Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
2-0 dla Kolumbii
0
Oglądał ktoś The Man in the High Castle? Produkcja amazona i zastanawiam się czy można gdzieś za darmo obejrzeć oprócz ich serwisu
3
Jaki sam? Krychowiak, Szczęsny, Kuba, Milik i inni grają w dobrych klubach i on jest sam? Jak były wyniki to było że w końcu mamy drużynę. Nie ma wyników to nagle Robert jest sam. Dobre
3
Na TVP podniecają się fryzuą Lewego. Szkoda, że tak nie komentują jego dramatycznej gry
0
Nie łudzę się.
3
Rosja - Portugalia
Francja - Islandia
Brazylia - Niemcy
Belgia - Kolumbia
Hiszpania - Urugwaj
Chorwacja - Dania
Meksyk - Szwajcaria
Senegal - Anglia
Tak wyglądają przypuszczalne pary 1/8 finału. Najciężej cokolwiek powiedzieć w grupie H, gdzie każdy ma szansę na awans, ale dziś wiele powinno się wyjaśnić. Co sądzicie o takich rywalizacjach, gdyby do nich doszło? Wszystko wskazuje na to, że Brazylia będzie mieć szansę na rewanż z Niemcami szybciej niż się spodziewano
0
Jeśli ma logowanie dwuskładnikowe to nie wejdziesz i przyjdzie mu sms
0
Dokładnie tak. Cieszmy się każdym jego dniem w tym klubie, co koniec zbliża się wielkimi krokami. Za naszego życia chłopaka o takim talencie już nie zobaczymy.
0
Kevin de Bruyne
0
Nie. Szwajcaria była.
0
Same zmiany, to 3 min.
0
Tak druga żółta
0
Hahahha co oni biorą w tym studio
1
Boateng powinna być czerwona
3
Niesamowite jak La Rambla nie cierpi Niemców :)
1
Marciniak w ogóle wie, że ma VAR? Nie trawie go
0
Muller nie umie nawet z klasą się przywitać
0
To, że jak bym tego nie napisał to z 10 by mi tu wytknęło, że nie wierzę w swoją reprezentacje i co ze mnie za Polak.
1
Jestem patriotą, ale jutro bardziej niż prawdopodobnie pożegnamy się z MŚ
0
Mam nadzieje, że mimo wszystko Nawałka by został
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No kłóciłbym się. Arthur kompletnie nieograny w Europie, a co dopiero mówić o LM. Lenglet? Dobry, ale szaleństwa nie ma.
0
No i pięknie wchodzi meczyk w LT za 3 pkt :)
0
Mistrz. I takie odpowiedzi to sie szanuje, a nie spróbujemy wygrać,ale rywal to doskonała drużyna
0
To nam raczej na tym mundialu nie grozi :)
2
Zawsze brane jest niewiele więcej, by móc dolecieć w razie czego na lotnisko zapasowe
4
Według MD ogłoszenie transferu Arthura już w ten poniedziałek.
0
Nie ma na świecie piłkarzy, którzy nie podejmują złych decyzji.
10
Lukaku wykończenie to ma opanowane do perfekcji. Potwór..