Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Jasne, że tak. :)
0
@JordiElNino Jeden z większych wałków, czyli LM i mecz z Interem
0
@Barca4_ever Mam pakiet i nie mam żadnych zastrzeżeń.
2
@gurales @KamQiX Dokładnie :)
14
https://zapodaj.net/8729a5aecdf18.jpg.html
Z ciekawości sprawdziłem jak wyglądają ceny maseczek ochronnych, które nic nie dają osobom zdrowym. Nosić powinny je osoby chore, ale edukacja leży, a biznes się kręci. Wartość jednej normalnie nie przekracza 50 gr. Codziennie nosze taką przez 8h w pracy i po tym czasie jedyne co można z nią zrobić to wrzucić do kosza.
2
@pomi11 Po Romie i Liverpoolu kobic Barcy powinien być ostatnim, który mówi że mecz jest rozstrzgnięty. Wyciągajmy wnioski :)
2
@Gitarkafcb Jeszcze przyszły sezon
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BARCA_FOR_EVER 38 zł
25
@robsesh Ocenianie po 20 minutach gry i stwierdzenie, że Braitwhaite daje więcej niż Griezmann to już wyższa matematyka.
3
@patrykzmc2000 Pozyskiwać można, ale ich nie zarejestrujesz. :)
2
@IronSanHybrid dzięki, nie widziałem dyskusji
123
Czy zastanawiał sę ktoś nad sensem transferu w czasie zamkniętego okna? Barcelona dostała zgodę, wykupuje ważnego piłkarza Leganes, które walczy o utrzymanie. A Leganes dostaje odpowiedź RFEF, że nikogo nie może pozyskać. Czy aby na pewno to uczciwe? No właśnie.
0
@meteo100 Zależy od wyników w pierwszych meczach. ;p
13
@Pawlak1992 Nie ma reguły. Czasami remix jest lepszy niż oryginalny utwór. Co jednemu się podoba to niekoniecznie musi drugiemu ;)
3
@Volk De Bruyne, Sancho, Lautaro, Neymar, Kimmich i idziemy po trzeci tryplet ;)
13
@Gaucho Nie ma to jak wywalić 10-15 mln na zawodnika, którego latem będziemy prawdopodobnie chcieli się pozbyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kkbarca Pamiętam jakby to było wczoraj. O dziwo jak się podmuchało to znowu działało ;D
0
@pulga W tym tygodniu raczej LFP poda dokładny termin. Czysta loteria, albo sobota albo niedziela
2
@4drian0 Uwielbiam pizzę. Dziś co prawda nie ma, ale w trakcie roku nadrabiam ;D
1
@bixmix dwumecz.
132
Abidal zaprzecza, że Barcelona złożyła ofertę Xaviemu, podczas gdy ten sam przyznał, że dostał ofertę i ją odrzucił. Jeśli mam komuś wierzyć to Xaviemu.
26
Dramat chłopaka, ciekawe czy w ogóle jeszcze założy koszulkę Barcelony.
13
@Nano22 każdy? ;)
2
@EldoradoHaze oficjalnie jest piłkarzem Barcy. Wiemy, że nie trenuje z naszymi. Albo znajdzie klub, który dalej ma otwarte okno lub Barca rozwiąże z nim kontrakt lub do końca czerwca status będzie jak do tej pory
0
@th@les Kolega @mm1986 dokładnie Ci wyjaśnił ;) W LT typujemy wynik do 90 minuty. A jeśli chodzi o to kto jest odpowiedzialny za to to ja ;) W razie jakiś wątpliwości śmiało pisać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@LeoMessi1994 Nie, wręcz przeciwnie. Gdy weźmiemy pod uwagę, że Suarez praktycznie jest wykluczony do końca sezonu to zostaje 17-tu. Wiadomo jest Fati, ale to wygląda słabo..