Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No stary, dobra robota
3
Leo niech spokojnie odpoczywa, najważniejszy jest jego powrót na LM
0
Jeden z piłkarzy miał jakiś wypadek w hotelu
9
A Anglicy dalej w błędzie, że ich liga najlepsza ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Miasto bardziej słynne z Breaking Bad :D
1
Nigdy nie pamiętam dokładnie jak to leci ;D Wybacz ;)
8
Fajnie to by było, jak Barca wygra, a Atleti się potknie ;)
1
KamiQx pewnie o 20 wrzuci
4
CS 1.6 ;D
1
Trudno im się dziwić, mokro ma nawet Real jak przyjeżdża na CN.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wielka Brytania zdecydowanie
0
Tak wysoki podatek nie jest czasem dopiero po min. 5 latach pobytu w Hiszpanii?
0
Ja kupiłem i jestem zadowolony.
0
Ja Koulibaly'ego i Manchester City kupił ode mnie Gomesa haha :)
1
Jakieś pomysły kogo kupić do Barcy w FM2018. Super skauci proponują Higuaina, ale chyba jednak odmówie ;)
2
http://kadry.infor.pl/kadry/indywidualne_prawo_pracy/zatrudnianie_i_zwalnianie/773062,Propozycje-zmian-w-nowym-Kodeksie-pracy-dluzszy-czas-pracy-zmiany-w-nadgodzinach.html
Pieniądze z nadgodzin trafią na konto pracodawcy. Ładne jaja. No to zobaczymy kto na tym straci, bo ani ja ani setki tys. pracowników nie zostaną w pracy ani godziny dłużej jeśli nie będzie tego przy wypłacie
0
Przewrotka Rivaldo, coś niesamowitego
2
Nikt nikogo nie będzie na siłę zatrzymywał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oczywiście, że tańsza nawet po przeliczeniu na zł co jest dla mnie absurdem. Anglik swoje barwy ma za 100 funtów (1 dzień pracy). Polak na tę samą ma pracować 5 dni. O czym my w ogóle mówimy. :)
1
Zagraniczne marki Polaków mają po prostu za frajerów.
10
Nie. Po prostu nie zgadzam się na jawne oszukiwanie ludzi, bo to jest chore. Tydzień pracować by kupić najlepszą wersje? Podczas gdy Anglik ma najlepszą za 1 dzień pracy? Ktoś tu nas zwyczajnie okrada
4
Nike ładnie wydymało Polaków. 569 zł za koszulkę? Nie, dziękuje. Mam nadzieje, że 38 mln Polaków ma głowę na karku i zwyczajnie nie kupi.
0
Rzadko robi się w niedziele, a co dopiero święta. Ksiądz będzie naciskał, żeby odbył się max w sobotę
16
Atmosfera w drużynie jest jeszcze ważniejsza. Skandale dobrej atmosferze nie sprzyjają
6
Jak można odbić żonę kumplowi? Niech się cieszy, że główki mu Lopez nie obił
0
Chyba jednak może ;)
0
Wygląda na to, że coś zle kiedyś usłyszałem. ;) Mój błąd