Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ee_chyba_nie kupować czy sprzedawać piłkarzy można cały rok. Rejestrować można tylko podczas okna.
2
@Stasik91 zapraszam do mnie na produkcje, bez wiatraka i bez klimy ;)
3
@daro22 dokładnie mówiąc pół wyścigu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kozaczenko połowa lipca
1
Zobacz drugi, jest jeszcze lepszy ;)
0
Już od kilku miesięcy ;)
1
TVP1 też i TVP Sport
5
Nie może być 6 drużyn w LM z jednej federacji
26
Pomożecie? Pomożemy!
1
3 mecze mniej. Dotychczas też były przecież dwa mecze w SPH
5
To tak nie wygląda. Większość to karnetowcy, których to wyniosło dużo, dużo mniej
0
2 i 1 remis
0
Angielska federacja zmieni to jeszcze zapewne
0
U siebie
0
Challenge accepted! ;)
1
Zależy jak długo jesteś zatrudniony.
0
O niczym takim nie było mowy.
2
Przecież liczba meczów się nie zmieni. Do teraz grali w SPH dwa mecze i teraz też tak będzie.
3
Przeoczyłem. ;)
46
Teraz wiadomość, na którą czekają wszyscy.
Oficjalnie: 3. sezon Domu z papieru w Hiszpanii od 19 lipca!
3
Bo nie ma tyle drużyn w Europie, żeby, wszystkie były 6-zespołowe
0
Chłopak poległ na pytaniu o Camp Nou. Wybaczmy ;)
1
Za to w najważniejszej statystyce Valverde ma 2, a Setien 0, a to chyba o to chodzi w futbolu
13
United 6 może grać ewentualny półfinał Pucharu Anglii, o ile dziś wygra z Wolverhampton
0
Dokładnie 0 euro, przynajmniej tak twierdzi
0
W 997 wolałem jednak Fajbusiewicza :)
0
Na żywo nie będzie nawet na YT. Retransmisja o 21:15.
1
De Dag (Dzień)
7
Rajd z Getafe pewnie wygra