Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przed sezonem wszyscy znawcy futbolu byli na "tak" odnośnie Valverde na posadzie trenera, bo stawia na canterę. Może mi ktoś wytłumaczyć, kiedy on w tym sezonie postawił na młodzież? Kiedy dał szansę Alenii i wszystkim innym najabrdziej utalentowanym zawodnikom Barcy B? Dziś gramy z Leganes i nie ma NIKOGO z młodych. Tymczasem mamy kolejne powołanie dla Pique i Mina trybuny.
Od nowego sezonu Alena w pierwszej drużynie? Juz mu współczuje, bo jeśli teraz nie daje szansy w momencie, kiedy mistrzostwo jest juz niemal w kieszeni to kiedy on ma nabyć ogrania w pierwszej drużynie. Ktoś powinien pożądnie się zastananowić czy kierujemy się modelem cantery czy kupujemy zawodników za 150M.
0
Dokładnie. Valverde zajedzie ten zespół, zresztą on już jest zajechany i lepiej nie będzie. Rakitić, Suarez oddychają rękawami. Messi obniżył loty, bo też już za dużo minut w nogach, a on doskonale zdaje sobie sprawę, że już niedługo mundial i nie może przesadzać, żeby nie doznać jakieś kontuzji, która pozbawi go marzeńo mistrzostwie świata. Brak powołania dla Miny w miejsce Pique to dla mnie kolejna dziwna decyzja. Pique zmaga się z bólem od kilku spotkań i w takim meczu to on powinien sobie spokojnie siedzieć w loży VIP. Niesamowity fart w losowaniu, że Barca trafiła na Romę, bo gdyby był to Real to po pierwszym meczu już byłoby pozamiatane. Podsumowując, Valverde na siłę próbuje grać 12-13 piłkarzami, a powinien min. 18. Rywal w półfinale LM jak tak dalej pójdzie to nas szybko wyjaśni i będzie kolejne jedno wielkie rozczarowanie, jak do tego mogło dojść. Ligę Valverde ma już w kieszeni i absolutnie wszystko powinno być skupione na walce o LM, wszystko.
16
Wykluczenie z przyszłej edycji LM myśle będzie dobrą karą
0
Guardiola, Heynckes, Loew
2
https://mobile.twitter.com/Zona_Blaugrana/status/981619936446566400/video/1
Ciekawe, że trener Romy uważa to za faul. Problemy ze wzrokiem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W końcu fajny projekt, w którym jest miejsce dla kultury danego kraju. Oby takich więcej ;)
0
Kiełbasa i alkohol gratis? ;)
0
Jaki polecacie soundbar, półka cenowa 500-700 zł.
3
Półfinał nas wyjaśni
3
Znając Liverpool to skończy się jakieś 3-2, a w rewanżu Pep ich wyjaśni
1
Bardzo słabo póki co. Zobaczymy co w drugiej połowie, gdzie zwykle gramy dużo lepiej
0
Powinno wejść jak w masło. ;)
0
Wiem, co to oznacza słowo rodowity. Zle użyłem je w tym kontekście, aczkolwiek każdy z nas wie o co mi chodziło.
0
Jasna sprawa, podobnie Lemar, który urodził w Gwadelupie
0
Umtiti - poch. kameruńskie (ur. w Kamerunie)
Mendy - poch. senegalskie
Varane - poch. martynikańskie
Sidibe - poch. malijskie
Kante - poch. malijskie
Pogba - poch. gwinejskie
Dembele - poch. malijskie
Mbappe - poch. kameruńskie
0
Francuzi mają chyba najbardziej perspektywiczną kadrę w Europie. A teraz pytanie ilu z nich to rodowici Francuzi ;D
0
Zbrodnia i kara zdecydowanie, bardzo fajna książka napisana z głową ;)
2
ASUS/ACER
0
Szybko chcą zakończyć marzenia o awansie do półfinału.
0
Wielu spodziewało się remisu, w tym ja. Także toxnie jest puste gadanie, a lata oglądania meczów i znania realiów jak trudna jest gra po przerwie na reprezentacje
1
Stawianie czystej 2 na Barcę, po przerwie na reprezentacje to proszenie się o startę kasy ;)
9
Brawo dla Valverde, Denis świetna zmiana
34
Od 10 lat to dziennikarstwo nie miało tak słabego dziennikarza
7
Czy wy naprawdę musicie tak dramatyzować jakbyśmy walczyli o finał LM? Przecież każdy kto zna realia zgrupowań reprezentacji wie, że słabo to zawsze wygląda.
0
Słuszne podejście. No chyba, że było się Messim i po prostu byłeś zbyt dobry, żeby grać z rówieśnikami. ;)
0
Bojan w pierwszej drużynie mimo wszystko trochę pokazał. Pierwszy skład to weryfikacja czy jesteś na najwyższym światowym poziomie czy jednak tylko na światowym poziomie
5
Dla mnie liga jest już zamknięta bez względu na dzisiejszy mecz.
0
Żeby chociaż kiedyś choć jeden z nich przebił się do pierwszego składu. ;)
0
Lewy hattrick, brawo