1

Mówisz o Tarnowskich Górach. ;D Miałem zamiar właśnie wybrać się tam, bo mam ledwo 15 km, ale jak widać wiele nie straciłem ;) Faktycznie 200 tys w plecy, ale co zrobić ;)

0

Ja tam się ciesze, że z początku sezonu. Jak ew. stracić punkty to lepiej we wrześniu niż w kwietniu.

13

Oficjalnie: Sociedad - Barca, 15 września 16:15

21

Cou ma już zezwolenie i będzie traktowany jako UE. Przypominam, że paszportu nie ma Vidal, Arthur i Malcom.

47

Najchętniej to pozbyłbym się wszystkich, którzy chcą pozbycia się Rakiticia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

90% transferów tak się odbywa. Nic w tym nadzwyczajnego.

5

Jeszcze Alena ;)

1

Niespełna 19

0

Wydaje mi się, że liga już traktuje Coutinho jako piłkarza UE. W przeciwnym razie byłoby 4 - Coutinho, Arthur, Vidal i Malcom.

8

Wolą robić to samo na jedno kopyto dla kilku klubów. Czasami mam wrażenie, że nie jeden "szary człowiek" ma więcej pomysłów na fajny projekt niż osoba, która za to bierze ładne pieniądze.

89

https://pbs.twimg.com/media/DjsppdmW4AU1Qef.jpg:large

Koszulka warta każdych pieniędzy

31

Kto ci sprzeda piłkarza wiedząc, że już w jego miejsce nie może kupić zmiennika?

0

Teraz to już chyba ktoś z cantery.

10

To okno w wykonaniu Barcy to atak na LM. Szkoda, że na następce Xaviego poczekamy kolejny rok.

9

Oczywiście, że nie jest. Ale w razie jakiegoś dramatu Suareza Leo spokojnie może wejść na "9". Na bokach ma kto grać.

0

Trup

0

No nie powiedziałbym. Święto Narodowe Katalonii obchodzone 11 września to zdobycie Barcelony przez wojska Filipa V i utrata niezależności Katalonii.

Nie tylko my Polacy rozpamiętujemy klęski ;)

0

Więcej, więcej. ;D

9

Odpowiedź jest prosta. Co roku musi być o to wojna. To taka hiszpańska tradycja :)

9

OFICIAL: La final de la Copa del Rei es disputarà el 25 de maig, una setmana després del final de la Lliga i una setmana abans de la final de la Champions #frac1

Finał PK 25 maja.

1

Właśnie oglądam Orange is the new Black i póki co jest bardzo dobrze :D

2

Przelew.

4

Ja czekałem równy miesiąc. Teraz może być ciut szybciej bo ci co wyrabiali na wakacje to już to zrobili

2

Lada dni ruszy.

5

FCBP. Karty już nie ma, ale Barcelona wysyła Carnet de Penyista

6

Nie, Barca miała tylko zapewniony % od ew. następnej sprzedaży

0

A od kiedy to cenzura na nazwę linii lotniczych?

0

Świetnie, teraz znajdz sponsora, który na to pójdzie.

0

We Włoszech też skrócili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?