0

Według MD przejazd autokarem nawet w przyszły poniedziałek

3

UEFA dała im wolne, by dobrze przygotowali się do LM

0

Półfinał był to finał pewnie też

0

Jutro o 17.

0

W kraju Januszów i Grażyn.

0

Największa głupota jaka tylko może być. Za to, że kierowca autobusu zawiezie cię na miejsce docelowe też się klaszcze? Taka praca pilota i nie trzeba mu dziękować w formie oklasków. To nie teatr, ani boisko piłkarskie.

3

Niesamowite spotkanie Iniesty. Najstarszy w zespole, a zwrotność dalej lepsza niż wszyscy nasi pomocnicy. Cholernie ciężko wyobrazić sobie ten klub bez tej postaci.

1

Co za mecz Iniesty. Lata lecą, ale umiejętności tego człowieka nie zmienią się już chyba nigdy. Kapitalne 45 min kapitana

12

0

Andres, Andres Iniesta..

1

Tylko C+ Sport 2

0

Tak

0

W sumie racja. :).

0

E tam. Liczę na porażkę w niedzielę Atleti i oficjalnie mistrzostwo już w ten weekend ;)

4

Jeśli Atleti przegra w weekend Barca ma szansę na dwa tytuły na jednym ogniu

0

Nieprawda. Nie ma to znaczenia

0

4 zespoły.

0

Szkoda, że nie odnosi się nigdy do jego zwycięstw w LM.

3

Vamos Sociedad!!

0

Tylko C+ Sport 2

3

No pewnie to z Gladiatora - Now We Are Free

2

Lepszy bilans meczów bezpośrednich

2

Głównym winowajcą jest Mourinho

0

A to akurat wiedziałem ;D

1

Dzięki, działa. ;)

0

U mnie cały dzień tak wygląda...

0

Ma ktoś taki problem z youtube?

https://zapodaj.net/8ea560fbc50e3.png.html

0

Tak dokładnie, w Santa Clara na Levi's Stadium

1

Zastanawialiście się kiedyś czemu w PL jest AC Milan, ale już Inter Mediolan? Skoro spolszczamy to powinniśmy obie wersje, albo trzymać się oryginalenj AC Milan i Inter Milan. A już totalnym nieporozumieniem jest dodawanie nazw miast do klubu jak np. Chelsea Londyn zamiast Chelsea FC. Tak jakby ludzie byli idiotami i nie wiedzili skąd jest dany klub. Szkoda, że nie funkcjonuje jeszcze Crystal Palace Londyn ;D

0

Z jakiej okazji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?