11

@FC1899Barca Jak można dzielić pieniądze zarobione w 4 lata na wszystkie jego mecze w karierze? Albo ktoś dzieli 555 mln na mecze w 4 sezonach, albo całą kwotą którą zarobił na 755 meczów...

2

@Janiama Jak nie? Pjongczang pamiętamy ;)

0

@AlexDark00 Nie musi robić top transferów. Ci nie top piłkarze ograli barcelońskich top piłkarzy i jeszcze kilka dni temu podnieśli puchar, którego Barcelona prędko nie zazna.

0

@AlexDark00 Wiesz, gramy przeciwko Bilbao, a nie Getafe.

0

@Snajper10 sport.tvp.pl i aplikacja

2

@BarcaInfo Gerard Piqué Bernabeu ;)

2

@sokot To te same kanały.

2

@Janiama A największy znak zapytania Trincao.

2

@Fe3 losowanie.

0

@Barca_Big_Moment Lenglet miał swój prime i przez pewien czas był nr 1. Mingueza nigdy nim nie będzie. Araujo wygląda przy nim jak profesor, a są z tego samego rocznika.

4

W momencie gdy wszedł Mingueza za Desta wiedziałem, że zaczynają się nasze problemy. Mingueza to nie jest zawodnik na pierwszy zespół Barcy, a nie wiem i czy jakiekogolwiek zespołu w LL.

2

@RosjaninBut W Espanyolu jak najbardziej, ale to Cornella. ;)

0

@kewin Butarque po Filomenie nie nadaje się do gry obecnie.

5

@ShinobiQWE Muszą być jakieś ścisłe granice od do. Co w przypadku, gdy zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem dokona 12-latek? Sądzimy go jak dorosłego?

0

@Tomason Od ręki do gola minęło dużo czasu.

1

@Wossi61FCB Nie ma nic potwierdzonego, ale na 90% o 21

2

@MesQueUnClub96 Z Atletico.

3

@MesQueUnClub96 Zima zaatakowała Hiszpanie.

1



Piłkarze Athletiku wracają do Bilbao. Barajas zamknięte. Ciekawe czy w ogóle dojdzie do jutrzejszego meczu...

2

@puyol_presidend5 Rita Ora na pewno :)

9

@marcin000019 Sprzedać, przeszkadza innym zawodnikom.

0

@bartekvisca W lutym będą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mr_robot znamy decyzje? :)

0

17

Widzę, że większość podekscytowana wywiadem Leo, a wg mnie nic tam odkrywczwgo się nie dowiemy, na pewno już nic związanego z przyszłością, gdzie za rogiem wybory i sytuacja może się zmienić.

0

@RomanHoffer #teamKevin :)

1

@Rust_Cohle Różnie jest w różnych branżach. U nas jako, że jedno ze świąt wypada w sobotę to ten dzień oddają nam właśnie w wigilię = wolne, bezpłatne. Co do piątku to oczywiście tak samo = wolne, bezpłatne, bo święto.

9

Jeśli ktoś myśli, że gorzej już być nie może, to zawsze można zajrzeć do terminarza i zobaczyć, że najbliższe 5 z 6 kolejek w LL gramy na wyjeździe ;)

0

@katalonczyk987 ale jakim błędem była sprzedaż Neymara? Nikt go z klubu nie wypchnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?