Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dotychczas tylko dwie drużyny wygrały swoje mecze więcej niż 1 bramką. Chorwacja i Rosja. To pokazuje tylko, że nie ma już słabych drużyn na świecie ;D
4
W porównaniu z Iwańskim to on jest złoto
0
Szkoda, że ta jakość nie przekłada się na jakiekolwiek wyniki na najważniejszych imprezach świata. Są piękne nazwiska warte setki mln euro, ale tylko tyle.
1
Bodajże za 3 jest pauza
4
Kołczinio co za noga. Mistrz
4
Aż ciężko to wymówić ;(
0
Jest jeszcze ktoś z byłych piłkarzy Barcy na MŚ oprócz:
- J. Dos Santos
- G. Dos Santos
- Marquez
- Neymar?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Meksyk miał okazje, bo Niemcy rzucili się do ataku. Gdyby był wynik 0-0 to Meksykanie by sobie tak nie hasali.
1
Nie zgodzę się. Francja przy Niemcach wygląda jak dzieci we mgle. Niemcy mieli sporo pecha, a takie mecze zdarzają im się bardzo rzadko.
44
Jak Meksykanie wygrają trener powinien zamówić im kolejne prostytutki
0
Ile ja bym dał żeby w Barcy był Kroos. Zbiera wszystko na przed polu
2
Barto niech sie lepiej zajmie zarządzaniem klubem, a noe ratowaniem tyłka swojego kumpla. Od tego są sądy i prawnicy
0
Świetny mecz. Niemcy jak to Niemcy klasa sama w sobie
15
Znalezione na tt
"Bronić jak Kostaryka, klepać jak Hiszpania, walczyć jak Islandia, wygrywać jak Niemcy, mieć gwazdę jak Portugalia.
To wszystko już we wtorek o 17:00."
Hahaha ;D
0
To nie hejt, a zasłużona krytyka. Jak na napastnika za 30M i solidną renoma w lidze oczekiwałem czegoś znacznie więcej niż strzelenie 15 bramek w dwa lata.. Ale skoro gole to nie wszystko, to wielokrotnie przechodził totalnie obok meczu i dostawał 3 podania na 45 minut. Jego kupno to był błąd.
0
Mam nadzieje, że to nie ci sami co widzieli wielkie talentu w Vidalu, Paco czy Denisie
0
Powie mi ktoś co tak wszyscy chvą Lengleta? Zarząd sobie go ubzdurał i kibice od razu go chcą. Gdyby był to meg talent to już biłoby się o niego pół Europy.
0
Dobry piłkarz, ale na karku już 28 lat. Wolałbym kogoś młodszego
15
Dziś mija 17 lat od jednej z najpiękniejszych bramek w historii Barcy. Przewrotka Rivaldo. #kalendarium
20
A idzcie Janusze z tymi MŚ. Dziś hit to Valladolid - Numancia, a nie jakieś Argentyny, Chorwacje i Islandie
0
Za rok.
0
Pique wcale nie musiał znać decyzji Gryzaka. Po prostu pomógł mu w utworzeniu filmu i jego dystrybucji
8
Zapraszają do studia 5 gości, a do głosu dali dojść 3. Parodia
0
Nie ma słabych drużyn ;D
0
Nie dla tego transferu. Mam nadzieje, że to wymysł prasy
25
Znalezione na tt
Name: Antoine Griezmann.
Age: 27
La Liga titles: 0
Champions League titles: 0
World Cup titles: 0
European Championship titles: 0
Films about not signing for a different team: 1
0
Ale piękny stadion w Petersburgu. Cudo
1
Pięknie, LR nawet nie wytrzymała ;D
0
Gdyby ktoś znalazł jakiś bład w lidze typerów, zgloście w komentarzu. Cokolwiek błedna godz, inna grupa. Dzięki