Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prędzej S.H.E.E.P. ;D
13
To się nazywa prawdziwy kibic ;D
17
Już zapunktował ;)
2
Wpłaciłem klauzulę wykupu Robertowi ;)
0
Nie wiem czy większym nierobem jest osoba, która coś robi dla ludzi bezinteresownie, czy osoba, która go krytykuje ;)
2
Pokaż choć jeden mój artykuł ;)
3
Według MD Barca wpłacila klauzulę za Lengleta. Jutro ogłoszenie.
2
19 lat 6 miesięcy - mistrz świata?
19
Dobra. Tomaszewski chce finał Belgia - Chorwacja, to finał będzie Francja- Anglia
8
W większości przypadków i tak znikał na całe mecze to aż takiej różnicy nie odczujemy. (z przymrużeniem oka) ;)
1
Raz w roku jest tylko taka opcja :)
0
Zawodników pierwszej drużyny nie można odesłać do rezerw.
15
Jeśli wypłacanie zmiennych faktycznie zależy od nowych podpisów na kontrakcie to w końcu Bartomeu wynegocjował coś konkretnego.
0
Dokładnie :).
2
Z Brazylii do Barcelony prywatnym? Szczerze wątpie :)
0
Jeśli Arthur faktycznie jutro wylatuje to będzie w Barcelonie w środę o 17. Bilet w cenie 4k, jak ktoś jest w Porto Alegre niech się pakuje razem z nim
1
Bardzo ważne będzie odchudzenie kadry do 20-21 zawodników. Tak jak chce EV. Jeśli znowu zostaną maruderzy to nici z wprowadzaniem młodych
6
Miranda jutro, a Collado w środę. Morey ma chyba jeszcze rok umowy
28
Właścicielami są socios.
0
O obowiązku wykupu pisały tylko katalońskie media. Dziennikarze taką sobie założyli wersje, która nie była do końca prawdziwa. Tyle.
0
Gdyby wpłynęła oferta 1 mld, a wystarczy chyna 700 mln to nic byśmy nie mieli do gadania. Zdecydowałby sam Messi.
28
Dla tych, którzy dalej trąbią, że Inter miał obowiązek wykupu.
"FC Barcelona and FC Internazionale Milano have reached an agreement for the loan of the player Rafinha until June 30th 2018. FC Internazionale has an option to purchase the player for 35M euros plus 3M euros in variables, which must be confirmed before the end of the current season. FC Internazionale assumes the player’s salary."
Ani jednym słowem oficjalny komunikat nie mówi o obowiązku wykupu, a o opcji.
Może raz na zawsze zamkniemy temat Interu.
12
Tak się traci 40 mln euro w rok. #brawoBarto
0
Od początku ew. sprzedaż Paulinho po roku za 50 mln i propozycja zarobku już nie pamiętam dokładnie ilu, ale dobrych 2x więcej monet niż w BCN. Guangzhou musiałoby postradać zmysły, by pójść na taki deal.
11
Niech Gaudi ma nas w swojej opiecie ;D
0
Oprócz Arthura.
9
Wypożczenie Paulinho ewidentnie śmierdzi przyjściem jeszcze kogoś z poza UE. Wygląda na to, że Bartomeu robi mu miejsce..
0
Przypadkowo usunąłem. Guangzhou potwierdziło.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Obawiam się, że nie stać hiszpańskiego związku na usługi tego pana. ;)