3

2

Czemu mecz LFC przerwany?

1

@kewin Strzelam z pamięci, możliwe

2

@Joan_Laporta 11 chyba

4

@Quavosk W Holandii, w Ajaxie

4

@Janas11224 Nie ma takiego czegoś. Gdyby tak było to PSG by dziś nie wyszło na boisko. Walkower w rewanżu zawsze eliminuje z rozgrywek.

3

@Ghazul3293 a właśnie nie. @daniel32778 ma racje

1

Wybór powinien należeć do socios. Obrzydliwe.

4

@kolo123 Ty żałujesz tych nazwisk, ja natomiast Rivaldo ;)

1

@Filip1212 dziś.

6

Kolejny raz Stegen ratuje tyłek, bo Mingueza przez chwilę był w obłokach. 3,5 meczu bez straty gola, oby tak dalej.

8

@Messibestplayerintheworld Z tego co kojarzę z zeszłych wyborów to tak.

23

W tygodniu pora kupić jakiegoś porządnego szampana. Za tydzień będzie piękna niedziela. ;)

6

@Colon tenis ziemny, na początku trzeba sporo pieniędzy mimo wszystko

1

@Admin030 Z PSG i Cadizu.

18

Nie da się tego oglądać. Dobrze, że bez kibiów, bo to nie jest warte nawet 1 euro.

11

Wybory za 2 tygodnie, a ja mam nadzieje, że Laporta ma plan na posprzątanie tego burdelu. I tym planem mam nadzieje nie jest sprowadzenie gwiazdki za 100 mln.

32

Dojście do tego etapu LM było koniecznością. Wszystko co się wydarzy od dziś to już jest ponad stan. Nie nastawiam się na awans, bo nie to jest najważniejsze w przejściowym, morderczym, dziwnym sezonie. Pierwszy rok Koemana i jestem z niego zadowolony. W końcu człowiek czeka na mecz i ogląda go z przyjemnością mimo że wyniki nie zawsze są takie jak się oczekuje. Facet chciał transferów - nie dostał nikogo ze swojej listy. Mało tego wypada mu co mecz praktycznie jakiś zawodnik i to na długie tygodnie. Wprowadził młodzież - to najważniejszy aspekt tego sezonu, by budować podwaliny pod przyszły rok, gdzie wtedy trzeba pokusić się już o tytuł w Hiszpanii.

0

@banann16 Nie każdy ma czas od 19 oglądać tv. Ludzie mają pracę, dzieci i rodzinę i ta 21 to dobra godzina, by w miarę uporać się z życiem codziennym

6

@Janiama Najpiękniejsze zawody w całym kalendarzu po Zakopanem.

2

@Fabik87 Złota kobieta :)

6

@Filipfcb2000 Przeczucie coś podpowiada, że City z Pepem.

1

@Katalonbar Porto-Juventus, a tydzień później Atalanta-Real M.

7

@Pilka_jest_okragla szczególnie sami piłkarze chcą żeby się zgadzała

0

@TheNekro94 Tak, oficjalnie już na TVP 1.

0

@obcy lepiej przegrać w środę z Sevillą?

2

@Majsteer Takie statystyki ciężko nawet znaleźć. UEFA w LM z tego co kojarzę tylko publikuje.

63

Ostatni raz kiedy Barcelona miała tydzień odpoczynku to było między 22 a 29 grudnia. Następna taka sytuacja będzie między 14 a 21 marca. Ten kalendarz to jest szaleństwo.

4

@Dundersztyc Od nowego podpisania kontraktu zagrał 172 mecze, liczmy, że zagra jeszcze ok. 20 to wyjdzie 192 mecze/4 sezony. Mówi się o 92% już zagwarantowanych pieniądzach, więc ok. 2,6 mln euro brutto/mecz (+-)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?