
29
1 gol, 1 asysta, 6 udanych dryblingów, 9 kluczowych podań. Geniusz.
6
Hmm ktoś miał robić szpaler..
0
Mieszkam na śląsku i czeskie piwo to dla mnie też żaden problem ;)
0
Wiesz co dobre ;)
9
Europa się dostoswuje pod Azję, a czy Azjaci zrobią IO nocą, żeby Europejczykom się wyglądanie oglądało? Każdy na to pytanie odpowie sobie sam
24
Bezcenna