Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Zobaczyłem Semedo na PO i już wiem, że nie wygląda to solidnie. ;)
2
@Bykunn Piątego
1
@Dari0G OK sytuacja opanowana, dzięki ;)
0
Pytanie do informatyków/grafików. Jak zmienić rozmiar obrazu nie tracąc przezroczystości w IrfanView? Chyba, że jakiś inny program ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Transu96 Ironia, ironia.
25
Bartomeu odchodzi, zastępuje go Cardoner. Wielka zmiana.
2
@Geble Spokojnie, nic sie nie dzieje. Bechlerowi coś się ubzdurało i ludzie przeżywają jakby Messi miał odejść. ;)
1
@cules100pro Tak, bo myślisz że wybory zrobią na drugi dzień ;) A tak naprawdę okno byłoby stracone
7
@demsi1707 No chce zostawić klub bez ani grosza z jego transferu. Komu zrobi na złość?
8
@BaroPodertos Legenda bez dwóch zdań. Gole przeciwko Levante w sezonie trypletu czy ten piętą zdobyty vs Mallorce to cudo. Należy mu się podziękowanie, ale jego czas minął. Genialny piłkarz.
1
@Prezes_sycylijczyk Nie czasem 310 dni? ;)
1
@TomaszWitaszek Otwarte do 5 października
0
@pawel0304 A teraz dodajmy ile sobie odpoczęli i przygotowali po lidze.
4
@MaziFCB Bardziej współczułbym kibicom Barcelony. :)
1
@pazio23 https://liveonsat.com/club-uefa-champions-league.php
2
@TylkoBarca7273 Bardzo możliwe, że w przyszłym tygdniu. Najpierw musimy poznać komplet drużyn LaLigi.
6
@WiernyDoKoncaFCB Do początku października
8
@Jaca27 Jeśli uważasz, że to jest jego największe osiągnięcie to może jednak zajrzył na tę wikipedię.
17
Dwa dni po dramacie. Na La Rambli dyskusje o tym kto powinien prowadzić ten zespół i wymiana całej drużyny. Teraz choćby przyszedł tu Guardiola z Kloppem to nie ogarnęliby bajzlu, który jest efektem zaniedbań kilku lat. Sprowadzono wielkie nazwiska, gdzie żaden z nich nie dał jakości, którą dawał w poprzednim klubie. Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego? Ustawianie piłkarzy na nie swoich pozycjach, myślenie krótkoterminowe i oczekiwanie sukcesów na już doprowadziło do sytuacji że sukcesu nie było i długo nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nawet gdyby doszło do przedterminowych wyborów to kolejny sezon i tak stracony. Ew. nowy trener, zarząd nie będą mieli czasu na własne transfery. A zresztą, i tak nie ma za co.
0
@mariosss20 Dwa ostatnie ćwierćfinały, oba połfinały i finał.
22
@Katalonbar a jeśli Bayern wyłączy z gry Messiego, to mają autostardę do półfinału, także łatwo powiedzieć :)
1
@sebek794 liveonsat.com
11
Liga Mistrzów Ligą Mistrzów, ale Elche w fazie play off o awans do Primera. A nie jakieś Ligi Mistrzów. ;)
0
@DonAndrzejos w Barcelonie dostanie też niemałe pieniążki :) a pociąg o nazwie Barcelona przyjeżdża zazwyczaj tylko raz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@NeroTFP Widzę to na co dzień. Mieszkam przy samym lotnisku i latem nie ma tygodnia żeby pies nie szukał właściciela.
3
@Dembouz1899 Mega ciężki wybór. Nie da się porównać każdego, ale będę oryginalny i stawiam na Bjoerndalena, Schumachera, Federera