Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie cieszy się tak jak my. Adam skakał w innych czasach, miał silniejszych rywali.
6
Kamil już nic nie musi. Facet wygrał praktycznie wszystko co było do wygrania. Wszystkie te Willingen Five, Planica 7 można wsadzić sobie między bajki. W tym sporcie liczą się MŚ, IO, KK i T4S.
3
Zagrają w nocy, ale z wtorku na środę
0
Aha a naszego Crackiticia to juz nie łaska zwolnić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Zamiast wyrównywać poziom to po raz kolejny więksi dostaną więcej..
12
No nie wiem czy krócej. Każdy wstanie pewnie według swojego biologicznego zegara.
3
Tak, Dortmundzie jest ok.
11
Dziś mija 20 lat od debiutu w pierwszej drużynie Xaviego. 24 marca 1998 roku zagrał przeciwko Esportiva Lleida w półfinale Pucharu Katalonii. Resztę historii wszyscy znamy.
0
Najbardziej rozwala mnie jak słysze w Vikersundzie.
2
Marne szanse ;)
1
Mam nadzieje, że Leo naprawdę nie zagra i pożądnie odpocznie przed maratonem meczów w BCN. Jak on wróci wypoczęty to już współczuje rywalom
0
Sprawdzałem i chce się upewnić, że tańszej wersji niż 120 zł nie znajdę. Wyluzuj.
0
Gra ktoś w FM2018? Gdzie mogę najtaniej wersje cyfrową kupić? ;)
1
Gdyby wtedy faktycznie udało mu się chociaż zdobyć mistrzostwo, pewnie by został
1
To bardzo prosta zagadka i nie była warta 1 mln zł.
1
Dziennikarze pewnie spuszczali by się na sam widok go w białej koszulce, ale mi to osobiście wisi.
1
3000, ale dla kibiców ;) To troszkę uszczupli ich portfel ;)
0
Tylko do szatni gości. Do naszych piłkarzy nie wolno ze wzlędu na ich zostawione rzeczy osobiste
0
Ja jestem przekonany, że Alena pokaże na co go stać, ale potrzebuje po prostu trochę więcej czasu niż kilkanaście minut przykładowo w CdR. Powinien wyjść w podstawie na słabych rywali u boku choćby Iniesty i wtedy więcej zdobędzie umiejętności niż podczas 10 treningów z pierwszą drużyną.
0
To, że mamy tylu pomocników nie oznacza, że mają grać oni. Na słabszych rywali powołania dla Alenii czy Oriola to powinien być priorytet. Nawet kosztem odesłania Gomesa czy Denisa na ławkę. Z nich pożytku nie będzie, a z młodych zawsze coś może być.
0
Jakoś mi się to nie widzi. Valverde już w tym sezonie pokazuje, że młodzież nie ma czego szukać.
1
Zgadza się, z Betisem w 1. kolece LL. Dzięki.
0
Pamięta ktoś może, w którym meczu Barca grała w koszulkach z napisem Barcelona?
0
Jakoś w gimnazjum, ale w średniej to było już normą ;)
0
Widzę, że pierwsza osoba, która zauważyła, że nie przeliczam ich zarobków na nasze. Brawo ty.
1
No przelicznik faktycznie nie jest dokładnie 1:1, ale przyjmijmy, że Polak zarabiający 2500 zł, to Anglik, który ma 2000 funtów. Tak to mniej więcej wygląda. Druga sprawa. Przecież przytaczając przykład tej knajpki za 10 funtów to pokazałem właśnie, że to było mega tanio. I teraz nie, nie przeliczaj tego na złotówki, tylko pokaż knajpkę u nas, w której równie tanio za 15 zł najem się do syta. ;)
2
Szkoda, że tam auto kupisz taniej niż w Polsce. Tu oczywiście masz racje, że ubezpiecznie i nieruchomości mega drogie, ale i tak żyją na wysokim poziomie. Elektronike mają za grosze, podczas gdy my wydajemy na nią krocie.
4
Nie przeliczam, tylko pokazuje zależność między tym ile ja kupie jedzenia za 2000 zł w PL, a ile Anglik kupi za 2 tys funtów w Anglii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika