Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Statystyki po meczu już dostępne.
* Umtiti nie popełnił ani jednego faulu
* Iniesta z 8 udanymi dryblingami
2
Najgrosze: sędzia
Facet całkowicie stracił kontrolę nad meczem, a wystarczyło wyrzucić Garcie
5
Mnie zastanawia fakt, jak można dopuścić by w ogóle mecz odbył się w takich warunkach? Najlepsza liga świata, a drenaż murawy u mnie na okręgówce jest lepszy.
0
Ciekawe jakie ustawienie...
1
Świetna zapowiedź. Zapowiada się dobry mecz, oby bez kontuzji.
0
Nie przypominam sobie byśmy walczyli teraz z Realem, a Atletico
8
Real sprawia niespodzianke i wywalcza punkt z mocnym Levante
20
A któż zna grorycz porażki mając 4-0? ;)
43
Czy tylko mi się wydaje, że dobra passa PSG skończy się z Realem? Trudno znaleźć w świecie futbolu większego frajera od Emery'ego.
1
Rewelacyjny pod każdym względem. Mało znani aktorzy działa na plus. Serial trzyma w napięciu i dwa sezony łyknięte w dwa dni.
0
Poleci ktoś jakiś dobry film sensacyjny na wieczór?
0
Nie było innych kandydatów bodajże
1
Nie wyszło. Na filmwebie jest drugi sezon. Jedna dobra dusza przetłumaczyła drugi sezon
1
La Casa de Papel. Mistrzostwo świata
0
Kabul przy Placa Reial. Samo centrum miasta.
0
A może ktoś rozpatruje nie tylko transfery IN, ale również OUT, które są jednym wielkiem dramatem? Masche miał odejść za 10, poszedł za 5,5. Dodajmy do tego wypożyczenie Delefele, Ardy.
0
Tak. Valverde ma w zwyczaju podawać dzień przed meczem
0
Nie kombinuj, tylko idź z pracodawcą na ugodę i rozwiążcie umowę za porozumieniem stron.
6
Oficjalnie: Samuel Eto'o w Konyasporze.
0
Jedno z najlepszych zimowych okien. Kluby tak jak mówi Ghandi dowiedziały się o nowym FPP 2.0 i zbroją się za wczasu
1
Netflix inaczej podzielił odcinki. Skoro obejrzałeś 13 to obejrzałeś już cały sezon.
21
Anglik w Hiszpanii? Czarno to widze.
16
Czekam na słowa "od dziecka marzyłem o grze w Athletic" ;)
1
Mógł siedzieć w Evertonie, bo tam grał chyba najlepiej.
0
W Hiszpanii już wyszedł. Ja sobie już obejrzałem i zawiodłem się nieco końcówką.
3
Najlepsza postać serialu :D
2
W sumie nornalne miasto. Problem w tym, że wiekszość Polaków chce jego usunięcia haha :)
1
Inni zupełnie piłkarze. To jak wybierać Puyol czy Pique
0
Coś faktycznie dzieje się dziwnego w rezerwach. Zdolni piłkarze są wykupywani, a sprowadzani zawodnicy bez przyszłości
1
Ekinomaniak. Tv.