1

Pięknie, LR nawet nie wytrzymała ;D

0

Gdyby ktoś znalazł jakiś bład w lidze typerów, zgloście w komentarzu. Cokolwiek błedna godz, inna grupa. Dzięki

2

Oficjalnie: Nie będzie żadnej kary dla PSG. Nie złamali FFP

5

Przenieśmy taki przypadek na nas. Gdyby tak Legia ogłosiła Nawałkę nowym trenerem i Boniek go zwolnił to dalej byłaby dobra decyzja Bońka? ;)

0

Jak to kiedyś już ktoś tu napisał "wychowano mnie w nienawiści do Realu" i każda wbita w nich szpila to mój uśmiech na twarzy ;)

1

Plus tego wszystkiego jest taki, że Rubiales dopiero zaczyna pracę jako prezes RFEF i już zaczął wojnę z Realem. Barcy to na ręke.

0

Nie, prima aprilis już było ;)

1

Nie wiem czy Rubiales nie przesadził z tym zwolnieniem Julena. Skoro piłkarze chcieli jego pozostania to tak powinno to zostać.

2

Cudownie Real zniszczył szansę Hiszpanów na jakiekolwiek dobre miejsce

38

Niech dobrze to wytłumaczą Hiszpanom. Przyda im, się na lige

2

Mimo wszystko Fabiański. Miał rewelacyjny sezon

9

Kto pompuje ten balonik? Z tego co się widzi, słucha i czyta w kraju to każdy raczej zdaje sobie sprawę z rywali i uważa, że wyjście z grupy to sukces

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tu akurat bardzo dobre rozwiązanie. Najgorsza opcja to ta, w której tylko główny decyduje o chęci skorzystania bądź też nie

1

Jak bd wyglądał VAR w lidze hiszp. i MŚ? O jego skorzystaniu decyduje sędzia główny i idzie oglądać powtórke czy asystenci z VARu podejmują decyzje?

6

Pokaz jak powinno się korzystać z VAR.

1

Niech im ktoś powie, że 2-0

2

According to Radio Marca the six Real Madrid players in Spain squad knew the news about Lopetegui and then one non-Madrid player got wind of it so Lopetegui was worried news was spread, he told Madrid and so they made it public immediately to prevent unrest.

Lepiej niż w meksykańskiej telenoweli ;)

0

Real skorzystał z klauzuli, żeby zatrudnić Julka. Swoją drogą ciekawe ile zapłacili.

0

Z tv było widać, że był gol. Sędzia ślepy, ale VAR pomógł

1

Ukarane musiałyby być wszystkie kluby w Europie, które juz przeprowadziły oficjalnie transfer ;)

0

Robiąc taką szopkę nie zapewni sobie żadnego spokoju. Powiedziałby dwa tyg temu i media juz by dawno o nim nie pisały. A tak sam sobie robi krzywdę

0

A jak powie dzień przed mundialem to będzie lepszy moment?

0

Komu ta szopka potrzeba? Kilku piłkarzy dopłaciło do transferu z własnej przyszłej pensji, żeby tu trafić, a facet robi sobie jaja z kilkunastu mln ludzi, których interesuje jego przyszłość.

0

Wystarczy powiedzieć jedno zdanie odnośnie przyszłości i nie odpowiadać na jakiekolwiek pytania z nim związane. Proste.

0

Na miejscu Barcy powiedziałbym jasno, że albo określa się co do swojej przyszłości, albo idziemy po innego zawodnika nie tracąc czasu na takie szopki.

13

Nikt się nie poda do dymisji. Socios są zadowoleni i nie chcieli nawet wotum.

0

Wcześniej był sprzedany za 6, także mimo wszystko udany transfer

9

Barça are trying to close transfer operations and make announcements this week, before the World Cup starts. [@quimdomenech]

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?