0

No oczywiście :)

3

A nie może być sytuacji, w której 3 ekipy mają po 6?? :]

5

Google +> skład rep. Polski na MŚ 2018

0

Alena wypada na co najmniej 3 miesiące. Czyżby "in Gomes we trust"?

0

4-5 miesięcy

1

G.O.A.T.

2

No i niech sobie zostaje. W Barcelonie nie ma miejsca dla piłkarzy, którzy nie wiedzą czy chcą tu grać.

3

Podobno 500 mln.

0

Nigdy klub tego nie podaje. Póki co nie ma nawet informacji o klauzuli

0

Pianista. Świetny film.

0

Wg mnie czysty. W tenisie nie ma aż takiej skali jak np w kolarstwie.

0

Francja - Brazylia
Griezmann
Egipt
Neymar
Hiszpania

0

W Stanisławowie.

0

Oficjalnie będą w poniedziałek, ale do sieci wyciekły nazwiska skreślonych

3

Jeśli chodzi o tytuły to oczywiście można. Jeśli z kolei spojrzymy na styl to Barca Pepa nie ma konkurencji i chyba przez długie lata mieć nie będzie.

3

http://www.redcafe.net/threads/peps-barcelona-vs-zidanes-real-madrid.438981/

Bardzo ciekawy temat poruszony na forum MU. Otóż kibice Manchesteru biorą udział w sondzie.

Na pytanie "Greatest club side ever?
57% dla Barcy Pepa
28% dla Realu Zidane'a

;)

0

25 lat to dziś bardzo młody?

0

Skąd nagle takie uwielbienie wszystkich do Semedo? Podczas sezonu przypominam sobie jak większość po nim jechała, a teraz nagle już jest taki dobry?

0

A skoro Semedo jest taki dobry to czemu w rywalizacji przegrywa z Roberto? Nie mówię, że Soares jest kozakiem, a po prostu jest lepszy od Semedo i tyle.

0

Trudno powiedzieć, bo Sergi to wychowanek i mimo wszystko każdy trener na niego patrzy inaczej. Wychowanek zawsze będzie wychowankiem, a w Barcelonie to świętość. Gra na PO to przede wszystkim OBRONA. Semedo jest w kluczowym elemencie słaby. Lepiej wygląda ofensywa, ale jego podstawowym obowiązkiem jest obrona, a tu się po prostu nie sprawdza.

1

I co z tego, że gra w jednym z najlepszych klubów świata jak Sergi Roberto (nominalny pomocnik) gra na jego pozycji. To pokazuje, że Semedo jednak nie ma umiejętności na ten zespół podobnie jak Digne i inni średniacy. Soares jest lepszy i dobra decyzja szkoleniowca.

0

Może dlatego, że Soares bije go na głowę. A trener Portugalczyków nie patrzy na nazwy klubów, w których grają tylko umiejętności.

0

Przecież Xaviemu chodzi o Gomesa, Paulinho, Vidala i reszty.

13

Może w końcu zakończy się ten pakt z diabłem. Facet miał więcej szczęścia niż umiejętności.

1

No to niech zapomną o Rafie. Proste.

0

Sam sobie tak naprawdę szkodzi. Jak będzie czuł sie np. w przypadku gdy zostanie, a kibice juz go pożegnali gwizdami.

1

Niech on sobie lepiwj gra w tych Niemczech, bo tam jest praktycznie największą gwiazdą, a w każdej innej lidse będzie jednym z wielu

1

Z tego co pamiętam to tak

0

Pamiętam, ładnie to chodziło ;)

0

Co roku przewidziany jest budżet 60M + kasa ze sprzedaży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?