6

Też obserwuje go od gry w Schalke i w życiu bym nie powiedział, że zrobi taką karierę.

8

Sprzedać póki coś wart. Za rok będzie problem odzyskać połowę tej kwoty.

14

Akurat w Barcelonie jest ich całe mnóstwo, także dobre trafili.

13

Lenglet jeszcze dziś zostanie piłkarzem Barcy. Arthur z kolei w tym tygodniu [sport]

27

Nie dla Milinkovicia. Przecież to są jakieś jaja.

0

Munir jest lepszy niż Delefele. Bardziej bym skupił się na opchnięciu Paulinho póki co jest dobra oferta. Za rok ciężko będzie odzyskać chociaż 20M.

26

https://pbs.twimg.com/media/DhFdaPcWsAAD0ze.jpg:large

Oficjalny drugi komplet strojów Barcy. CUDO.

0

Nie wiadomo.

3

Munir will stay at Barça this season. [md]

9

Powinno się zrezygnować z grania dogrywek i od razu przechodzić do rzutów karnych. Piłkarze po 90 min mają dość i każdy, kto grał kiedyś w piłkę, wie że ma się po prostu dość czegokolwiek. Cały sezon jest dla nich bardzo długi i grają już i tak za dużo. Druga kwestia to fakt, że rzadko dogrywka o czymkolwiek przesądza. Bardziej wygląda na to dogrywanie meczu i czekanie na rzuty karne...

1

Jak będę następym razem, na pewno tam wpadne. Tą pizzą mnie przekonałeś. ;D

43

Szkoda mi Schmeichela, facet wykonał kapitalną robotę. Ojciec może być z niego dumny

25

Ah ta piękna gra Rosji. Oby więcej takich drużyn...

1

Przed mundialem już mówił, że kończy

4

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=0kp0Po_QKCU

Leo juz w Barcelonie ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Nie ma Xaviego, nie ma Hiszpanii.

5

Kolejni 4 barceloniści wracają do domu. Na placu boju pozostali już tylko Mina, Rakitić, Umtiti, Dembele, Suarez, Coutinho, Paulinho

3

Kolejny faworyt do domu. Teraz to Chorwacja ma dywan przed sobą, żeby być w finale

0

W dogrywce jest możliwość 4 zmiany?

0

Najpierw to obie muszą wygrać. Do takiego meczu może w ogóle nie dojdzie :)

1

Wiadomo, że nagroda dla pewnego geniusza z Francji :)

12

Kawał na niedzielne przedmeczowe popołudnie

- Tato, ile tak naprawdę u kobiety trwa okres?
- Widzisz synku, to zależy od kobiety. U kochanki 2, góra 3 dni. U żony - prawie cały miesiąc

;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z końcem 2017/18 stracili właśnie

0

Było gdzieś info o tym, kto pokazuje w tym roku SPH i PK?

2

W 90 minutach powinni spokojnie sobie poradzić. Rosja wydawała się mocna, ale Urugwaj szybko to zweryfikował. Hiszpania powinna zrobić to samo, na co liczę.

0

Ale CA jest co 4 lata.... 2023 w Ekwadorze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?