Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Artsss Chyba Niderlandczyka ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Boro79 https://www.dobarcelony.pl/tag/co%20zwiedzic%20w%20barcelonie
84
Nie winiłbym za remis samego De Jonga. Jako jeden z nielicznych ma jaja, by iść w drybling, a nie szukać gry na alibi do najbliższego. Pierwsza żółta przerwanie groźnej kontry - każdy trener pochwaliłby go. Druga to cena jaką zapłacił za swoją ofensywną grę.
76
@IronSanHybrid Raczej nikt Cię nie zmusza, by mu dać kasę. Masz wole to dajesz, nie to nie. Ot cały problem
3
@Munio Przewijał już się ten temat. Kampania, by zastanowić się na własnym zdrowiem psychicznym
1
@Odesseiron W tv masz obraz własnie takich linii wyznaczoncych przez VAR. Kwestia pozostaje czy rozwiąże to chociaż po części ostatnie chore sytuacje w Anglii czy po prostu teraz będzie spieranie się o to czy przekroczył 12 cm czy już 13 cm ;)
25
UEFA chce od Euro wprowadzić 12cm linię przy wyznaczaniu spalonego, która ma być margninesem błędu. Co sądzicie?
0
@mekston O Pojęcie oczywistego błędu trzeba by pytać ludzi, którzy tworzą przepisy. Dla mnie to taki, którym gołym okiem widzę w tv, że sędzia się pomylił. Te wyznaczane linie to zwykle jest jakiś kabaret, bo w którym dokładnie miejscu rozpoczyna się dotknięcie czy wychylenie ręki, a kiedy jeszcze barkiem..
Można by, tak godzinami wałkować ten temat, ale piłka jest na tyle dynamicznym sportem, że zawsze będą dyskusje. Nie ma sytuacji 01kowych :)
0
@mekston Przepisy są jasne. VAR reaguje kiedy jest oczywisty błąd. Kiedy VAR sprawdza na 10 ujęciach czy był spalony to należy uznać korzyść drużyny atakującej, bo, sytuacja jest niejednoznaczna. Mierzenie 2cm spalonego to głupota, bo technika nie pozwala dokładnie uchwycić klatki w momencie podania.
0
@Wichurek No nie. Przegrani w półfinale wracają do domu.
0
@Borneo Real ma jedną strzeloną bramkę więcej; 6.137 do 6.136
1
@Dosq Tak, działa na tej samej zasadzie.
1
@wojopancer 1. Natychmiast.
2. Tak.
3. Tak, jeśli nie odepniesz karty.
0
@bixmix wszystkie o 21
4
@Azi Równie dobrze mogą uznać za dobry wynik z Valencią i ograć nas na CN.
0
@zTx na stronie UEFA
0
@codemat haha :) wygląda na to, że problem po stronie laptopa
0
@codemat @Robertinho sprawdziłem jak pisał @Explode i na chrome portable jest ten sam problem.
0
@Explode Linie są właśnie przy 100%. Gdy dałem 110% znikły, a na 90% jest część
0
Ramblowicze czy ma ktoś podobny problem z wyświetlaniem tabeli?
http://wrzucplik.pl/pokaz/1878551---c7ec.html
Tak to u mnie wygląda na chromie, na microsoft edge jest normalnie. Ktoś wie jak to naprawić? ;) Oczywiście chodzi mi o te linie.
3
@VenoM Nie trzeba. Ma do 2021, kontynujemy zwycięski projekt
3
@TheNekro94 https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Copa_Am%C3%A9rica
0
@Coutinho007 Nieprawda. Arthur i De Jong mają po jednym
4
@SHIBA za świetne ciekawostki i miłe urozmaicenie czasu ;)
1
@Jakchcesz Wiedzą wcześniej.
0
@Borneo Naprawdę beznadziejną grę musimy tłumaczyć przerwą reprezentacyjną czy godziną meczu, a nawet jakby to kuriozalnie nie zabrzmiało - wiatrem? Pora zastanowić nad tym, że każdy zawodnik u Valverde obniżył loty. Przypadek? Jeden Messi się uchował, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi nigdy i De Jong, który nie zdążył jeszcze przesiąknąć tym marazmem.
13
@PrinceDamon Ciężko wskazać jednego, ale Małysz w prime time nie miał sobie równych. 14 mln oglądalność praktycznie tylko dla niego robi wrażenie
3
@PatrykBarcelona Ale wiesz, że jeśli u nich będzie 20, to u nas jest 18?
0
@PatrykBarcelona na jakiej podstawie te wnioski?