Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech jakiś znawca językowy się wypowie jak powinno się wymawiać nazwisko Hazarda bo co komentator to inna wersja..
0
Kto? Pique? O 10
1
Mała mentalność
0
Neymara ogłosili w maju, więc teoria upada
0
No zmiennych chyba nie zapła i skoro to są zmienne i zależą od wyników i postawy Arthura...
0
Oczywiście.
41
180 mln za Asensio? Chyba niezle komuś słoneczko uderzyło do głowy.
0
Pewnie to, że kraj o ludności 300 tys jest w stanie grać jak równy z równym z wielkimi krajami o kilkudziesięciu mln obywateli. Braki nadrabiają walecznością i oddaniem serducha
0
Już nie wiadomo komu wierzyć. Nielsen nie ujawnia, kto ma nadajniki ;D
1
Czy naprawdę dziennie TVP musi gadać jedno i to samo o badaniu Nielsena?
1
O proszę. FIFA ma jawne przyzwolenie na zrobienie ew. wałku
6
A co jak wszystkie 4 będą miały tyle samo pkt w rankingu? ;D
0
Wszsytko jasne. UD Ibiza wzmacnia się na nowy sezon
0
Hiszpanie będa mieć mimo wszystko w 3. kolejce łatwiej i powinni wygrać wysoko
3
Szczerze to dla mnie póki co ten mundial to jest jedna wielka porażka. Organizacyjnie Rosjanie przygotowani świetnie, jak można było się spodziewać. Putin nie zniszczyłby sobie wizerunku idealnego państwa. Z kolei poziom piłkarski to jest jakieś nieporozumienie. Póki co podobały się mi się drużyny Meksyku i Chorwacji po obejrzeniu powtórki. Większość nastawiona na bronienie 0-0... (!)
1
Niewiarygodne jak oni doszli do tego finału. Nie ma to jak wyjść z grupy mając 2 pkt
0
Nic nie zaczną grać, bo ta drużyna jest w totalnej rozscypce. Konflikt na linii piłkarze - trener, Messi myśli, że jest na wakacjach w Rosji. Argentyna nie powinna znalezć się w tym turnieju. Może przynajmniej inna drużyna z Ameryki Płd pokazałaby więcej charakteru
0
Inne żródła piszą tylko o wyniku meczu
3
Czy to coś zmieni jak wyjdą z grupy? Mają dostać w 1/8 podobnie jak Brazylia 4 lata temu?
6
Nie wiem czy było, ale dobry filmik. Argentyńskie studio po meczu z Chorwacją
0
Całkiem możliwy scenariusz
0
w LM póki co poczekamy, bo trzeba jeszcze parę meczów sprzedać. Pózniej będzie o to ciężej
1
Nie ma żadnego karnego i żółta dla Neymara
8
Brawa dla sędziego.
2
Według mnie jest taka osoba. Dać opaskę Roberto.
4
Śmiesznie dziś wygląda ta ankieta odnośnie, który z piłkarzy osiągnie największy sukces na MŚ. 25% na Argentynę i 0,86 na Chorwacje. Ciekawe ;)
0
Jak się patrzy na rep. Brazylii to wygląda póki co to mega słabo. Męczą się niemiłosiernie, a Coutinho zagrał dobre zawody, ale szaleństwa też nie było.
1
Dzięki wszystkim. No to mamy chyba pierwszy na MŚ, w którym zawodnik Barcy gra doskonałe zawody. Reszta to mizeria..
0
Nie mogłem wczoraj oglądać meczu Chorwacji. Powie mi ktoś obiektywnie jak zagrał Rakitić?
1
Sugerowanie się w MD to tak jakby wierzyć w Fakta. Gdybym był dziennikarzem wstydziłbym się pisać takie bzdury i wmawiać ludziom głupoty.