0

Nie do końca. Szafkę ma na CN, a trenuje w Ciutat Esportiva :)

2

Wow... jeden błąd i można swój żywot zakończyć

60

Co nowa kandydatura to większy dramat ;D

0

we wtorek

0

Czego?

0

Nie wiem

0

To ten "jakiś czas" według mnie jest zbyt często.

2

Prawa miał C+, jednak im już chyba wygasły i wciąż nie wiadomo

4

Najbardziej irytujący jest fakt, iż co roku jest jedno i to samo. Nie da się sprzedać zawodnika, to go wypożyczamy i opłacamy pensje. Po roku sobie do nas wracają i sytuacja kolejny raz się powtarza, aż do momentu wygaśnięcia kontraku.

0

Dokładnie o tym samym myślałem. Przecież jak polecą do USA to praktycznie koniec szans na sprzedaż ich do Anglii..

0

To tak jak mówi Bykunn bierze się jej jakiś inny pierścionek który nosi tylko trzeba wiedzieć na którym go palcu nosi

1

Dlatego to robi się gdy ona śpi :)

0

Są specjalne do tego takie przymiarki. Za darmo można dostać nawet

0

360 zł

1

Tą równość to z jakiego wzoru wziąłeś?

10

Xavi, Iniesta o klasę gorsi? A w czym im ustępują? Bo nie strzelają 50 bramek/rok? Futbol to nie tylko sucha statystyka.

4

ICC + Puchar Gampera + Superpuchar Katalonii ;)

0

24 lipca

3

Zapraszam na śląsk. Od 4-5 dni pochmurno, deszcz i w okolicach 17-20 stopni. ;)

0

A jak to tam wygląda?

0

Lepiej jakby poszli wzorem Premier League i podawali dokładne daty. ;)

1

Mój błąd. Mimo wszystko uważam, że wpływają na terminarz. Ostatni raz kiedy grali wcześniej niż 5. kolejka sezon 98/99. Przypadek?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Możliwość może i jest, ale według mnie LaLiga jakoś wpływa na terminarz, bo nie doszło do takiej sytuacji.

28

To nie wiesz, że na Rambli są przedstawiciele tylko czystej krwi polskiej? Też mnie irytuje ten temat Francuzów jakoby nie byli nimi. Pewnie większość z nich kocha Francję bardziej niż nie jeden piszący tu Polak Polskę

1

RFEF poinformowała tylko, że mecz 12 sierpnia prawdopodobnie w Tangerze. Jeden mecz.

16

[@arevalo_martin] | Boca Jrs. will face FC Barcelona on August 15 for Joan Gamper trophy. The announcement will be made official in the next few hours.

Kto się wybiera żeby reprezentować La Ramblę? ;)

0

Mocno bym dyskutował. Piłkarzem danego klubu jesteś przez cały rok. Nie zależnie czy grasz obecnie, czy masz wakacje. Popatrzmy na FIFA. Piłkarze mają urlop w klubie, ale jako, że FIFA niejako zabiera ich np. na MŚ to płaci za ten okres "wypożyczenia" klubom. Niektórych szczegółów nigdy się nie dowiemy, nie bedąc piłkarzami. ;p

21

A jak idzie przeciętny człowiek na urlop to dostaje za to wynagrodzenie czy nie? ;) Oczywiście, że normalnie mają płacone.

0

Na filmwebie na pewno były, sprawdzałes?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?