Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypadkowo usunąłem. Guangzhou potwierdziło.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Obawiam się, że nie stać hiszpańskiego związku na usługi tego pana. ;)
28
Hierro zwolniony, ciekawe kto na jego miejsce. Luis Enrique bardzo ciekawa opcja ;)
3
Własnie obejrzałem "Contratiempo". Jeden z lepszych filmów, jakie widziałem w życiu. Mistrzostwo.
20
23 lipca
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chorwaci póki co też nic nie wygrali
12
Pozostaje trzymać kciuki za Chorwatów. Mają fantastyczne pokolenie, no i ta pomoc.. Jak dla mnie jedna z najlepszych na świecie
16
SPORT] | The transfer of Clement Lenglet may be officially completed on Tuesday or Wednesday.
1
23 lipca
9
A tam. Finał Belgia - Chorwacja to będzie to na co czekaliśmy 4 lata ;D
0
"Will Grigg's on fire"
7
Ja bym Brazylii nie skreślał. Coś czuje, że to odrobią :)
1
De Bruyne co za kozak...
6
Z wszystkich Urusów mega pozytywne wrażenie zrobił Torreira. Bardzo ciekawy piłkarz
1
23 lipca
9
Takim mistrzostwem świata dla Urugwaju i tym samym Luisa bym nie pogardził. :)
0
Gdyby faktycznie Paulinho odszedł, Mina prawdopodobnie zostanie. Będzie miejsce zarówno dla niego jak i Arthura. Coutonho paszport dostanie na początku 2019, co daje dodatkowy slot na przyszły sezon
2
Aktualnie Coutinho, Mina i Paulinho
6
Pozostaje życzyć dużo zdrowia :)
8
Z wszystkim bym się zgodził oprócz jednej kwestii. Zamiast "jesteś dziennikarzem" powinno być "jesteś pseudodziennikarzem"
1
Żeby było o czym gadać w weekend to proszę ;)
[@_AdrianSnchz] | The payment of the Lenglet's release clause could be extended until next week.
0
Ja wiele jestem w stanie zrozumieć. Ale poziom świadczonych przez nich usług to jest jakaś kpina. Skargę wniosę na pewno, bo nie po to człowiek dopłaca kilka zł więcej, by pózniej wykonywać 5-10 telefonów i samemu szukać przesyłki.
13
Wczoraj pokazywałem jak Poczta Polska świadczy usługi. Dziś kontynuacja poszukiwań listu przyniosła powodzenie. Po kilku telefonach okazało się, że wróciła do nadawcy. Powód dopiero poznamy po odebraniu przez nadawcę.
PS. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług.
2
Obecnie może nie ma, ale w historii bywało. A Sevilla też nie chce odpuścić gry u siebie, bo stracą kilka mln. Z tym, że tak jak mówię. To nie Sevilla powinna stawiać warunki.
12
Sevilla robi na złość Barcelonie ewidentnie po tym, że wykupuje jej Lengleta. Dwumecz jest korzystniejszy dla Barcy i chyba każdy się ze mną zgodzi. Inna sprawa, że na miejscu RFEF postawiłbym sprawę jasno, albo, Sevilla godzi się na jeden mecz, albo puchar trafia bez grania dla Barcy. Przypominam, że to Barca zdobyła dublet i w ogóle nie powinni grać tego meczu...
13
RFEF chce żeby SPH odbył się w niedzielę, 12 sierpnia na stadionie neutralnym. Barca i Sevilla mają do północy dać odpowiedz [RFEF]
0
Nie, nie. Do Pabianic to ja mam ok. 200 km.
1
Zadzwoniłem na infolinię, w kolejce do rozmowy 20 osób. Średni czas oczekiwania 20 minut. Jaja sobie robią z ludzi, a teraz nie wiem do której placówki się udać.