1

@ee_chyba_nie kupować czy sprzedawać piłkarzy można cały rok. Rejestrować można tylko podczas okna.

2

@Stasik91 zapraszam do mnie na produkcje, bez wiatraka i bez klimy ;)

3

@daro22 dokładnie mówiąc pół wyścigu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kozaczenko połowa lipca

1

Zobacz drugi, jest jeszcze lepszy ;)

0

Już od kilku miesięcy ;)

1

TVP1 też i TVP Sport

5

Nie może być 6 drużyn w LM z jednej federacji

26

Pomożecie? Pomożemy!

1

3 mecze mniej. Dotychczas też były przecież dwa mecze w SPH

5

To tak nie wygląda. Większość to karnetowcy, których to wyniosło dużo, dużo mniej

0

2 i 1 remis

0

Angielska federacja zmieni to jeszcze zapewne

0

U siebie

0

Challenge accepted! ;)

1

Zależy jak długo jesteś zatrudniony.

0

O niczym takim nie było mowy.

2

Przecież liczba meczów się nie zmieni. Do teraz grali w SPH dwa mecze i teraz też tak będzie.

3

Przeoczyłem. ;)

46

Teraz wiadomość, na którą czekają wszyscy.

Oficjalnie: 3. sezon Domu z papieru w Hiszpanii od 19 lipca!

3

Bo nie ma tyle drużyn w Europie, żeby, wszystkie były 6-zespołowe

0

Chłopak poległ na pytaniu o Camp Nou. Wybaczmy ;)

1

Za to w najważniejszej statystyce Valverde ma 2, a Setien 0, a to chyba o to chodzi w futbolu

13

United 6 może grać ewentualny półfinał Pucharu Anglii, o ile dziś wygra z Wolverhampton

0

Dokładnie 0 euro, przynajmniej tak twierdzi

0

W 997 wolałem jednak Fajbusiewicza :)

0

Na żywo nie będzie nawet na YT. Retransmisja o 21:15.

1

De Dag (Dzień)

7

Rajd z Getafe pewnie wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?