Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To są efekty zaniedbań po odejściu Xaviego.
1
Przecież skoro przyszedł Cou to wiadomo, że koniec marzeń o Eriksenie. Do Barcy lepszym profilem pasuje Coutinho i to świetny transfer. W przyszłym sezonie powinien spokojnie wejsć w buty Iniesty.
1
Powiedz to mieszkańcom Barcelony albo Wenecji :)
0
player
0
Raz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na przemian mają wybór. Pierwszy mecz kolejki bierze np. Eleven, drugi C+, trzeci Eleven. Tydzień póżniej zmiana pierwszeństwa.
0
Nie dojdzie do takiej sytuacji, bo chodzi też o wagę spotkania. Jak pierwszeństwo wyboru przypadnie np. Eleven to i tak będą woleli wziąć starcie np. Barcy z Sevillą niż Realu z Getafe.
0
Nie wszyscy mieszakją w miastach i mają kablówkę ;)
0
Powiem tak. Obejrzenie wszystkich ligowych meczów w tym sezonie kosztowało mnie około 100 zł (kupiłem roczny pakiet w Black Friday po mega promocji). W przyszłym żeby obejrzeć to samo musiałbym wydać hmm.. z 800? ;D
0
A taki, że głęboko w czeterech literach mam francuski C+. Nie będę opłacać jedenych i drugich.
22
No to skończy się to tym, że ludzie podziękują wszystkim i będą nielegalnie oglądać w necie. Czekam na czasy, w których człowiek wykupi pakiet meczów swojej drużyny na cały sezon i nie będzie musiał kombinować, a legalnie zapłaci i tyle.
0
Nie pół sezonu, a co kolejkę wymiana. Czyli dojdzie do kuriozalnej sytuacji, w której raz mecz Barcy zobaczysz w niedzielę na C+Sport, w środę w polsacie, a w sobotę w Eleven.
Żeby móc oglądać wszystkie mecze trzeba będzie mieć C+, Eleven i Polsat. Powodzenia.
0
Najgrosze co mogło spotkać kibiców.
3
Większych bzdur dawno nie było ze strony MD. Nie da się przygotowywać stricte pod samą LM. Forma zależy od okresu ciężkich treningów. Jeśli odpuści się LL i PK to może być tak że i tak obudzisz się z ręką w nocniku w LM, bo nie wyjdzie ci jeden mecz i papa cały sezon stracony. Trzeba walczyć i grać zawsze o zwycięstwo, taki jest sport.
3
A ty bys nie chciał więcej zarabiać, jak pokazujesz w pracy, że jesteś lepszy od innych?
0
Oficjalna klubu zwykle informuje w poniedziałki o planie na cały tydzień. Godziny nigdy nie są podawane, ale treningi zwykle zaczynają się od 11 z tego co pamiętam. Trzeba wziąć pod uwagę także to, że w CE muszą stawić się bodajże godzinę przed treningiem
0
Bilety drogie i rozchodzą się ciągu kilku minut ;)
1
Był ktoś z was na Tomorrowland? Jak przeżycia? ;)
1
No to chyba L.......
0
Druga sprawa to to, że Barca musiałaby mu dać 100 mln w jednej racie, a Barca woli nieco więcej dać Atleti ale w co conajmniej dwóch ratach.
8
Karny był, tylko zachowanie Suareza było tragiczne
0
Już można
0
0 zł za kartę, jeśli zrobisz 5 transakcji kartą w miesiącu. Jeśli nie zrobisz to 4 zł
1
99,99% piłkarzy, by się dogadało jakby dostali ofertę wartą 37 mln euro brutto rocznie. ;)
0
To już kwestia rankingu UEFA. 4 drużyna ligi francuskiej chyba
4
Dominantą
0
Tak jakbym tego nie uwzględnił na początku wypowiedzi. Sprzedanie takich praw na okres powiedzmy 30 lat to będzie śmiech na sali, bo wartość takiego kontraktu za 15 lat może znacznie wzrosnąć. Ale dla wielu liczy się tu i teraz. Arsenal też myślał, że wszystko pójdzie pięknie, a pózniej biegał do banku po pożyczkę.
0
Pieniądze z nieba nie spadną. Wiązać się to będzie ze sprzedażą praw do nazwy stadionu. Spadnie frekwencja na meczach Barcy B, bo komu będzie chcieć się jechać do Sant Joan Despi. Kilka lat temu odrzucono projekt Fostera uważając, że jest za drogi podczas gdy sami przedstawiają za niebagatela 600 mln euro.