1

Statystyki po meczu już dostępne.

* Umtiti nie popełnił ani jednego faulu
* Iniesta z 8 udanymi dryblingami

2

Najgrosze: sędzia
Facet całkowicie stracił kontrolę nad meczem, a wystarczyło wyrzucić Garcie

5

Mnie zastanawia fakt, jak można dopuścić by w ogóle mecz odbył się w takich warunkach? Najlepsza liga świata, a drenaż murawy u mnie na okręgówce jest lepszy.

0

Ciekawe jakie ustawienie...

1

Świetna zapowiedź. Zapowiada się dobry mecz, oby bez kontuzji.

0

Nie przypominam sobie byśmy walczyli teraz z Realem, a Atletico

8

Real sprawia niespodzianke i wywalcza punkt z mocnym Levante

20

A któż zna grorycz porażki mając 4-0? ;)

43

Czy tylko mi się wydaje, że dobra passa PSG skończy się z Realem? Trudno znaleźć w świecie futbolu większego frajera od Emery'ego.

1

Rewelacyjny pod każdym względem. Mało znani aktorzy działa na plus. Serial trzyma w napięciu i dwa sezony łyknięte w dwa dni.

0

Poleci ktoś jakiś dobry film sensacyjny na wieczór?

0

Nie było innych kandydatów bodajże

1

Nie wyszło. Na filmwebie jest drugi sezon. Jedna dobra dusza przetłumaczyła drugi sezon

1

La Casa de Papel. Mistrzostwo świata

0

Kabul przy Placa Reial. Samo centrum miasta.

0

A może ktoś rozpatruje nie tylko transfery IN, ale również OUT, które są jednym wielkiem dramatem? Masche miał odejść za 10, poszedł za 5,5. Dodajmy do tego wypożyczenie Delefele, Ardy.

0

Tak. Valverde ma w zwyczaju podawać dzień przed meczem

0

Nie kombinuj, tylko idź z pracodawcą na ugodę i rozwiążcie umowę za porozumieniem stron.

6

Oficjalnie: Samuel Eto'o w Konyasporze.

0

Jedno z najlepszych zimowych okien. Kluby tak jak mówi Ghandi dowiedziały się o nowym FPP 2.0 i zbroją się za wczasu

1

Netflix inaczej podzielił odcinki. Skoro obejrzałeś 13 to obejrzałeś już cały sezon.

21

Anglik w Hiszpanii? Czarno to widze.

16

Czekam na słowa "od dziecka marzyłem o grze w Athletic" ;)

1

Mógł siedzieć w Evertonie, bo tam grał chyba najlepiej.

0

W Hiszpanii już wyszedł. Ja sobie już obejrzałem i zawiodłem się nieco końcówką.

3

Najlepsza postać serialu :D

2

W sumie nornalne miasto. Problem w tym, że wiekszość Polaków chce jego usunięcia haha :)

1

Inni zupełnie piłkarze. To jak wybierać Puyol czy Pique

0

Coś faktycznie dzieje się dziwnego w rezerwach. Zdolni piłkarze są wykupywani, a sprowadzani zawodnicy bez przyszłości

1

Ekinomaniak. Tv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?