1

Bierz Sony Xperie jakąkowiek. Będzie zadowolona.

4

Kamil dokonuje rzeczy wielkkich, ale w czasach Adama była tak ogromna konkurencja, że to się w głowie nie mieści. Człowiek co tydzień siadał przed tv i czekał co pokaże nasz orzeł. Emocje były niesamowite. Po za tym to od niego wszystko się zaczęło, gdyby nie Małysz w Polsce nigdy nie byłyby tak popularne skoki.

1

Jeśli nie widzialeś Breaking Bad to pozycja obowiązkowa.

0

A no chyba, że tak ;p

1

Zastanawiam się tylko co robi tam Costa...

1

Trzeba postawić się w roli kupującego. Facet nie gra rok i nie wiadomo czy się za 3 dni znów na pół roku nie połamie.

0

Wypożyczenie z opcją wykupu bodajże za 35-40 mln

1

Tak, kasa na Dembele i Coutinho spadła z nieba. ;)

1

Prędzej przypadek Thiago niż Neymara. Ney odszedł za godną kase.

0

Następni w kolejce Umtiti i Alba. ;)

8

U ła. To jest informacja dnia. Bartomeu w końcu wziął się do roboty.

1

Piękne słowa Casillasa.

0

1500-1600 zł wystarczy

25

SPORT dziś wygrał z okładką. Cudo.

6

Suarez dziś nota 10. Dzik jakich mało.

0

Jak najbardziej wszystko ok.

0

Ja tam lubie tylko Newcastle ;)

0

Ja właśnie po Geostorm. Szału nie ma, ale można zobaczyć :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Messi jak ma słabszy mecz to wciąż jest jednym z najlepszych w zespole

1

Na razie to nie ma żadnego -19.

0

Jak ZIdane ma jaja to dziś złoży dymisje

2

gdzie info?

0

Możliwe. W takim wypadku z Realem debiutował w LM.

6

Z Realem w LM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niestety nie

0

Ta grafika nic dokładnie nie mówi. Równie dobrze może być 18/25 stycznia

2

Niekoniecznie kolego. Dat dokładnych póki co nie ma.

0

Derby Barcelony ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?