3

Przed sezonem wszyscy znawcy futbolu byli na "tak" odnośnie Valverde na posadzie trenera, bo stawia na canterę. Może mi ktoś wytłumaczyć, kiedy on w tym sezonie postawił na młodzież? Kiedy dał szansę Alenii i wszystkim innym najabrdziej utalentowanym zawodnikom Barcy B? Dziś gramy z Leganes i nie ma NIKOGO z młodych. Tymczasem mamy kolejne powołanie dla Pique i Mina trybuny.

Od nowego sezonu Alena w pierwszej drużynie? Juz mu współczuje, bo jeśli teraz nie daje szansy w momencie, kiedy mistrzostwo jest juz niemal w kieszeni to kiedy on ma nabyć ogrania w pierwszej drużynie. Ktoś powinien pożądnie się zastananowić czy kierujemy się modelem cantery czy kupujemy zawodników za 150M.

0

Dokładnie. Valverde zajedzie ten zespół, zresztą on już jest zajechany i lepiej nie będzie. Rakitić, Suarez oddychają rękawami. Messi obniżył loty, bo też już za dużo minut w nogach, a on doskonale zdaje sobie sprawę, że już niedługo mundial i nie może przesadzać, żeby nie doznać jakieś kontuzji, która pozbawi go marzeńo mistrzostwie świata. Brak powołania dla Miny w miejsce Pique to dla mnie kolejna dziwna decyzja. Pique zmaga się z bólem od kilku spotkań i w takim meczu to on powinien sobie spokojnie siedzieć w loży VIP. Niesamowity fart w losowaniu, że Barca trafiła na Romę, bo gdyby był to Real to po pierwszym meczu już byłoby pozamiatane. Podsumowując, Valverde na siłę próbuje grać 12-13 piłkarzami, a powinien min. 18. Rywal w półfinale LM jak tak dalej pójdzie to nas szybko wyjaśni i będzie kolejne jedno wielkie rozczarowanie, jak do tego mogło dojść. Ligę Valverde ma już w kieszeni i absolutnie wszystko powinno być skupione na walce o LM, wszystko.

16

Wykluczenie z przyszłej edycji LM myśle będzie dobrą karą

0

Guardiola, Heynckes, Loew

2

https://mobile.twitter.com/Zona_Blaugrana/status/981619936446566400/video/1

Ciekawe, że trener Romy uważa to za faul. Problemy ze wzrokiem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W końcu fajny projekt, w którym jest miejsce dla kultury danego kraju. Oby takich więcej ;)

0

Kiełbasa i alkohol gratis? ;)

0

Jaki polecacie soundbar, półka cenowa 500-700 zł.

3

Półfinał nas wyjaśni

3

Znając Liverpool to skończy się jakieś 3-2, a w rewanżu Pep ich wyjaśni

1

Bardzo słabo póki co. Zobaczymy co w drugiej połowie, gdzie zwykle gramy dużo lepiej

0

Powinno wejść jak w masło. ;)

0

Wiem, co to oznacza słowo rodowity. Zle użyłem je w tym kontekście, aczkolwiek każdy z nas wie o co mi chodziło.

0

Jasna sprawa, podobnie Lemar, który urodził w Gwadelupie

0

Umtiti - poch. kameruńskie (ur. w Kamerunie)
Mendy - poch. senegalskie
Varane - poch. martynikańskie
Sidibe - poch. malijskie
Kante - poch. malijskie
Pogba - poch. gwinejskie
Dembele - poch. malijskie
Mbappe - poch. kameruńskie

0

Francuzi mają chyba najbardziej perspektywiczną kadrę w Europie. A teraz pytanie ilu z nich to rodowici Francuzi ;D

0

Zbrodnia i kara zdecydowanie, bardzo fajna książka napisana z głową ;)

2

ASUS/ACER

0

Szybko chcą zakończyć marzenia o awansie do półfinału.

0

Wielu spodziewało się remisu, w tym ja. Także toxnie jest puste gadanie, a lata oglądania meczów i znania realiów jak trudna jest gra po przerwie na reprezentacje

1

Stawianie czystej 2 na Barcę, po przerwie na reprezentacje to proszenie się o startę kasy ;)

9

Brawo dla Valverde, Denis świetna zmiana

34

Od 10 lat to dziennikarstwo nie miało tak słabego dziennikarza

7

Czy wy naprawdę musicie tak dramatyzować jakbyśmy walczyli o finał LM? Przecież każdy kto zna realia zgrupowań reprezentacji wie, że słabo to zawsze wygląda.

0

Słuszne podejście. No chyba, że było się Messim i po prostu byłeś zbyt dobry, żeby grać z rówieśnikami. ;)

0

Bojan w pierwszej drużynie mimo wszystko trochę pokazał. Pierwszy skład to weryfikacja czy jesteś na najwyższym światowym poziomie czy jednak tylko na światowym poziomie

5

Dla mnie liga jest już zamknięta bez względu na dzisiejszy mecz.

0

Żeby chociaż kiedyś choć jeden z nich przebił się do pierwszego składu. ;)

0

Lewy hattrick, brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?