Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciepło ;)
1
Valverde w dniu meczu nie robi treningów.
1
Dla polskich zespołów, podobnie jak angielskich po prostu najważniejsza jest liga.
0
Jedno wyklucza drugie. Albo będzie 6 albo 50% kwoty nast. sprzedaży
18
No to niech jeszcze załatwią transport kilkudziesięciu tys. kibicom, którzy mają wykupiony karnet. ;)
23
W głównej mierze ja dodaje te informacje, by wszystkim było łatwiej, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem wielu sprawia poważne problemy
103
Na głównej ZAWSZE jest informacja o tym na jakim kanale jest mecz. Ludzie są w dzisiejszych czasach niepełnosprawni
0
Nie będą w PPV bo zabrania tego UEFA. Tak nazywają się tylko kanały, bo pewnie będą wykorzystywane do innych imprez w PPV
0
Na oficjalne mecze polecam http://liveonsat.com
1
Dla wszystkich, którzy pytają o transmisje jutrzejszego meczu Barcy.
Dla przebywających w Kolumbii, Chinach czy Nikaragui.
http://www.livesoccertv.com/es/match/3085633/barcelona-vs-boca-juniors/
0
Nie
8
Oficjalna strona LaLigi to chyba wiarygodne źródło ;)
0
Dzięki wielkie ;)
0
Był ktoś w muzeum historii naturalnej w Barcelonie? Jest tam coś ciekawego, bo z tego co słyszałem to dramat porównując np. z Londynem, gdzie jest imponujące.
1
Coś ostatnio maszyna losująca zawodzi. Najpierw Sassuolo, później Newcastle, następnie Schalke, by wrócić do Sassuolo. W między czasie jeszcze informacje o przedłużeniu kontraktu. Wesoło ;)
4
Przecież to przedłużenie to wymysł katalońskich brukowców. Nie było żadnego komunikatu.
24
https://pbs.twimg.com/media/DkffKWJX4AAALWu.jpg:large
Cała prawda o Legii ;D
11
Mi Gomesa, przynajmniej brał na siebie cały hejt ;)
2
CANAL+Sport, CANAL+Sport 2, Eleven Sports 1-4, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2
0
W swojej konkurencji na pewno. A jeśli chodzi o całą lekkoatletykę to bym się spierał. Irena Szewińska to mimo wszystko polska ikona lekkiej atletyki.
1
Co racja to racja ;)
148
Człowiek ma już swoje lata na karku, ale jaram się nowym sezonem tak samo jak kilka lat temu. Ex powiedziała mi kiedys, że z wiekiem mi to przejdzie. Chyba się myliła, bo Barcelona została, a jej za to nie ma. ;D
3
Ja bym się poważnie zastanowił nad Lautaro
3
Ci co zdobyli więcej na wyjeździe
0
Zgłaszaj. Ja za każde niesłuszne naliczenie jakiejkolwiek usługi pisałem i nie dość, że zwracali mi to co niesłusznie pobrali, to jeszcze dawali 10 zł zadośćuczynienia.
18
To jest właśnie skala absurdu hiszpańskiej piłki.
0
To właśnie odpowiedź na komunikat RFEF.
104
Nie wiem czy było, ale Sevilla wydała komunikat, w którym czytamy, że w przypadku wystawienia więcej niż 3 zawodników spoza UE przez Barcelonę, to złoży wniosek o walkower.
Nie wiem co oni biorą w tym klubie, ale towar w tym roku wyjątkowo im szkodzi.
21
Zamiast beczeć jak Swoboda to biegnie i wygrywa
10
Przytoczmy przykład Niemek. O ładnych ktoś niby słyszał, ale nikt nie widział :)