Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bierz Sony Xperie jakąkowiek. Będzie zadowolona.
4
Kamil dokonuje rzeczy wielkkich, ale w czasach Adama była tak ogromna konkurencja, że to się w głowie nie mieści. Człowiek co tydzień siadał przed tv i czekał co pokaże nasz orzeł. Emocje były niesamowite. Po za tym to od niego wszystko się zaczęło, gdyby nie Małysz w Polsce nigdy nie byłyby tak popularne skoki.
1
Jeśli nie widzialeś Breaking Bad to pozycja obowiązkowa.
0
A no chyba, że tak ;p
1
Zastanawiam się tylko co robi tam Costa...
1
Trzeba postawić się w roli kupującego. Facet nie gra rok i nie wiadomo czy się za 3 dni znów na pół roku nie połamie.
0
Wypożyczenie z opcją wykupu bodajże za 35-40 mln
1
Tak, kasa na Dembele i Coutinho spadła z nieba. ;)
1
Prędzej przypadek Thiago niż Neymara. Ney odszedł za godną kase.
0
Następni w kolejce Umtiti i Alba. ;)
8
U ła. To jest informacja dnia. Bartomeu w końcu wziął się do roboty.
1
Piękne słowa Casillasa.
0
1500-1600 zł wystarczy
25
SPORT dziś wygrał z okładką. Cudo.
6
Suarez dziś nota 10. Dzik jakich mało.
0
Jak najbardziej wszystko ok.
0
Ja tam lubie tylko Newcastle ;)
0
Ja właśnie po Geostorm. Szału nie ma, ale można zobaczyć :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Messi jak ma słabszy mecz to wciąż jest jednym z najlepszych w zespole
1
Na razie to nie ma żadnego -19.
0
Jak ZIdane ma jaja to dziś złoży dymisje
2
gdzie info?
0
Możliwe. W takim wypadku z Realem debiutował w LM.
6
Z Realem w LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niestety nie
0
Ta grafika nic dokładnie nie mówi. Równie dobrze może być 18/25 stycznia
2
Niekoniecznie kolego. Dat dokładnych póki co nie ma.
0
Derby Barcelony ;)