Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brak czerwa dla Bale'a był najważnieszym momentem meczu. To Barca grałaby 11 vs 10 mając bodajże 1-1.
0
Jeśli Sergi dostaje 4 mecze za uderzenie Marcelo to ile powinien odpoczywać Bale'a?
0
Został już zniesiony.
2
Konkurs polityczny i nie liczy się wokal
3
Ciekawe czemu nie ma Denisa. Dziwne są te decyzjd EV
0
Chyba każdy zna pojęcie prawa pierwokupu. ;)
0
Barca chyba dalej ma prawo pierwokupu o ile się nie myle
0
Brzydkie zachowanie mimo wszystko Deportivo. Mogli dać szansę kolejnej drużynie.
0
50-60 to max co Barca dostanie
0
Oczywiście, mój błąd.
2
Po tym klasyku pan Hernandez Hernandez powinien zostać zdegradowany do sędziowania 5 ligi młodzików.
Kluczowe błędy:
- brak czerwonej kartki dla Bale'a
- brak czerwonej kartki dla Ramosa
- niesłusznie uznany gol Messiego
- niesłusznie nieuznany gol Suareza
- brak karnego dla Realu po faulu na Marcelo
Jeden z gorszych klasyków.
9
Cóż mi po nowinkach skoro trzech pajaców w roli sędziów psuje całe widowisko?
0
Gramy na CN
1
To co zrobił to powinno być 2 mecze zawieszenia, ale dla Bale'a przynajmniej 3 mecze. Mało co a złamałby nogę Umtitiemu.
14
Ciekawe gdzie czerwo dla Bale....
29
Real zniżył nas do swojego poziomu i pokonał doświadczeniem
1
Roberto trybuny do konca sezonu. Dramat
3
Można się było tego spodziewać. Zero niespodzianek
0
Francuska chyba.
0
eleven
3
Pewnie, że warto.
2
Żadnego płaczu to nie widać. Normalna wypowiedz
3
Sprawny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Skoro ma 6k to musiał być kimś z góry.
0
w lipcu
0
To jest tak jak wypowiada się na dany temat osoba, która nie ma pojęcia. Piekarz ma za darmo chleb/bułki, a górnikowi należy się 8t węgla.
0
Wcale nie jest tak kolorowo jak piszesz. No właśnie, wydaje ci się. Obecne pensje górników wcale nie są nie wiadomo jak wysokie. Wujek pod firmą ma 3k. Pod kopalnią byłoby nieco więcej. Przywileje to są takie, że mojemu ojcu, który przepracował 27 lat na kopalni odebrano deputat węglowy (3t rocznie), mimo że w czasie przyjęcia podpisywał umowę, że dożywotnio należy mu się. Gdyby nie górnictwo to spalibyśmy pod namiotami chyba, bo nie wiem kogo byłoby stać na ocieplanie gazem.
8
Mam nadzieje, że wszyscy górnicy, którzy dalej są na dole wyjdą z tego cało. Masakra zarówno dla nich, jak i ich rodzin.
0
Stawiać domy czy tylko 2 zł?