3

@MesQueUnClub96 Jasne, że tak. :)

0

@JordiElNino Jeden z większych wałków, czyli LM i mecz z Interem

0

@Barca4_ever Mam pakiet i nie mam żadnych zastrzeżeń.

2

@gurales @KamQiX Dokładnie :)

14

https://zapodaj.net/8729a5aecdf18.jpg.html
Z ciekawości sprawdziłem jak wyglądają ceny maseczek ochronnych, które nic nie dają osobom zdrowym. Nosić powinny je osoby chore, ale edukacja leży, a biznes się kręci. Wartość jednej normalnie nie przekracza 50 gr. Codziennie nosze taką przez 8h w pracy i po tym czasie jedyne co można z nią zrobić to wrzucić do kosza.

2

@pomi11 Po Romie i Liverpoolu kobic Barcy powinien być ostatnim, który mówi że mecz jest rozstrzgnięty. Wyciągajmy wnioski :)

2

@Gitarkafcb Jeszcze przyszły sezon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

25

@robsesh Ocenianie po 20 minutach gry i stwierdzenie, że Braitwhaite daje więcej niż Griezmann to już wyższa matematyka.

3

@patrykzmc2000 Pozyskiwać można, ale ich nie zarejestrujesz. :)

2

@IronSanHybrid dzięki, nie widziałem dyskusji

123

Czy zastanawiał sę ktoś nad sensem transferu w czasie zamkniętego okna? Barcelona dostała zgodę, wykupuje ważnego piłkarza Leganes, które walczy o utrzymanie. A Leganes dostaje odpowiedź RFEF, że nikogo nie może pozyskać. Czy aby na pewno to uczciwe? No właśnie.

0

@meteo100 Zależy od wyników w pierwszych meczach. ;p

13

@Pawlak1992 Nie ma reguły. Czasami remix jest lepszy niż oryginalny utwór. Co jednemu się podoba to niekoniecznie musi drugiemu ;)

3

@Volk De Bruyne, Sancho, Lautaro, Neymar, Kimmich i idziemy po trzeci tryplet ;)

13

@Gaucho Nie ma to jak wywalić 10-15 mln na zawodnika, którego latem będziemy prawdopodobnie chcieli się pozbyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kkbarca Pamiętam jakby to było wczoraj. O dziwo jak się podmuchało to znowu działało ;D

0

@pulga W tym tygodniu raczej LFP poda dokładny termin. Czysta loteria, albo sobota albo niedziela

2

@4drian0 Uwielbiam pizzę. Dziś co prawda nie ma, ale w trakcie roku nadrabiam ;D

1

@bixmix dwumecz.

132

Abidal zaprzecza, że Barcelona złożyła ofertę Xaviemu, podczas gdy ten sam przyznał, że dostał ofertę i ją odrzucił. Jeśli mam komuś wierzyć to Xaviemu.

26

Dramat chłopaka, ciekawe czy w ogóle jeszcze założy koszulkę Barcelony.

13

@Nano22 każdy? ;)

2

@EldoradoHaze oficjalnie jest piłkarzem Barcy. Wiemy, że nie trenuje z naszymi. Albo znajdzie klub, który dalej ma otwarte okno lub Barca rozwiąże z nim kontrakt lub do końca czerwca status będzie jak do tej pory

0

@th@les Kolega @mm1986 dokładnie Ci wyjaśnił ;) W LT typujemy wynik do 90 minuty. A jeśli chodzi o to kto jest odpowiedzialny za to to ja ;) W razie jakiś wątpliwości śmiało pisać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@LeoMessi1994 Nie, wręcz przeciwnie. Gdy weźmiemy pod uwagę, że Suarez praktycznie jest wykluczony do końca sezonu to zostaje 17-tu. Wiadomo jest Fati, ale to wygląda słabo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?