11

Niezłego masz ojca jak przy obiedzie wali kielicha xD

2

Powinny być opcje "żadna".

6

Właśnie przeczytałem artykuł Lebiedzińskiego na swoim blogu. Trzeba przyznać pełen profesjonalizm. Można świetnie zdać sobie sprawę jak globalną marką na świecie jest Barca.

http://futblogger.com/fc-business-barca-podbija-swiat/

4

Jak widać zemsta będzie słodka. Zniszczy go.

6

Żona Żyły poinformowała, że mąż zostawił ją z dziećmi i odszedł do kochanki...

26

https://zapodaj.net/11407c5701b12.jpg.html

Ja to tylko tutaj zostawię ;)

0

Dokładnie tak. Coutinho ma 2 gole i jedną asystę.

1

No w czwartek powinien mimo wszystko wyjść w podstawie Mina z Umtitim. Za Albę Digne, a za Suareza - Paco.

3

Akurat o tą pozycje jestem spokojny, mamy asa na jego miejsce. Bardziej martwię się o Pique

8

Brawa dla Girony i jej trenera za to, że mieli jaja i grali przynajmniej swój futbol. Świetna ekipa i życzę im wszystkiego dobrego, bo widać że nie przypadkiem są w LL.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wątpie, za Guardioli tak było co kolejkę ;)

11

Jak już to Alcantarą

0

Dobry ten piłkarz z dychą na plecach. ;D

0

Powróciła najlepsza wersja Leo.

6

Prawdopodobnie już byłby poza klubem.

0

Hejt za 3, 2, 1

0

W piłce też tak jest, ale nikt tego nie stosuje. Zresztą jest sporo takich kwestii, które są "dziwnie" interpretowane, jak np. nie gwizdanie normalnych fauli w polu karnym. A gdyby akcja miała miejsce metr przed nim to by gwizdnął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czy to jest najważniejsze, aby być pierwszoplanową postacią w mediach?

1

Karny to jeszcze nie gol

0

Trudno powiedzieć. Ludzie, którzy wybierają zwyciezce juz udowodnili jacy to znawcy futbolu :)

1

Jakieś malutkie kroki ku pojednania są robione, ale do pokoju bardzo daleka droga.

0

Jedyna nadzieja dla Neya, jeśli wygra MŚ

1

Kto wygra LM ten wygra ZP. Reszta się nie liczy

0

Chciałby ktoś zawitać do Korei Płd. I zobaczyć linię demarkacyjną z Północą. Najpilniej strzeżona granica świata. Ciekawa sprawa

1

Pewnie niesamowitą satysfakcje.

0

Mi też padła transmisja w okolicach 15 minuty i tyle było z playera ;D

0

W Hiszpanii już zdążyli o nim zapomnieć ;)

1

Efekt zamachu to jedna sprawa, a druga to tak jak mówi kolega wyżej - ceny biletów. Są zwyczajnie za drogie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?