Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byl był. W pewnym momencie przeskoczył Suareza
3
Yyy Szwajcaria?
5
Islandia jako 300 tys kraj pykła by nas swoimi rezerwami
49
Najsłabszy stoper Barcy wyłączył top 3 snajpera na świecie.
0
Kolumbia super pukładana taktycznie. Poziom zdecydowanie lepszy. No cóż myśmy swój najważniejszy mecz przegrali we wtorek
1
Polski też dobrze wchodzi ;D
1
Ciekawe co sobie łyknął, bo też to chce ;D
4
A co powiecie na coś takiego. Japonia z Senegalem remis. Polska z Kolumbią remis. Poźniej Kolumbia wygrywa z Senegalem, a Polska wygrywa z Japonią. 4 drużyny i każdy po 4 pkt
15
Może Chorwacja.
3
Grupa H najsłabsza grupa na tym turnieju. Poziom masakra...
3
Przy takim wyniku niestety już dziś możemy się pakować
0
Akurat dobrze zrobili bo to rozbiorą
0
Dajmy im szansę. Do zakończenia 2.kolejki jeszcze dwa mecze :)
0
Nie flaga Katalonii a flaga używana przez pro niepodległościowców czyli senyera z trójkątem i gwiazdą
1
Od kiedy flaga jest prowokacją? Myślałem, że przynależnością do jakiejś grupy, państwa itd.
0
Niech i w kartkach remis i losowanie fifa ładnie wyłoni zwycięzce
0
Przynajmniej nie było by meczów o pietruszke. Teraz nas czeka hicior Tunezja - Panama
0
A to żeś pojechał. Ta flaga nawet w herbie jest...
0
Anglia.
1
Nie lubie faz grupowych czy to na MŚ czy LM. Najlepiej od początku faza pucharowa i byłyby emocje
0
Ok. Z poziomu tv widać inaczej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie bierze udziału w akcji, a strzela gola. Co oni tam biorą
0
Prędzej dodać. Holandia czy Włochy powinny tutaj grać....
22
Prawdziwe MŚ to będą jak zagrają wszystkie kraje, czyli koło 200. Taki hit Watykan - Wietnam niczym el clasico
27
Gdzie jest ten znawca co po pierwszym meczu Portugalii mówił że Ronaldo zapewnił sobie króla strzelców?
2
W końcu coś ruszyło. Nie rozumiem jak można trzymać 25 latków w rezerwach..
37
Nie wiem jak wam, ale mi się już tęskni za Barcą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
2-0 dla Kolumbii