0

Jeden mecz na neutralu jest sprawiedliwe

1

20 karnych bodajże

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dla lubiących statystyki turnieju

GOLE: 110
Zółte kartki: 138
Czerwone kartki: 3
Podania: 31.516
Gol/mecz: 2.6
Żk/mecz: 3.3
Czk/mecz: 0.07
Podania/mecz: 750.4

2

Historii nie zmienisz.

1

Niemcy niech czekają do piątku to zabiorą sę razem z Polakami

4

Dziekuje FIFA za VAR. Nic lepszego futbolu niecmogło spotkać

1

Korea w ataku to jakiś dramat

0

Co w przypadku gdy Niemcy wygrają 1-0, a Szwecja 2-0?

23

Nigdy więcej nie chce go widzieć w koszulce Barcelony. Jego czas w tym klubie się skończył i nie ma powrotu.

1

Nie ma pewności, że stoi tylko 2 tyg...

1

Argentyna słaba jak nigdy. Oni po prostu nie zasługują na wyjście.

7

To wiemy jak można przekręcać wynik mając VAR

0

Szału nie ma, ale tragedii też nie

6

Mundial musi się spłacić reklamami.dajmy im już spokój bo przynajmniej za darmo.

19

No i takie mecze to są prawdziwe rozgrywki, a nie jakieś mistrzostwa świata dla januszów ;D

2

Zagrał wczoraj dobrze, ale Isco przyćmił wszystkich.

0

No kolego wiemy to od kwietnia ;D

7

No tak powinno być jak w tenisie. 3 szanse to przesada, ale jedna na jedną połowę byłoby dobrym pomysłem

0

Biorąc pod uwagę, że koszulka kosztuje 100 euro, a koszt produkcji może 5 to rachunek jest prosty ;)

0

Były takie przypadki w futbolu i sędzia się z takiego czegoś wybroni

0

Czas doliczony minął i dobrze zrobił

0

J. Laskowski bez dwóch zdań

1

Aż tak słodkie?

0

Wczoraj był wątek o piwach. Wracając do niego, pił ktoś może perłę miodową?

0

Nike płaci nieco ponad 100 mln euro, a ciekawe ile ma na tym zysku...

4

Iran!!!! Tak jest!!

1

Czemu mbie to nie dziwi? Gdyby nazywał się Sergi Roberto miałby 4 mecze zawieszenia

0

Co odwalił CR?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?