0

Orientuje się czy Messi strzelił bramkę Liverpoolowi? Powiem szczerze, że nie przypominam sobie..

0

Marcy? Takiej odmiany to jeszcze nie było. Poprawnie to po prostu Marki.

1

Bylem w kinie. Szalu nie było

0

To zaczyna być lepsze niż czytanie dziecku bajek na dobranoc.

0

Może taki, że nie ma tam gigantycznych pieniędzy i amatorów. Każdy z nich to wielki profesjonalista

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na to czekałem. Jak zwykle, genialna robota.

21

Busquets widać stan konkretny ;D

5

Pora chyba stawiać kasę na zostanie w LFC. Najwyżej to będzie dobrze wydana kasa ;)

0

Zależy przez jakiś link wchodzisz.Jeśli fcbarca.com/mobile to powinna być jednakowa. Jeśli fcbarca.com to zmienia się.

0

Mało kto jest w stanie powiedzieć "nie" takiej marce jaką jest FC Barcelona. Przekonał się o tym chociażby BVB, które też myślało że Dembele stawia tylko foszki i wróci potulnie do klubu. Co było później, wiemy ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak zdrowie pozwoli to na pewno posłucham ;D

1

Około miesiąc wcześniej.

0

Były już kalendarze na styczeń? ;D

1

W życiu nie odejdzie zimą 6 piłkarzy. Jak Turan odejdzie to będzie i tak dobrze,

7

OFICJALNIE: Real Betis - Barca w niedzielę, 21 stycznia o 20.45

0

Niestety ale Barca dla niego, podobnie jak np. Montoyi to za wysokie progi

2

Stare i w dodatku fejk.

3

Wszyscy trenerzy, którzy ustawiają zespół pod zatrzymanie Messiego nie powinni w ogóle brać się za trenerke.

6

Życzę każdemu aby wybrał się do Barcelony zobaczyć na żywo nasz klub. Niezapomniane chwile na całe życie.

1

Ta kolejka wyjątkowo dobrze ułożyła się dla Barcy. Jeszcze dwa mecze i runda jesienna za nami.

1

W życiu bym nie przypuszczał, że z niego zrobi się taki potwór. Zawsze był wyróżniającym się piłkarzem, ale w tym roku przeszedł samego siebie

3

Zostaje jeszcze to przeklęte Anoeta w styczniu..

29

1 gol, 1 asysta, 6 udanych dryblingów, 9 kluczowych podań. Geniusz.

6

Hmm ktoś miał robić szpaler..

0

Mieszkam na śląsku i czeskie piwo to dla mnie też żaden problem ;)

0

Wiesz co dobre ;)

9

Europa się dostoswuje pod Azję, a czy Azjaci zrobią IO nocą, żeby Europejczykom się wyglądanie oglądało? Każdy na to pytanie odpowie sobie sam

24

Bezcenna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?