0

Wie ktoś o co tutaj chodzi? W poniedziałek nadano do mnie list polecony priorytet, sprawdzam gdzie jest i...

https://zapodaj.net/a0e7206129d6c.jpg.html

4

Jednych śmieszy wymowa nazwiska Coutinho, to aż się boję co będzie gdy przyjdzid Lenglet. Prawidłowa wymowa to mniej więcej 'klimą lągle'. Coś czuje, że będzie wesoło :)

38

Prawidłowo tak się wymawia.

39

Caparros: "Nie będzie żadnych negocjacji, albo wpłata klauzuli, albo Lenglet zostaje." [@neurophate]

Chyba te stosunki z Sevillą nie są takie dobre, jak można było się spodziewać.

0

Zwykle 6-14, ale zdarza się 4-14, 14-24

0

Nic o tym nie piszą. Z rozmów wynika tylko tyle, że wypłacono mu pensje za pozostałe 2 lata kontraktu.

7

Rosellowi pewnie nie, ale dobre imię Barcy kolejny raz byłoby nadszarpnięte. W ogóle samo odejście Abiego wówczas było w dziwnych okolicznościach. Z tego co pamiętam to obiecano mu nowy kontrakt po tym jak się dojdzie do siebie, a ostatecznie "odszedł tylnymi dzwiami".

3

Szykuje się gigantyczna afera. El Confidencial pisze, że wątrąba dla Abidala pochodziła z nielegalnego źródła. Wszystko załatwić miał Rosell, a przykrywką był kuzyn Abiego. Podobno są nagrania, w których Rosell mówi o tym i wszystko jest już badane

Cały artykuł
https://www.elconfidencial.com/espana/2018-07-04/abidal-sandro-rosell-higado-compra-barcelona-trafico-organos_1587537/

Jeśli to prawda to nawet nie chce wiedzieć co się szykuje w samym klubie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Willian ma paszport UE? 5 lat w Anglii i dalej nie uzyskał?

7

Kolejne wieści ws. Lengleta

Sevilla chce, by Lenglet osobiście wpłacił 35M w gotówce w siedzibie LaLigi. Sevilla nie chce zgodzić się na negocjacje z Barcą, by ta dopłaciła 3M zmiennych i rozłożono pieniądze w ratach. [sport]

0

Zajmuje się głównie statystykami. Rok.

0

Tak jak mówisz, kilka godzin.

29

Lenglet has not made a documentary to reveal his future. [@samuelmarsden]

Jak widać hiszpańscy dziennikarze też śmieszkują z Gryzaka ;D

29

Barcelona zapłaci €35m plus €3.5m (wyszkolenie). W tym momencie załatwianie są sprawy biurokratyczne. Lenglet odbył testy medyczne na życzenie Sevilli. COPE @neurophate

27

Nawałka popełnił kilka blędów przede wszystkim personalnych. Powołanie Peszki to był nieśmieszny żart i za to teraz zapłacił

46

Szacunek do Nawałki za to co zrobił. To za jego kadencji przyszła moda na kadrę i przyznał się do błędów.

43

The official announcement of Arthur as the new FC Barcelona player should take place either tomorrow [inf. z wczoraj] or on Wednesday. [CatRadio]

22

Japonia może i odpadnie, ale jaja pokazali w tym meczu

4

Martinez niech dzwoni do Nawałki i spyta jak się gra niski pressing

1

Akurat jak jutro Kolumbia pyknie Anglię to niespodzianki nie będzie :D

1

O kurde. To się porobiło

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Lukaku przy reszcie piłkarzy to wygląda jakby go z drużyny koszykarskiej wyciągnęli.

13

Jak dobrze, że z nami go już nie ma.

5

Nie mieli obowiązku. To był zwykły wymysł hiszpańskich pseudomediów. To była zwykła opcja wykupu.

0

Podobają mi się. Na pewno lepsze niż niebieskie. Po za tym mam dobre skojarzenia z tym kolorem ;p

6

Też obserwuje go od gry w Schalke i w życiu bym nie powiedział, że zrobi taką karierę.

8

Sprzedać póki coś wart. Za rok będzie problem odzyskać połowę tej kwoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?