Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oceny trenera to nie tylko tytuły, ale i styl jaki prezentuje jego drużyna. Co imponującego na ten moment prezentuje Bayern?
0
Klopp, Loew?
10
Tutaj wszyscy czekają na 3 sezon Domu z papieru, a nie jakieś Alienisty ;D
0
Chyba troszkę przesadziłeś z tym "najlepszy obecnie aktywny trener", ale na pewno jest w ścisłej czołówce.
0
Było wiadome, bo Tokio chodziła już w koszulce z Barcy ;)
0
I Mourinho tłumacz ;D
1
Obie są kozackie, ale ja osobiście wybrałbym FC 5
2
Skoro Roma była lepsza to na pewno powinna grać Barca? Za co, za nazwę? Roma wyszła na rewanż jakby grali o życie i nie umniejszajcie im, bo nie znalezli się tam przypadkiem.
0
Skoro poczta to ciekawe, że tam nie nadam listu. Aha a tesco produkujące swoje bułki to piekarnia
1
Kabul Hostel na Placa Reial. Płaciłem groszowe sprawy, a atmosfera niezapomniana. Śniadanka w cenie ;)
1
Rzadko, bo kilka lat temu pożądnie się za to wzięli. Było chuligaństwo większe niż w Polsce, ale skutecznie sobie z tym poradzili. Dożywotnie zakazy stadionowe zadziałały.
0
Powiem tak. Na tym portalu większego speca w tej dziedzinie od socjopaty to nie znajdziesz.
0
No dobrze Asia, masz mnie ;D
0
Panowie jaki film polecacie na wieczór. Najlepiej z gatunku akcji ;)
1
No nie powiem, na telefon bomba
2
Navas to chyba za to, że gra w Realu.
2
Gdyby tak chociaż dwóch z nich kiedyś było w pierwszej drużynie to byłby i tak wielki sukces.
9
Akurat obecny Juvenil A a tamten to jak porównywać Barcę Guardioli do Barcy Valverde.
Obecny Juvenil to jak dla mnie najbardziej utalentowany rocznik w La Masii. Kilku z tych chłopaków ma przed sobą wielką piłkę, niezależnie czy to w Barcy czy zagranicą
2
Z ciekawości sprawdziłem sobie gdzie Andres ma swoją winnicę ;) Nie mogło być inaczej, w rodzinnej Fuentealbilli
https://www.google.pl/maps/@39.2780807,-1.5586662,3a,67.3y,71.77h,90.19t/data=!3m7!1e1!3m5!1szyt_YPXSYv0YPCcq8nxMww!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3Dzyt_YPXSYv0YPCcq8nxMww%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D97.55786%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
0
Nie czasem Totti?
1
Musiałem przeoczyć ;)
6
https://zapodaj.net/521f6c4815f9e.jpg.html
#GraciasIniesta
1
Mój kolega z pracy też powtarzał "ona nie taka", planował ślub i miał z nią córke. Dziś na jego szczęscie do ślubu nie doszło, a ona ma nowego fagasa i jest z nim w ciązy. Córke widuje raz w tygodniu po sprawie w sądzie. Chciałbyś kiedyś tak wylądować? Odbiło jej i po prostu daj sobie sobie z nią spokój, serio. Też przez to przechodziłem i wiem co czujesz jak pewnie z 90% tutejszych użytkowników. Zerwanie z laską to nie jest koniec świata, a początek czegoś nowego. Poznasz jeszcze wiele lasek w swoim życiu i kiedyś będziesz się z tego śmiał.
0
Alena do Barcy trafił chyba jak miał 7 lat. Juz w młodszych sekcjach wyróżniał się na tle rówieśników.
0
Na pewno chcesz wchodzić dalej w taką relacje? Przecież te twoje plany to pakowanie się w największe bagno. Nie chciałbym mieć ślubu, wspólnego mieszkania i dzieci, a potem się rozwodzić. I myślisz, że jak zrobisz jej dziecko to już wtedy Cię nie zostawi?
0
Widzę, że jesteśmy w tym samym wieku i podobnej sytuacji. Też miałem narzeczoną i chodziliśmy ze sobą (5 lat!). Też pewnego pięknego dnia powiedziała mi, że to koniec i się wyprowadziła. Człowiek potęsknił, ale nie ma co się łamać. Laski nie lubią jak się za dużo koło nich kręci. Jeśli by Cię kochała to nie odeszła by z tego powodu. Znajac życie pojawił się ktoś nowy i nie wie jak Ci to powiedzieć.
1
Przypomnij sobie w jakim wieku Xavi wszedł na swój "galaktyczny poziom", czy aby na pewno miał wtedy 20 lat? No właśnie. Dajmy mu spokojnie czas na zgranie z zespołem, bo tak będzie wyglądać jego pierwszy sezon. NIKT nie jest w stanie obecnie mając 20 lat przyjść do Barcy i z miejsca stać się liderem ;)
0
Ile widziałeś meczów z jego udziałem? Śledze jego karierę od kilku ładnych lat i widać rozwój. Akurat Alena to jeden z największych talentów i moim zdaniem ma szansę na większą karierę chociażby od starszego Alcantary
0
Akurat co da mu więcej to się z Tobą nie zgodzę. Jeden mecz z takimi zawodnikami jak Iniesta, Messi czy Suarez da Ci więcej nauki na przyszłość niż 10 meczów ze swoimi rówieśnikami.
7
Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie w pierwszej drużynie. Chłopak ma mega talent tylko trzeba na niego postawić