Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skończyły im się
1
Póki co nikt nie nabył praw.
0
Będzie.
6
Na C+ nie będzie żadnego meczu. Kanały polsatu przecież będą w ofercie NC+
2
30,2 + 1,5M
10
Nie. Okienko trwa do 17 czasu brytyjskiego
1
No wiadomo o co chodzi.
0
Tak. Anglia ma do jutra do 18. Dobrze byłeś przekonany, że większość ma od 1 lipca do 31 sierpnia, bo to prawda. Okno dotyczy kupowania. Sprzedawać można do każdej ligi, w którym okno jest otwarte.
0
Cucurella odejdzie, a Miranda będzie czasem powoływany na mecze 1. drużyny
1
A który z piłkarzy zgodzi się na taką klauzulę?
1
Skoro tak mają wywiązywać się z umów, to taki Gomes powinien zostać w Barcelonie do końca kontraktu i pobierać kaskę za siedzenie na trybunach. Dalej tak sądzisz?
5
Właśnie powinien mieć każdy. Podpisują długie kontrakty, ale każdy ma prawo do zmian w swoim życiu. Ludzie wiążą się umowami "na czas nieokreślony", to ma tam pracować do końca życia? No nie, można wypowiedzieć umowę i zmienić pracodawcę.
0
Nie. Puig na pewno, a Miranda na 99% zostaną w Barcy B.
6
Według BBC, MU odpuszcza Minę bo za drogi. Zostaje Everton.
12
Dzisiejszej Barcelonie cholernie brakuje takiego człowieka jakim był Pedro.
3
Też mnie to zastanawia, że jest o niego taka walka, ale to Anglia i ich stan umysłu, gdzie myślą że to niewiadomo jaki crack.
5
Nawet w rezerwach, by nie pograł, bo nie może ;)
1
Zasada jest zawsze ta sama i prosta. Okienko obowiązuje na KUPOWANIE, a właściwie rejestrowanie.
0
Nikt mu lać nie będzie. Chłopina świadoma co robi, a praktyke zbiera od 30 lat. ;)
2
W piątek dam znać jak poszło, o ile dotrwa ;)
0
20.
0
53 lata, ok. 80 kg i z 30 lat doświadczenia ;D
0
Tak, 5-6%.
4
Sporo tutaj smakoszy piwa, więc zapytam krótko. Jest ktoś w stanie wypić 20 piw w 8h? Kolega w pracy założył się z drugim, że to zrobi pod warunkiem, że będą zimne i nie żadne VIPy ;D Wierzą w niego może 2-3 osoby na ok. 100...
PS. Stawką zakładu jest, że nie płaci za 20 piw i w przypadku wygrania ma drugie 20 gratis. W przypadku porażki ma zapłacić za wypite i postawić drugie 20.
0
Nie wydaje mi się. Tabela aktualizowana była bardzo często zaraz po zakończeniu spotkania w LL, najpóżniej na następny dzień rano, kiedy mecze odbywały sie póżnym wieczorem.
0
8.5M+2M
3
Anglia to nie wyjątek, bo we Włoszech postąpiono tak samo, a najlepiej gdyby wprowadzono to w całej Europie.
32
Raczej szedłbym ku wersji, że to była świetna decyzja ludzi zarządzających angielskim futbolem. Kadra gotowa przed ligą, a nie podkradanie zawodników w ostatnim dniu okna.
0
Kilku i tak ci powie, że jest brzydka ;)
8
Wszystko masz w terminarzu