Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Canal+, Canal+ 4K UHD i Eleven Sports 1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepiej usunąć zawsze karte
2
Jedna z lepszych ;)
2
Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest ;)
0
Mate i bombilla
2
Najpierw porównujesz Piątka do innych w jego wieku, a teraz wyskakujesz z porównaniem do faceta co ma 30 lat
23
I stwierdzasz to po 10 meczach tego sezonu?
0
Nie radzę kupować od koników, bo sporo jest fałszywych i można się przy wejściu zdziwić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlatego na czas, póki nie ma responsywnej La Rambli najlepiej korzystać z fcbarca.com/mobile
0
Tydzień temu pierwszeństwo wyboru należało do C+, więc wybrali derby Madrytu. Teraz ponownie pierwszeństwo przypada na Eleven, więc wzięli najciekawszy Barcy z Valencią
6
W każdej drużynie potrzeba rzemieślników. Futbol to nie tylko piękna gra do przodu, ale też zachowanie równowagi między atakiem i obroną, co jest kluczowe w każdej ekipie w Europie
3
Bo czerwona kropka to nie gol, a informacja o doskonałej szansie na gola.
0
To zależy chyba od pakietu, który posiadasz. Im masz lepszy, tym mniejsza dopłata.
0
Nie.
20
Wiem, że dla wielu to, bez znaczenia czy na herb Barcy mówi się herb czy logo, ale szanujmy się. Barcelona to nie Juventus i określa ją tylko herb.
0
A kiedy jest źle stosowany? Przykłady?
1
player.pl
14
https://www.fcbarca.com/85407-6-kolejka-laligi-transmisje-w-tv-i-online.html
Po coś ta seria powstała.
1
Miało pokazywać Eleven jednak nawet 4 kanały im brakły :)
1
3 grudnia wyniki.
1
Więcej porażek
1
1,5 godziny.
0
Nie patrzmy na pozycje w tabeli po 4, kolejkach ;)
1
Reszta już na pewno o 21.
0
Ktoś ci złe informacje sprzedał ;)
17
Poważnie ktoś rozważa płacenie 40 zł na tydzień?
9
Skąd taki wniosek? To, że chce zdobyć szczyt to oznaka braku pokory do natury? Mają wiekszą niż wszyscy, którzy tylko o tym mówią. Brakiem pokory jest pójście w Tatry w butach na obcasach, a nie wspinaczka w Himalajach.