Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
W środę ;)
0
Warto, ogląda się bez zarzutów o ile oczywiście masz dobry internet.
6
Crackovia ;)
0
Zbankrutowali, a dokładnie to nie płacili piłkarzom pensji. Oprócz zawieszenia 250K euro kary.
8
Tylko co to dla nich 50 dolarów. :)
7
Moim zdaniem Barcelona popełniła kolejny błąd w tym sezonie. Jeśli mieliśmy odpuszczać PK to mieliśmy zrobić to w 1/16 i miło się pożegnać. Rozegraliśmy później kolejne 3 mecze, a zaraz 4. Do finału zostaną ew. 2 mecze. Nie za późno, by odpaść? Nic nam już nie da, że odpadniemy teraz. 4 mecze w nogach za nami już niestety, albo i stety zostaną.
5
https://www.gofundme.com/nodejendebuscar-emiliano-sala
Zbiórka pieniędzy na wzowienie poszukiwań Sali. Co ciekawe najwięcej wpłacił nie kto inny, jak Rabiot - 25 tys euro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Około miesiąc przed meczem
0
Możliwe, że jeszcze dziś, ew. jutro
0
Wykluczenie
25
I teraz na podstawie jednego meczu zburzymy La Masie?
1
W tym sezonie jest asymetryczny terminarz
1
Zawieszony jest ;)
21
Tak żeby co poniektórym przypomnieć
1
Prawdopodobnie żadnej.
7
Aż przypomina się pewność Tebasa. Ładnie go wszyscy wyjaśnili ;)
3
Prison Break, klasyka ;)
2
Nie trzeba wcale szukać tak daleko. To samo obecnie robi Barcelona z Munirem
0
Wszystkie dni powinny być pracujące dla wszystkich. Jesteśmy zbyt biednym krajem żeby pozwolić sobie na odpoczynek. ;)
A poważnie, to jak dla mnie może być zakaz we wszystkie niedziele. Przynajmniej ludzie zauważyli, że jest życie w niedziele poza CH
2
Niedawno była możliwość kupienia akcji Realu Murcia. Na tt sporo osób chwaliło się inwestycją ;)
20
35M + 20 w przypadku zdobycia ZP ;D
2
Nie, chcę powiedzieć, że takiego gościa bierze się do pierwszego zespołu, a nie rezerw.
8
Ten chłopak jest zwyczajnie zbyt dobry, że marnować się w Segunda B, zresztą on sam pewnie by się na to nie zgodził.
31
Todibo gra w pierwszej lidze francuskiej, a Ty chciałbyś żeby ogrywał się w trzeciej lidze w Hiszpanii?
17
Może np. oficjalna strona Barcelony? ;)
10
Ten serial po 1 sezonie powinien ostatecznie się skończyć. Zrobili z niego telenowele, a mogło być arcydzieło.
0
http://www.fcbpontour.pl/w_fc-barcelona-olimpique-lyon_19.html
14
Kto w dobie aplikacji moblinych i internetu sprawdza stan konta w bankomacie? Po za tym takowa opłata jest w większości banków
11
mBank zdecydowanie ;)