Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Prawa strona nie istnieje, pora dać szansę Destowi ;)
10
@bleble123 Gdyby nie pogrom to nic by się dalej nie zmieniło i dalej byłoby gadanie, że w przyszłym sezonie powalczymy o wszystko. A tak to chociaż kilku wyjadaczy udało się odstrzelić.
2
@cules100pro Owszem. Dlatego po kupnie Dembele, nie kupiłbym choćby Griezmanna.
8
@neeed Jakby nie szastano kasą na zawodników, których nie potrzebowaliśmy i nie oferowano gigantycznych zarobków - niewspółmiernych do prezentowanego poziomu to pieniądze, by były.
21
@zaba107 Ty bys chciał zmniejszenia zarobków, bo twój szef ma taki kaprys? :)
6
@NaFazieHitman Nie ma nieomylnych dziennikarzy, ale Romano obecnie to jest absolutny top jeśli chodzi o transfery.
87
Czy Font jedyne co potrafi to gadać o Xavim? Niech wystawi 11 Xavich na boisku, zostanie trenerem i dyrektorem sportowym jednocześnie. Nie przekonuje mnie on już kompletnie. Mam nadzieje, że socios mocno go zweryfikują.
10
@G9 całego zarządu.
1
Mogę polecić x-kom, swojego tam kupiłem i jestem mega zadowolony.
13
@DanielOOL Głosowanie socios. 2/3 uprawnionych przy minimalnej 10% frekwencji musi być za odwołaniem zarządu.
1
@kkbarca Według mnie braknie
4
@ViscaBarca123 Świetna robota. Jedyne z czym mam wątpliwości czy Puig faktycznie ma materiał już teraz na 2000 minut jak mówisz. Według mnie nierealne.
5
@Encore Arthura ????
11
@betonito Europejskie puchary i późny awans Elche do LL
1
@MrCules Spokojnie, będzie :)
1
@Yoshi94 W zasadzie nie ma nad czym debatować. Tygodnia trialowa wersja za darmo, roczna za 25 euro.
2
@Phenomv1 26/27 września
0
@Yoshi94 tak, ale jest chyba na 7 dni wersja testowa
0
@konrad1661 BarcaTV+
2
@jedrek7000 LFP dało dłuższy odpoczynek pucharowiczom.
0
@BARCA_FOR_EVER Nie trzeba, ale wiadomo że to dotyczy w zasadzie tylko dzieci, których rodzic jest socio
0
@konrad1661 Wszystko opisane na stronie FCBP. Właśnie trwa rekrutacja
1
@Witam 3 lata w penyi lub ktoś w rodzinie socio
1
@bixmix Odpoczynek po LM.
35
Gdyby kogoś interesowało, kiedy odrobimy 1. i 2. kolejkę to pierwszą z Elche zagramy dopiero na przełomie lutego i marca, a drugą 6 stycznia 2021 r.
6
@PeteR10 Nie stawienie się na testach covid, treningach. Jak to wytłumaczyć? Porzucenie pracy.
3
@KamilZ Fake, na przyszłość polecam fcbarca.com i stronę główną ;)
0
@kuz Wałkowane było już dziesiątki razy. Dwie pierwsze kolejki będą rozegrane do końca roku
0
@robsesh Barcelona opuszcza pierwsze dwie kolejki. Zaczynamy grać od 3. Powód: drużyny z EP + Elche dostały czas na odpoczynek po zmaganiach w EP
1
@konrad1661 Z tym, że Barcelona 1. kolejkę zagra pewnie w listopadzie