Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chwila, Alba na pozycji nr 10? Tego jeszcze nie było :D
0
Dajmy jeszcze te 45 min Hiszpanom. Po za tym Chorwacji czy Meksyku bym tak nie lekceważył
5
Mecz jednego piłkarza. Isco co gra, poezja
0
Bardzo dobry duet. Miło się słucha obu panów
1
Velkopopovicky Kozel coś pięknego ;D
0
No z tych wszystkich tańszych to zdecydowanie Perełka. Harnasie, Żubry to jakiś dramat ;)
1
Wcale bym się nie zdziwił jak spora część tych wszystkich plotek była prawdą. A wtedy żegnamy się z połową kadry.
1
RODO?
29
"Wśród Tatarów trzeba dzisiaj być Kozakiem"
"Ten mecz to walka o ostatnią butelkę wody na pustyni"
"Tempo gry jest tak powolne, że zawodnik zdążyłby sobie odebrac pieniążki z ZUSu"
"To wina Miny, że ma długie palce"
"Mina wpakował nas na minę"
"Nie powiódł się plan A, alfabet jest długi. Będziemy mieć literę D jak... Dom"
"Trzeba cos wygrać z innym kontynentem"
"Postaramy sie zapisac w pamieci widzow na calym świecie w troszeczkę inny sposób"
"Co to miało być?"
"Grosik - bądź dzisiaj złotówką, nie wiem, dychą, stówą!”
"Jest nam trudno, bo przeciwnik gra na poziomie Mistrzostw Świata”
"Zdemolowali Roberta Lewandowskiego"
"Gdzieś za plecami widzieliśmy nasz szalik, może to jeszcze doda skrzydeł naszej drużynie"
"Ugryzł nas nie powiem w co"
"Dwóch wspaniałych kapitanów, żaden nie miał bramki na tym mundialu, niestety jeden już ma"
"Skoro nie potrafimy nogami, to spróbujmy wrzucić rękami"
"Teraz możemy wygrać tylko jak kibice kolumbijscy wbiegną na boisko i przerwą mecz"
"Po nas to nikt nie będzie płakał"
"Mamy mundial w 4K: Kolumbia, Kazań, Klęska, czwarte K proszę sobie dopowiedzieć''
[J. Laskowski]
Znalezione na fb
Jeden z najlepiej skomentowanych meczów polskiej reprezentacji.
0
W rezerwach dojdzie do gigantycznych zmian. Mam nadzieje, że coś z tego się ukula
1
Brazylia albo Chorwacja.
0
La ramblo, jak wygląda sytuacja bramkowa piłkarzy Barcy vs Realu na MŚ?
0
Jeśli tu jest choć ziarenko prawdy to to jest koniec pewnej epoki w polskiej piłce reprezentacyjnej
5
Ale Rosjanie mają piękny hymn...
1
Jemu serio kontrakt kończy się za rok? Przecież to okazja wykupić go tanio
3
Peszko w ogóle jej nie powinien nigdy zacząć
0
okolice połowy lipca
14
Szkoda mi tylko kibiców, którzy wydali kilka tys by być z naszą reprezentacją i pojechali do Rosji
4
Aha teraz złe czekanie było bo na końcu gramy
9
Śmiem twierdzić że poziom Lewego bardzo szybko zweryfikowałoby Getafe w LL
26
Spokojnie. Kolumbia zara spuchnie
9
Jak to miało być? W 1/8 Anglia czy Belgi? Żenada.
5
I cyk w LT 4 pkt wchodzą jak w masło
1
Jak już ten Peszko pojechał to niech im chociaż poleje
0
Poźniej dobrzy rywale w el do Euro i koniec wielkich imprez na pare lat :(
0
A może to nie wina Nawałki, a po prostu brak umiejętności na takim poziomie
0
Tak, drugi skład Islandii
0
To, że Islandia by nas pykła to bzdura? Radze otworzyć oczy
1
Wiele prócz języka po części ich nie łączy :p
0
Po co ta złośliwość?