Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
mBank zdecydowanie ;)
7
Dla mnie osobiście najlepsza jest przewotka Rivaldo, kocham wracać do tamtego meczu
14
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wszystie są o 21
0
Tak, będzie tylko jeden mecz
0
Nie będzie
1
Tak, zaraz początek
28
Ale wtopa z Tallinem ;D
4
Prawa telewizyjne były bardzo drogie i nikt w Polsce nie zdecydował się na ich kupno
0
Może od razu wyniki losowań podam?
2
17 grudnia.
6
Niech to będzie lekcja dla innych :)
9
1.13 grudnia
2. Żadna
3. Bo Eleven wolał tydzień temu mecz Realu
1
13 grudnia
5
13 grudnia o 16
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Kto ci takich bzdur naopowiadał?
0
Tak. Powiem więcej, za tydzień także na C+
0
Przecież sidzej mówiła, że to ona na zdjęciu więc nie widzę problemu ;)
1
Dystans kolego, dystans ;)
6
sidzej - za cierpliwość przebywania wśród tak licznego męskiego grona, patrząc po avku nie jeden pewnie chciałby zaprosić na randkę ;)
1
Tak za kibiców odpowiada klub. Gdyby taka akcja miała miejsce na stadionie walkower z urzędu
4
Łatwo się pisze siedząc na kanapie i pisząc na laptopie. Nie każdy jest orłem z dziedziny prawa i nie mając pomocy u kogokolwiek sytuacja już nie jest taka oczywista.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Przyznam szczerze po przeczytaniu opisu jestem w szoku.
0
Remis wystarczy :)
1
Tak, ale już nieaktualne :)
0
Anglia dalej ma spadek
53
Neymar nigdy nie wróci do Barcelony, tak samo jak Pep i im szybciej wszyscy to zrozumią, tym mniejsze będzie rozczarowanie. Nikt go z klubu nie wypchnął tylnymi drzwiami tylko sam chciał budować swoją markę, gdzie indziej. Nie wyszło? No trudno, to jest futbol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cała trójka barcelonistów w wyjściowej "11" Hiszpanii. ;)