Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według MD przejazd autokarem nawet w przyszły poniedziałek
3
UEFA dała im wolne, by dobrze przygotowali się do LM
0
Półfinał był to finał pewnie też
0
Jutro o 17.
0
W kraju Januszów i Grażyn.
0
Największa głupota jaka tylko może być. Za to, że kierowca autobusu zawiezie cię na miejsce docelowe też się klaszcze? Taka praca pilota i nie trzeba mu dziękować w formie oklasków. To nie teatr, ani boisko piłkarskie.
3
Niesamowite spotkanie Iniesty. Najstarszy w zespole, a zwrotność dalej lepsza niż wszyscy nasi pomocnicy. Cholernie ciężko wyobrazić sobie ten klub bez tej postaci.
1
Co za mecz Iniesty. Lata lecą, ale umiejętności tego człowieka nie zmienią się już chyba nigdy. Kapitalne 45 min kapitana
12
https://pbs.twimg.com/media/DbU26hMX4AEGHKW.jpg
Zdjęcie dnia.
0
Andres, Andres Iniesta..
1
Tylko C+ Sport 2
0
Tak
0
W sumie racja. :).
0
E tam. Liczę na porażkę w niedzielę Atleti i oficjalnie mistrzostwo już w ten weekend ;)
4
Jeśli Atleti przegra w weekend Barca ma szansę na dwa tytuły na jednym ogniu
0
Nieprawda. Nie ma to znaczenia
0
4 zespoły.
0
Szkoda, że nie odnosi się nigdy do jego zwycięstw w LM.
3
Vamos Sociedad!!
0
Tylko C+ Sport 2
3
No pewnie to z Gladiatora - Now We Are Free
2
Lepszy bilans meczów bezpośrednich
2
Głównym winowajcą jest Mourinho
0
A to akurat wiedziałem ;D
1
Dzięki, działa. ;)
0
U mnie cały dzień tak wygląda...
0
Ma ktoś taki problem z youtube?
https://zapodaj.net/8ea560fbc50e3.png.html
0
Tak dokładnie, w Santa Clara na Levi's Stadium
1
Zastanawialiście się kiedyś czemu w PL jest AC Milan, ale już Inter Mediolan? Skoro spolszczamy to powinniśmy obie wersje, albo trzymać się oryginalenj AC Milan i Inter Milan. A już totalnym nieporozumieniem jest dodawanie nazw miast do klubu jak np. Chelsea Londyn zamiast Chelsea FC. Tak jakby ludzie byli idiotami i nie wiedzili skąd jest dany klub. Szkoda, że nie funkcjonuje jeszcze Crystal Palace Londyn ;D
0
Z jakiej okazji?