Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Niezłego masz ojca jak przy obiedzie wali kielicha xD
2
Powinny być opcje "żadna".
6
Właśnie przeczytałem artykuł Lebiedzińskiego na swoim blogu. Trzeba przyznać pełen profesjonalizm. Można świetnie zdać sobie sprawę jak globalną marką na świecie jest Barca.
http://futblogger.com/fc-business-barca-podbija-swiat/
4
Jak widać zemsta będzie słodka. Zniszczy go.
6
Żona Żyły poinformowała, że mąż zostawił ją z dziećmi i odszedł do kochanki...
26
https://zapodaj.net/11407c5701b12.jpg.html
Ja to tylko tutaj zostawię ;)
0
Dokładnie tak. Coutinho ma 2 gole i jedną asystę.
1
No w czwartek powinien mimo wszystko wyjść w podstawie Mina z Umtitim. Za Albę Digne, a za Suareza - Paco.
3
Akurat o tą pozycje jestem spokojny, mamy asa na jego miejsce. Bardziej martwię się o Pique
8
Brawa dla Girony i jej trenera za to, że mieli jaja i grali przynajmniej swój futbol. Świetna ekipa i życzę im wszystkiego dobrego, bo widać że nie przypadkiem są w LL.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wątpie, za Guardioli tak było co kolejkę ;)
11
Jak już to Alcantarą
0
Dobry ten piłkarz z dychą na plecach. ;D
0
Powróciła najlepsza wersja Leo.
6
Prawdopodobnie już byłby poza klubem.
0
Hejt za 3, 2, 1
0
W piłce też tak jest, ale nikt tego nie stosuje. Zresztą jest sporo takich kwestii, które są "dziwnie" interpretowane, jak np. nie gwizdanie normalnych fauli w polu karnym. A gdyby akcja miała miejsce metr przed nim to by gwizdnął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czy to jest najważniejsze, aby być pierwszoplanową postacią w mediach?
1
Karny to jeszcze nie gol
0
Trudno powiedzieć. Ludzie, którzy wybierają zwyciezce juz udowodnili jacy to znawcy futbolu :)
1
Jakieś malutkie kroki ku pojednania są robione, ale do pokoju bardzo daleka droga.
0
Jedyna nadzieja dla Neya, jeśli wygra MŚ
1
Kto wygra LM ten wygra ZP. Reszta się nie liczy
0
Chciałby ktoś zawitać do Korei Płd. I zobaczyć linię demarkacyjną z Północą. Najpilniej strzeżona granica świata. Ciekawa sprawa
1
Pewnie niesamowitą satysfakcje.
0
Mi też padła transmisja w okolicach 15 minuty i tyle było z playera ;D
0
W Hiszpanii już zdążyli o nim zapomnieć ;)
1
Efekt zamachu to jedna sprawa, a druga to tak jak mówi kolega wyżej - ceny biletów. Są zwyczajnie za drogie.