Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No oczywiście :)
3
A nie może być sytuacji, w której 3 ekipy mają po 6?? :]
5
Google +> skład rep. Polski na MŚ 2018
0
Alena wypada na co najmniej 3 miesiące. Czyżby "in Gomes we trust"?
0
4-5 miesięcy
1
G.O.A.T.
2
No i niech sobie zostaje. W Barcelonie nie ma miejsca dla piłkarzy, którzy nie wiedzą czy chcą tu grać.
3
Podobno 500 mln.
0
Nigdy klub tego nie podaje. Póki co nie ma nawet informacji o klauzuli
0
Pianista. Świetny film.
0
Wg mnie czysty. W tenisie nie ma aż takiej skali jak np w kolarstwie.
0
Francja - Brazylia
Griezmann
Egipt
Neymar
Hiszpania
0
W Stanisławowie.
0
Oficjalnie będą w poniedziałek, ale do sieci wyciekły nazwiska skreślonych
3
Jeśli chodzi o tytuły to oczywiście można. Jeśli z kolei spojrzymy na styl to Barca Pepa nie ma konkurencji i chyba przez długie lata mieć nie będzie.
3
http://www.redcafe.net/threads/peps-barcelona-vs-zidanes-real-madrid.438981/
Bardzo ciekawy temat poruszony na forum MU. Otóż kibice Manchesteru biorą udział w sondzie.
Na pytanie "Greatest club side ever?
57% dla Barcy Pepa
28% dla Realu Zidane'a
;)
0
25 lat to dziś bardzo młody?
0
Skąd nagle takie uwielbienie wszystkich do Semedo? Podczas sezonu przypominam sobie jak większość po nim jechała, a teraz nagle już jest taki dobry?
0
A skoro Semedo jest taki dobry to czemu w rywalizacji przegrywa z Roberto? Nie mówię, że Soares jest kozakiem, a po prostu jest lepszy od Semedo i tyle.
0
Trudno powiedzieć, bo Sergi to wychowanek i mimo wszystko każdy trener na niego patrzy inaczej. Wychowanek zawsze będzie wychowankiem, a w Barcelonie to świętość. Gra na PO to przede wszystkim OBRONA. Semedo jest w kluczowym elemencie słaby. Lepiej wygląda ofensywa, ale jego podstawowym obowiązkiem jest obrona, a tu się po prostu nie sprawdza.
1
I co z tego, że gra w jednym z najlepszych klubów świata jak Sergi Roberto (nominalny pomocnik) gra na jego pozycji. To pokazuje, że Semedo jednak nie ma umiejętności na ten zespół podobnie jak Digne i inni średniacy. Soares jest lepszy i dobra decyzja szkoleniowca.
0
Może dlatego, że Soares bije go na głowę. A trener Portugalczyków nie patrzy na nazwy klubów, w których grają tylko umiejętności.
0
Przecież Xaviemu chodzi o Gomesa, Paulinho, Vidala i reszty.
13
Może w końcu zakończy się ten pakt z diabłem. Facet miał więcej szczęścia niż umiejętności.
1
No to niech zapomną o Rafie. Proste.
0
Sam sobie tak naprawdę szkodzi. Jak będzie czuł sie np. w przypadku gdy zostanie, a kibice juz go pożegnali gwizdami.
1
Niech on sobie lepiwj gra w tych Niemczech, bo tam jest praktycznie największą gwiazdą, a w każdej innej lidse będzie jednym z wielu
1
Z tego co pamiętam to tak
0
Pamiętam, ładnie to chodziło ;)
0
Co roku przewidziany jest budżet 60M + kasa ze sprzedaży.