1

Ciepło ;)

1

Valverde w dniu meczu nie robi treningów.

1

Dla polskich zespołów, podobnie jak angielskich po prostu najważniejsza jest liga.

0

Jedno wyklucza drugie. Albo będzie 6 albo 50% kwoty nast. sprzedaży

18

No to niech jeszcze załatwią transport kilkudziesięciu tys. kibicom, którzy mają wykupiony karnet. ;)

23

W głównej mierze ja dodaje te informacje, by wszystkim było łatwiej, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem wielu sprawia poważne problemy

103

Na głównej ZAWSZE jest informacja o tym na jakim kanale jest mecz. Ludzie są w dzisiejszych czasach niepełnosprawni

0

Nie będą w PPV bo zabrania tego UEFA. Tak nazywają się tylko kanały, bo pewnie będą wykorzystywane do innych imprez w PPV

0

Na oficjalne mecze polecam http://liveonsat.com

1

Dla wszystkich, którzy pytają o transmisje jutrzejszego meczu Barcy.
Dla przebywających w Kolumbii, Chinach czy Nikaragui.

http://www.livesoccertv.com/es/match/3085633/barcelona-vs-boca-juniors/

0

Nie

8

Oficjalna strona LaLigi to chyba wiarygodne źródło ;)

0

Dzięki wielkie ;)

0

Był ktoś w muzeum historii naturalnej w Barcelonie? Jest tam coś ciekawego, bo z tego co słyszałem to dramat porównując np. z Londynem, gdzie jest imponujące.

1

Coś ostatnio maszyna losująca zawodzi. Najpierw Sassuolo, później Newcastle, następnie Schalke, by wrócić do Sassuolo. W między czasie jeszcze informacje o przedłużeniu kontraktu. Wesoło ;)

4

Przecież to przedłużenie to wymysł katalońskich brukowców. Nie było żadnego komunikatu.

24

11

Mi Gomesa, przynajmniej brał na siebie cały hejt ;)

2

CANAL+Sport, CANAL+Sport 2, Eleven Sports 1-4, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2

0

W swojej konkurencji na pewno. A jeśli chodzi o całą lekkoatletykę to bym się spierał. Irena Szewińska to mimo wszystko polska ikona lekkiej atletyki.

1

Co racja to racja ;)

148

Człowiek ma już swoje lata na karku, ale jaram się nowym sezonem tak samo jak kilka lat temu. Ex powiedziała mi kiedys, że z wiekiem mi to przejdzie. Chyba się myliła, bo Barcelona została, a jej za to nie ma. ;D

3

Ja bym się poważnie zastanowił nad Lautaro

3

Ci co zdobyli więcej na wyjeździe

0

Zgłaszaj. Ja za każde niesłuszne naliczenie jakiejkolwiek usługi pisałem i nie dość, że zwracali mi to co niesłusznie pobrali, to jeszcze dawali 10 zł zadośćuczynienia.

18

To jest właśnie skala absurdu hiszpańskiej piłki.

0

To właśnie odpowiedź na komunikat RFEF.

104

Nie wiem czy było, ale Sevilla wydała komunikat, w którym czytamy, że w przypadku wystawienia więcej niż 3 zawodników spoza UE przez Barcelonę, to złoży wniosek o walkower.

Nie wiem co oni biorą w tym klubie, ale towar w tym roku wyjątkowo im szkodzi.

21

Zamiast beczeć jak Swoboda to biegnie i wygrywa

10

Przytoczmy przykład Niemek. O ładnych ktoś niby słyszał, ale nikt nie widział :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?