8

Giroud jak na dobrego napastnika przystało, strzelił całe 0 goli. #MVP

0

A przed meczem jakie zachwyty były nad Llorisem...

0

Będzie.

4

W niektórych przypadkach można postawić :)

6

Mi mimo wszystko nie. Większość meczów mocno przeciętnych i brakuje cholernie dobrego futbolu pt. FC Barcelona.

0

Dzięki, dobre i to :)

0

Panowie, ma ktoś informacje jakie klauzule wykupu mają:
* Ortola,
* Marlon,
* Douglas,
* Samper,
* Munir?

2

Contratiempo jak najbardziej. Świetny film ;)

0

Przy takim doświadczeniu Nadala takie szczegóły raczej nie mają dla niego znaczenia. Potrafił wychodzić z poważnych tarapatów juz w życiu ;)

8

Nadal wyrównuje na 2-2. Vamos Rafa! ;D

5

Jak ktoś ma na imię Daniel, to nie ma Daniela czy Danielego?

2

Ja bym się poważnie zastanowił nad zmianą przepisów. Jaki ma sens granie póki jeden z zawodników nie padnie

1

Zastanawia mnie, dlaczego po prostu ich meczu nie dano na inny kort..

7

Anderson - Isner. Na zegarze wybiło juz ponad 5,5h gry, nie umiem sobie wyobrazić jaki to musi być wysiłek..

16

Nie dziwię mu się, że pyta się o wszystko żony, bo ta umówiła się z nim dopiero po jego kilkudziesięciu próbach :)

14

Ciekaee jak FIFA zamierza rozwiązać temat piłki klubowej w 2022. Zanim zaczną się MŚ piłkarze potrzebują z 3 tyg przygotowań czyli cały listopad i grudzień piłka klubowa będzie zatrzymana. Będą musieli grać do końca czerwca.. A i tak mogą nie zdążyć

66

Messi w wieku Mbappe zaliczył hattricka przeciwko... Realowi. To mówi w zasadzie wszystko.

1

Tak, to Botiga.

18

Wózek inwalidzki to już chyba od dawna jest ;)

0

Coś między Klemą Lągle, a Klimą Lągle

1

Już kiedyś to pisałem. Albo wezmą się za sprzedaż, a raczej w ich przypadku wypożyczenia, albo w sezonie 2018/19 z młodych nikt nie zagra.

45

Lenglet to 29. piłkarz w pierwszym zespole. Robi się tłoczno ;)

0

Dzięki! ;)

0

Sprawdzałem, próbowałem zaktualizować, ale pojawia się komunikat, że są najnowsze.

0

Po aktualizacji win10 do najnowszej wersji zmienia mi się rozdzielczość ekranu. Sprawdzałem w ustawieniach i wszystko jest ustawione tak jak ma być (zalecane). Jedynym sposobem, który przywrócił "normalność" było przywrócenie systemu. Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Dodam, że w panelu urządzeń pojawia się błąd z zintegrowaną kartą graficzną. HD Graphics 3000.

0

Wątpie. Miranda to jeszcze nie poziom na pierwszy zespół.

0

W przypadku odejścia Digne'a trzeba będzie jeszcze znalezć zastępce.

39

Największy sukces w historii Chorwacji. Aż miło popatrzeć jak mały kraj może tak grać na najważniejszej imprezie świata

1

Chorwacja ogóry? Grają na tym turnieju praktycznie najlepszą piłke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?