2

@mike78 kluby doskonale to wiedzą. Dziennikarze po prostu wymyślalą bzdury, bo pusrych kartek w gazecie nie będą sprzedawać

0

@baster82 O 21 na głównej arenie

5

@mekston Wydaje mi się, że tak. Sam przepraszał zespół

7

Jal to było, robią wszystko żeby wygrał Hamilton :)

7

Jak jestem od lat za Hamiltonem to wspólczuje Maxowi.

1

@Bocheno1 tak, rocznie

18

Na Zgromadzeniu socios ma zostać omówione otwarcie się Barcelony na socios i ułatwienie im zostanie właśnie socio. Wystarczyłaby rejestacja online i opłacenie składki 185 euro. Ciekawi mnie ilu z Was byłoby chętnych. Ja szczerze mówiąc dołączyłbym bez wahania.

8

Oglądanie Igi to czysta przyjemność jak niegdyś Barce Guardioli. Dziewczyna ma wszystko żeby być jedynką. Pytanie nie jest czy, tylko kiedy.

0

@Volk pewnie, że tak

2

@Pilka_jest_okragla Ale jak grać jak prezes wystawia Ci do składu Puiga :)

0

@Arczek2001 Nie jest to wszystko bez powodu. Spróbuj teraz pozbyć się tego Braithwaite'a z jego kontraktem

4

Jakiś pan lub pani będzie bez premii w tym miesiącu za omyłkowe fichado Kuna i Erica.

85

To można skomentować tylko zwykłym xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wczorajszy mecz jasno pokazał, że można wygrać LM nie mając napastnika. Werner bardziej mem, aniżeli wartość dodana do tej ekipy. Barcelona nie liczy się na arenie europejskiej, bo obrona to ser szwajcarski i przyjście samego Garcii z Emersonem niczego nie zmieni. Potrzeba wymienić całą linię defensywną.

0

@Encore Są mocni, ale wg mnie to taki jednoroczny wyczyn.

2

@Encore Dokładnie jak 7 drużyna LL pokonała wicemistrza Anglii ;)

21

@Vempers Z Koemanem

18

Co sądzicie nt. pójścia Laporty, Agnellego i Pereza jednak na dalszą wojnę z UEFA?. Ja mimo wszystko cieszę się, że nie zostaliśmy miękkimi fajami jak pozostali i nie godzimy się na żadne kary.

4

@itmustbejoke Warto. Gdybym miał 10 mln chciałbym kolejne 10 ;)

2

@beny159 Bodajże maksymalnie zawodnicy do 23 roku życia plus trzech może być starszych

1

@Mixtape połowa sierpnia

52

Można nie lubić Valverde, ale z nim już bylibyśmy gdzieś od 2 tygodni mistrzami.

26

Na La Rambli tematy szczepionkowe, a czy ktoś wyobraża sobie, że Messi nigdy nie zagra już w oficjalnym meczu Barcelony? Nie? Ja też nie.

3

@LeoMessi1994 Jasne, że tak. Piłkarski geniusz.

0

@Kidd Chłopie nie bierz wszystkiego na serio. Wiadomo, że pozbycie się wszystkich jest niemożliwe. Zobrazowałem po krótce jak to wygląda i na kogo można liczyć w następnych 5-7 latach, a kto jest do odpalenia w najbliższej przyszłości.

11

@JimMorrisonFCB Zostawiajac ich nic się w tym klubie nie zmieni, choćby i tutaj Guardiola znów wrócił. Mam powoli dość już oglądania tych samych schematów.

33

Przeanalizowałem sobie naszą kadrę i doszedłem do wniosku, że Neto, Pique, Lenglet Alba, Roberto, Umtiti, Firpo, Busquets, Pjanić, Puig, Coutinho, Fernandes, Griezmann, Braithwaite, Dembele, Trincao OUT.

Zostaje Ter Stegen, Dest, Araujo, Pedri, De Jong, Messi i Fati. Ktoś za? ;)

0

@Wossi61FCB Tak, dużego transferu i sprzedaży wielu zawodników. Połowa z nich nigdzie się nie ruszy.

4

@Wossi61FCB A teraz się budzimy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?