Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
We Włoszech też skrócili
27
Chłopak jest na pewno lepszy od Denisa, który z Barcelony nigdzie się nie rusza. Bardzo dziwna decyzja Interu, że go nie wykupili
19
Puig musi regularnie grać i jego miejsce jeszcze jest w rezerwach. Za to powinien być powoływany na PK i od czasu do czasu na ligę z słabszymi. Ma papiery na wielkie granie w przyszłości
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Mijemy nadzieje, że Gomesowi nic poważnego się nie stało, bo w przeciwnym wypadku pogramy z nim kolejny rok.
1
Riki ;D
0
https://www.youtube.com/watch?list=PLtWnasu8Stj_hDyUO9rjMf2Q0_SwDV8oE&time_continue=23&v=l0iiPx4LnDg
Całkiem dobre warunki jak na transport do więzienia Rosella ;)
2
"Wszystkie mecze najbliższego sezonu Ligi Mistrzów UEFA oraz najlepsze mecze Ligi Europy UEFA nadal dostępne na żywo w nc+, teraz na kanałach Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2 oraz w serwisach telewizyjnych PPV: Polsat Sport Premium 3 PPV, Polsat Sport Premium 4 PPV, Polsat Sport Premium 5 PPV, Polsat Sport Premium 6 PPV.
Kanały oraz serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium dostępne dla Abonentów nc+ z kanałem CANAL+ do końca tego roku bez dodatkowych opłat. Kanały zostaną udostępnione wraz ze startem rozgrywek od 21 sierpnia. O szczegółach oferty poinformujemy wkrótce."
Najlepiej pytać dostawcę ;)
2
Ale wiesz, że kodeks karny w Hiszpanii jest inny i jeśli to pierwszy wyrok do dwóch lat to nie idziesz do więzienia?
2
Nikt tego dokładnie nie wie chyba. Wszystko zależy od tego kto będzie miał pierwszeństwo wyboru w danej kolejce i jakie spokanie będzie wówczas hitem.
1
A powinni o tym myśleć, bo z tego co się słyszy to jest spory na to boom i po prostu opłaca się. Chcesz - to płacisz i oglądasz przez miesiąc, nie chcesz - nie płacisz i kupujesz sobie w dowolnym dla siebie momencie. W końcu tv zmierza do VOD i do tego, aby ludzie oglądali to co chcą, a nie co im się narzuca.
0
Na logikę biorąc tak powinno być, bo po nowym roku można wyciągnąć kolejną kasę od ludzi, którzy mają player+, ale nie mają umów z polsatem. Korzyść zarówno dla NC+, jak i Polsatu.
0
Niestety nie. Napisałem z ciekawości do konsultanta. Odpowiedz była jasna. NC+ udostępnia player+ część kanałów, ale tylko część. Oferta LM w player+ nie będzie obowiązywać.
0
Tak, mam boxa. A oglądam zarówno przez boxa, jak i na stronie ;) Dostawca to oczywiście ITI
0
A co w przypadku ludzi, którzy mają player+ i mają pełny pakiet C+? Liczeni są jako abonenci nc+, a czy dostaną te kanały też?
0
Sytuacja jest w miarę prosta dla posiadaczy kablówek. Dla ludzi, którzy mieszkaja wioskach tak kolorowo nie jest, bo ich po prostu nie ma. Albo biorą tv satelitarną, albo oglądasz naziemną. Policzyłem sobie ile bym wydać żeby oglądać wszystkie mecze Barcy.
Ipla - 360 zł
Eleven - 180 zł
C+ - 720 zł
W sumie 1260 zł ;)
10
C+ - połowa ligi
Eleven - połowa ligi
Polsat - LM
Żeby obejrzeć wszystkie mecze Barcy w tym sezonie trzeba będzie naszykować skromne ponad 1000 zł.
1
Około miesiąc wcześniej
9
Contratiempo
1
A gdzie informacja o podpisaniu kontraktu?
10
No chyba, że rejon Lazio :)
29
Akurat Brazylijczycy to tu tworzyli największą historię obok pewnego Argentyńczyka i Holendra. ;)
0
Ta była wyjątkowa. Przez Liverpool, Mediolan i Barcelonę ;D
1
Hahaha. Różnie z tym bywa ;D
11
Zapraszam od dziś do korzystania z terminarza na naszej stronie. Całość LL jest juz w bazie ;)
0
Jeszcze pomocnij i możemy zamykać okno.
0
Czekamy na oficjalkę :)
0
Ortoli.
0
Nie do końca. Szafkę ma na CN, a trenuje w Ciutat Esportiva :)
2
Wow... jeden błąd i można swój żywot zakończyć