Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Funtów.......
4
To już nie ma nic wspólnego z rywalizacją fair play
0
Organizatorzy przesadzili z belką i sami sobie narobili problemów
1
Świat jest mały :)
8
Denis zmarnował sobie kolejne pół roku gry. Zamiast iść nawet do średniaka to teraz bd siedział na trybunach
1
Ramblo, Banshee warty obejrzenia?
0
W najbliższym czasie nie, ale kolejny konflikt to kwestia czasu.
16
FCBarca.com -> Terminarz -> Luty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
filmweb.pl tam w komentarzach są linki.
0
Ciekawe jak wielu wyłożyłoby się na tym pytaniu, czeski kveten to.. maj :)
32
Co jak co, ale Stoiczkow to barcelonista 100% i takich ludzi się szanuje. Jak zawsze wywiady z nim to czysta przyjemność ;)
12
Świetna umowa z Beko. Bartomeu w końcu szuka kasy.
0
Klubu, la ligi to 32 mecze i należy do RSSS
1
Dajmy chłopakowi czas. Jest najmłodszy w drużynie i spoczywa na nim ogromny ciężar kasy za jaką przyszedł. W tym przyda się na podmęczonych rywali, a w przyszłym mam nadzieje ujrzymy świetnego piłkarza z BVB.
0
Jedyne co można u cb sprawdzić to podobnie jak umnie, czyli datę pierwszego komentarza
0
ekinomanik.tv
1
U mnie co najmniej 2893 ;)
A okazja faktycznie znajdzie się zawsze ;D
1
Zanim sie wypowiesz sprawdz czy masz racje. W komentarzach sa linki do 2 sezonu
1
Na filmwebie jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Też tak miałem w Z2. Chyba powszechna wada
0
Aha czyli wśród najlepszych np, jest Armstrong - największy koksiarz w historii? ;)
3
Jeśli ktoś mówi o najlepszych zawodnikach, czy to sportowcach trzeba sobą jednak reprezentować pewnien poziom kultury. Neymar póki co pokazał obraz prostactwa i braku szacunku do rywala.
1
Neymar żeby być drugim najlepszym piłkarzem na świecie musi jeszcze popracować nad swoim zachowaniem.
0
Racja. W takim razie pojawia się problem, ale może Vermaelen się zdąży wyleczyć
0
Pique niech sobie lepiej odpocznie i szykuje się na Chelsea. Z Valencią i Getafe poradzimy sobie najwyżej grając Mina - Umtiti
0
Na lewej grał. 23 straty.
25
Na miejscu Sama zaproponowałbym mu pojedynek jeden na jednego. Ciekawe czy Garcia zgrywałby takiego bohatera.
9
Jeśli dostał żółtą, to komisja nie podważa decyzji sędziego i nie dostanie dodatkowej kary.