0

Byl był. W pewnym momencie przeskoczył Suareza

3

Yyy Szwajcaria?

5

Islandia jako 300 tys kraj pykła by nas swoimi rezerwami

49

Najsłabszy stoper Barcy wyłączył top 3 snajpera na świecie.

0

Kolumbia super pukładana taktycznie. Poziom zdecydowanie lepszy. No cóż myśmy swój najważniejszy mecz przegrali we wtorek

1

Polski też dobrze wchodzi ;D

1

Ciekawe co sobie łyknął, bo też to chce ;D

4

A co powiecie na coś takiego. Japonia z Senegalem remis. Polska z Kolumbią remis. Poźniej Kolumbia wygrywa z Senegalem, a Polska wygrywa z Japonią. 4 drużyny i każdy po 4 pkt

15

Może Chorwacja.

3

Grupa H najsłabsza grupa na tym turnieju. Poziom masakra...

3

Przy takim wyniku niestety już dziś możemy się pakować

0

Akurat dobrze zrobili bo to rozbiorą

0

Dajmy im szansę. Do zakończenia 2.kolejki jeszcze dwa mecze :)

0

Nie flaga Katalonii a flaga używana przez pro niepodległościowców czyli senyera z trójkątem i gwiazdą

1

Od kiedy flaga jest prowokacją? Myślałem, że przynależnością do jakiejś grupy, państwa itd.

0

Niech i w kartkach remis i losowanie fifa ładnie wyłoni zwycięzce

0

Przynajmniej nie było by meczów o pietruszke. Teraz nas czeka hicior Tunezja - Panama

0

A to żeś pojechał. Ta flaga nawet w herbie jest...

0

Anglia.

1

Nie lubie faz grupowych czy to na MŚ czy LM. Najlepiej od początku faza pucharowa i byłyby emocje

0

Ok. Z poziomu tv widać inaczej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie bierze udziału w akcji, a strzela gola. Co oni tam biorą

0

Prędzej dodać. Holandia czy Włochy powinny tutaj grać....

22

Prawdziwe MŚ to będą jak zagrają wszystkie kraje, czyli koło 200. Taki hit Watykan - Wietnam niczym el clasico

27

Gdzie jest ten znawca co po pierwszym meczu Portugalii mówił że Ronaldo zapewnił sobie króla strzelców?

2

W końcu coś ruszyło. Nie rozumiem jak można trzymać 25 latków w rezerwach..

37

Nie wiem jak wam, ale mi się już tęskni za Barcą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

2-0 dla Kolumbii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?